Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXIMUS OD NAS ODSZEDŁ [']


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Niestety taka już moja rola, że czasem mogę Wam napisać co? co bywa radosne a innym razem muszę zrobić co? w co do tej pory nie jestem w stanie uwierzyć.

Około godziny 19.10 odcinek trasy E7 między Nidzic? a Napierkami był ostatnim przejechanym na skuterze odcinkiem naszego wiernego, oddanego i zawsze u?miechniętego kolegi, Klubowicza .... Maximusa.

Jako, że dopiero wróciłem z miejsca zdarzenia do domu a łzy zalewaja mi oczy wiec i za duzo Wam nie napiszę.

Szczerze mówi?c to w ogóle nie wierze, że założyłem ten w?tek o 3ej w nocy i że piszę to co piszę.

Dlaczego życie jest tak niesprawiedliwe?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • pablos

    9

  • Maciek

    6

  • drogowiec

    6

  • Administrator

Zycie jest kurewskie a potem trzeba umierac. Mam nadzieje ze jezdzi gdzies tam w niebie na swoim skuterze. Ostatnio rozswietlil nam niebo a teraz sam do niego trafil. Mam nadzieje ze jest gdzies tam wsrod tych gwiazd ktore nam uchylil. ['] ['] ['] Maximus przyjacielu, zbyt szybko odszedles, choc zyles szybko i czerpales zycie pelnymi garsciami. A obiecales zrobic pokaz fajerwerkow na nastepnym zlocie jeszcze lepszy i kto ci teraz dorowna ?

Odnośnik do komentarza

I łzy lec? same mieli?my nadzieję że to nie On , czemu wła?nie On zawsze u?miechnięty przyjacielski maxymalny przyjaciel.

Bóg jest chyba niesprawiedliwy musi być egoist? zabierać do siebie takiego człowieka ....

Brak słów żegnaj Nasz Wielki Kolego ['][']['][']['][']['][']['][']

Zawsze pozostaniesz w Naszych sercach u?miechnięty tak jak na ostatnim czwartkowym spotkaniu i napewno będziesz miał tego nowego Burgmana o którym tak rozmawiali?my.

Pablos i Teletubi?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

najbardziej warto?ciowi ludzie odchodz? tak szybko

pozostaje smutek i żal !TAZ

Brakuje nam słów. :angry:

kondolencje dla wszystkich którym był bliski

Odnośnik do komentarza

Nieawno się dowiedzieli?my !TAZ :( :(

ogrony smutek :(:(

Jego poczucie humoru do własnych wypadków było duże, oto Maximusa podpis pod postami na forum:

Crash testy szybko tanio solidnie (duże do?wiadczenie i ci?gle ro?nie).Przodownictwo jednak wymyka się z mych r?k :angry:

... :(

['] ['] [']

Odnośnik do komentarza

[']['][']

choć wiedziałem chyba najwcze?niej jednak do tej pory wierzyłem ,że to nie ON..

teraz wierzę, że pomyka dalej innymi drogami już..

Odnośnik do komentarza

Brak slow, taka straszna wiadomosc.

[']['][']

Kondolencje dla rodziny.

Uwazajcie na siebie....

Szok...

PS. Mozna powiedziec tylko : ja pierdole... co za zycie :cry:

Odnośnik do komentarza

Tragedia, każdy by chciał powiedzieć to nie on - niestety tak to on. Tak już mamy zapisane w życirysie kiedy mamy umierać ale najgorsze jest to w tym wszystkim że czsami jest to tak wcze?nie dużo za wcze?nie. Maxymalny MAXIMUSIE bedzie nam ciebie na MAXIMUM BRAKOWAĆ.

Shrek, Fiona

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I pomy?leć, że dopiero co żartował na forum ...

Pomimo, że znałem go bardzo krótko ta wiadomo?ć mnie przytłoczyła. Szkoda, że odszedł taki człowiek.

Odnośnik do komentarza

Brak mi słów

dopiero co otworzyłem kompa i zasaidłem do czytyania forum i odrazu jakbym dostał czym? twardym po głowie

Straszna tragedia

[']['][']['][']

Odnośnik do komentarza

poprosu brak nam słów ...

oczy nasze zalewaj? łzy ...

MAX, zawsze będziemy o Tobie pamiętać ...

(')(')(')

Wyrazy współczucia dla bliskich ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OOoooo normalnie niewiem co napisac...

Nie rozumiałem oco chodzi z wystrojem forum...

Popatrzyłem na temat i powiem Wam że dopiero po paru minutach jestem w stanie co? napisac...

Maxi... Człowiek WIELKI sercem, wielki DUCHEM... PRZYJACIEL...

Dokuczliwy, jednak szczery, zawsze pomocny...

Wiele razy sobie dogadywali?my... Jednak zarówno Ja jak i On wiedzieli?my że jeden drugiego bardzo lubi...

Rozmów na rózne tematy nieda się zliczyć... Ileż porad od Niego usłyszałem...(jakże pomocnych)...

Kiedy potrzebowałem przyj?ł mnie do Siebie i przenocował...

WIELKI człowiek... W każdym tego słowa znaczeniu...

Słowo Maxymalny odk?d Go poznałem nabrało dla Mnie nowego sensu... Od tamtego czasu zawsze słysz?c, widz?c, pisz?c słowo Maxymalny zawsze to On pojawiał Mi się w oczach...

Niewiem JAK się stała ta tragedia... Jednak takie konkrety nie s? wazne... najwazniejsze jest że niema Go i już nie będzie więcej w?ród nas... I TO wła?nie jest najsmutniejsze...

Dodatkowo najsmutniejsze jest to, że jeszcze wczoraj do Niego napisałem na gg i odpowiedzi jak nie otrzymałem tak już nie otrzymam...

Heh jeszcze widze Jego opis na Zaraz Wracam kiedy to Nam wszystkim jak to On życzy "Stosunkowo udanego weekendu"... A tu Maxi już nie wróci...

STRASZNE... Bardzo straszne...

Powiem Wam że szczerze mówi?c jeszcze nikt z bliskich Mi osób nie zmarł... Maxi jest tym pierwszym... BOLESNYM...

W tej chwili oczy zaczynaj? Mi przeciekać...

Kończe już swoj? wypowiedĽ...

Poemat swój dedykuję Maximusowi... którego uwielbiałem, bardzo szanowałem i nigdy nie my?lałęm że TA chwila nadejdzie tak szybko... Wiele planów przyszło?ciowych miał o których rozmawiali?my... Niestety... TA chwila nadeszła...

Szczere kondolencje dla Rodziny... Choć kto jest w temacie to wie jak u Maxiego z Rodzink?...

Warszawiaki trzymajcie się tam...

Jak tylko będzie znana data pogrzebu, to PISZCIE... Choćbym miał zapożyczyć się u kogo? na paliwo, to przyjade...

Pozdrawiam ten ostatni raz Maximusa... Napewno kiedy? się spotkamy tam w tym innym(lepszym dla Nas - istot ludzkich) ?wiecie...

!TAZ Ty zawsze w mym sercu zago?cisz jako Wielki Przyjaciel.... :angry:

['] ['] ['] ['] ['] [']

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...