Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXIMUS OD NAS ODSZEDŁ [']


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • pablos

    9

  • Maciek

    6

  • drogowiec

    6

  • Klubowicze

:( STRASZNA WIADOMO|Ć :(

poznałem MAXIMUSA w Ryni. facet beztroski lubi?cy i czerpi?cy zabawe garsciami.

Aż trudno uwierzyć jak kruche jest życie i w jak najmniej spodziewanych chwilach odchodzi taka osoba jak On. MAXI był kim? kto zawsze mial u?miech na twarzy i swoja osob? stwarzał niesamowit? i niepowtarzaln? atmosfere.

szkoda że nie będę miał okazji do poznania sie lepszego z MAXIM :(

napewno wszyscy co go znali zachowaj? o nim dobre mysli i słowa :(

Wyrazy szacunku dla najbliższych, rodziny i dla znajomcyh skuterzystów którzy go znali lepiej ode mnie

RiP ['][']['][']['][']['] :( !placz :(:(

P.S. Proponuje na najbliższym większym zlocie - Stegna bo pewnie na Rajdzie |więtokrzyskim nie będzie takiej ilo?ci ludzi czytaj?c forum dużo osób nie będzie ale to już od was zależy- uczcić minut? ciszy MAXIMUSA a póĽniej niech rozlegn? sie ryki silników skuterowych i kalksony by wiedział, że pozostanie w naszej pamięci na długi długi czas.

Odnośnik do komentarza

kur....taki wspaniały Go?ć . Co to był za człowiek, napisałem na forum wiosn? chyba że mi w kufrze zaczep pękł co tu zrobić , mineła godzina dzwoni do mnie do pracy , że czeka na dole z klejem specjalnym ............

Odnośnik do komentarza
Gość N'elunia

Bóg woli wzywać w swe szeregi Dobrych Ciepłych, Radosnych awansuj?cych od razu na aniołów, by nie musieć wysilać się na resocjalizację…..

Choć wiem, że jest Ci tam dobrze Drogi Maximusie, łzy płyn?…..

p.s. ból i w?ciekło?ć :(

Odnośnik do komentarza

Nasza – Jego – pasja to mkn?ć przed siebie po gładkim asfalcie, składać się w winkle, czuć powiew wiatru na twarzy, słyszeć pomruk silnika.

Poczucie wolno?ci ...

... przerywane nagle wiadomo?ci?, że kto? bliski odjechał drog? w przestworza, ku słońcu, odszedł pojeĽdzić na “niebiańskim skuterze” ...

żegnaj kolego...

Wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich Mu osób.

Odnośnik do komentarza

Weszłam wła?nie na gg a tu każdy ma opis ['] ...bałam się zapytać...a jednak :(...brak słów :( ...nie wierze poprostu nie wierze !placz .

Czemu tacy ludzie odchodz? ?? CZEMU !!

[']['][']

Odnośnik do komentarza

a tak niedawno rozmawiali?my ....

nie mogę uwierzyć, że odszedłes od nas, choć przed Tob? było jeszcze tyle pięknych chwil...

Bez Ciebie, to już nie to samo...

Żegnaj, Spoczywaj w spokoju [*][*][*]

Odnośnik do komentarza

Cholerka, jeszcze wczoraj widziałem sie z Simonem i opowiadałem mu o tegorocznej burgmanii i przed oczami stawał mi Maximus bo to on jak pierwszy przywitał mnie. Taki sympatyczny i pełen życia człowiek.

Wieczorem zmiana szaty graficznej forum i już zaczeło robić sie mniej miło .. a tu z rana taki cios ...

Spoczywaj w pokoju

Odnośnik do komentarza

Jest to bardzo przykre, że tacy ludzie odchodz?, szczere współczucie dla rodziny i wszystkich którzy Maximusa znali i szanowali. Żegnaj MAXIMUS będzie nam ciebie brakować.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzień dał mi Ciebie,droga mi Cię zabrała,

jak wróżka niespełnionych pragnień między nami stała.

Dzi? tylko oczu spotkanie w my?li noszę,

nie o marzenia lecz o ?wiat realny PROSZĘ !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Wyrazy współczucia dla Rodziny, Bliskich i Przyjaciół

P.S. Jego ostatni post - widać jak bardzo lubił życie.

Post: 30-06-2006, 10:21

Zaawansowany Maxi - Maniak

"Już mi gul skacze że nie wezmę udziału w tej imprezce w tak zacnym towarzystwie"

Odnośnik do komentarza

w takich chwilach ciężko powiedzieć co? m?drego - choć znałem go jedynie z forum bugmani,zawsze służył wesoł? rad? i był poprostu wporz?dku.

Czy kto? zna jakie? szczegóły tej tragedi? wiem że to bez znaczenia ,ale w?tpie aby tak do?wiadczony maxi-skuterzysta spowodow?l wypadek ze swojej winy :(

Odnośnik do komentarza

Wyrazy współczucia dla Rodziny, Przyjaciół, Znajomych ......

Niestety nie zd?żyłem dobrze poznać Maxa i taka wiadomo?ć i ....

Smutek, żal ............

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czytam, czytam i dalej w to nie wierze !placz Niech ktos mi powie ze to nieprawda :(

Spoczywaj w pokoju [']

Odnośnik do komentarza

|pieszmy się kochać Ludzi ,

tak szybko od nas odchodz? !!!!

Żal Żal Nzawsze pozostaniesz w naszy Sercach i umysłach. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...