Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXIMUS OD NAS ODSZEDŁ [']


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • pablos

    9

  • Maciek

    6

  • drogowiec

    6

Bzzzzzzz

[*]

Iskrzy się we mnie ból i smutek, wiem, że każdego dnia zmierzamy w tym samym kierunku...

dlaczego Maximus dostał tak mało czasu? nikt z nas nie wie.

Wiemy, że będzie z nami, że nigdy go nie zapomnimy, bo był dobrym człowiekiem, Wielkim Człowiekiem otwartym na innych

MAXI kiedy? wszyscy się spotkamy

[*]

Wyrazy współczucia dla rodzinyMaximusa od Komarów. Spineczko trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Ehhh no i taka niemiła wiadomo?c na koniec dnia;( Dlaczego taki pogodny człowiek musiał tak wczesnie odej?c? Znałem Maximusa z Ryni i mimo, że tylko raz sie wiedzieli?my w sercu czuję jakbym stracił dobrego kumpla....FUCK!!!!

[']['][']

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kiedy dzis w pracy otworzylem maila byl tam tez od ciebie Maxiu, poplakalem sie. Kiedy zaczales migac mi na GG znowu lzy. Ale pojechalem tam gdzie to sie stalo skuterem tylko po to zeby zrobic ci Brum Brum tak jak masz w opisie na GG ciagle. Tylko kto teraz opowie o kolejnym crash tescie i kto zapali niebo. Strasznie mi ciebie brakuje przyjacielu.

Odnośnik do komentarza

Byli?my tam .... brak słów oczy pełne łez .... zawsze kiedy kto? będzie przejeżdżał tamtędy niech choć zwolni i zerknie na ten słupek...... to ostatni słupek jaki widział Nasz Wielki Przyjaciel Maciek....

220-ty km

Przemo napisze Wam co? więcej.

Cała podróż w smutku ciszy i zadumie ... ale tam na miejscu jeszcze czuć jego obecno?ć .... Plebanku z ekip? fajnie, że też przyjechali?cie- było mu napewno przyjemnie widzieć z góry, że kochali go wszyscy nie tylko Ci którzy spotykali go tak często jak My z Warszawy.

Odnośnik do komentarza

Wrócili?my wła?nie z miejsca, w którym rozegrała się ta straszna dla nas wszystkich tragedia....Pamięć wspaniałego człowieka uczcili?my zapalaj?c ?wieczki każdy z nas nie mógł powstrzymać się od łez.....Cóż niestety nic, co powiemy zrobimy nie cofnie tego, co się stało. Miejmy tylko nadzieję, iż tam gdzie teraz jest nasz, MAXIMUS jest miejscem wspaniałym i może kiedy? wszyscy się tam spotkamy.

Na sam koniec jak już wszyscy się zbierali podleciała, MAXYMALNA ćma usiadła mi na ręku, pofrunęła do Ani na serducho i odleciała. On wie jak bardzo za nim tęsknimy......

Żadne słowa nie opisz?, co wtedy czuły?my - my?l?c to samo....

ŻEGNAJ. :)

Odnośnik do komentarza

Wła?nie wrócili?my do domku, ale nadal o tym wszystkim my?limy. Byli?my ze Spink?, na miejscu tragedii, wstrz?saj?ce obrazy ale wła?nie tam mimo, że Maciek jest głęboko w naszych serduszkach poczuli?my jego obecno?ć jeszcze bardziej. Dzi? Maxiu to my zapalili?my Ci ?wiatełko. Choć do Twojego mu bardzo daleko!!! Jeste?my z Tob?, My?limy, tęsknimy.

Ania i Maciek. :)

P.S. Spinka jeste?my z Tob?.

Odnośnik do komentarza

Dopiero sie dowiedziałem o tej tragedii...

Niedawno do Was doł?czyłem i poznałem GO w Ryni.

Już kilkakrotnie żegnałem swoich kumpli motocyklistów, miałem nadzieję, że tutaj takie historie się nie zdażaj?. A jednak...

To przykre, bardzo przykre...

Wyrazy współczucia dla bliskich

Odnośnik do komentarza

na dzisiejszym spotkaniu w młynie zdecydowali?my ze pojedziemy w to miejsce gdzie wydarzyła się cała tragedia

po przejechaniu od wawki stu kilkunastu kilometrów pojawia się tablica na Napierki

niestety zdajemy sobie sprawę, że to już tylko kilka km zostało do tego miejsca choć sami dokładnie nie wiemy gdzie to jest

mijamy delikatny skręt w prawo, mijamy lekkie wzniesienie i widzimy Artixa i Maria którzy wła?nie podjechali i stoj? w zatoczce

zatrzymujemy się, wysiadamy i pierwsza my?l to nie tu, to musi być troszkę dalej tu prosta droga dobra widoczno?ć

po przeciwnej stronie około 300m wcze?niej stoi Tir i pomoc drogowa naprawiaj? koło,

pójdę zapytam czy ko? z pomocy nie wie gdzie był wczorajszy tragiczny wypadek

idę w ich kierunku patrzę dwa krzyże przy drodze przechodzę na drug? stronę jezdni, a tam znów dwa kolejne krzyże

idę dalej i widzę...

już nie musze pytać gdzie miało miejsce zdarzenie

kawałek pobocza i kawałek lasku wypalone

leż? jakie? połamane plastiki... s? granatowe Mario podnosi co? co przypomina błotnik stopiony od pożaru

dookoła mnóstwo różnych plastikowych kawałków widzę kawałek schowka przy kierownicy

otwieram, a tam jeszcze biało żółta margaretka która była przyklejona na skuterze dokładnie miesi?c temu na ?lubie

rozgl?damy się tam leż? rozbite zegary, tu spalony akumulator tam gumowy dywanik...

łzy same ciekn? po policzkach

brak słów aby powiedzieć cokolwiek

chodzimy rozgl?damy się

kawałek lampy, nadpalony plastik z osmolonym napisem BURGMAN

gdzie? dalej plastik z logo SUZUKI

połamany dekielek wlewu paliwa z cyframi 650

Spinka kładzie koszulkę ze zlotu w Ryni, zapalamy znicze

przyjeżdżj? po 10 minutach Kasia Gaga i Pleban

nie możemy poj?ć tego jak to, wszystko tak porozrzucane

znajdujemy kluczyk, za chwilę stacyjkę

kto? kładzie naszywkę Burgmanii

i my?l przecież to nie możliwe aby skuter rozpadł się na tak wiele drobnych kawałków

na jezdni widać miejsce w którym doszło do kolizji, prawa strona jezdni, stało się to na pasie po którym jechał Maximus do domu do którego nie dojechał... nigdy już nie dojedzie...

całe zdarzenie miało miejsce dokładnie na 220 kilometrze drogi nr 7

maximiejsce.jpg

Odnośnik do komentarza

Mija kolejny dzień a ja z Dorot? nie mogę uwieżyć że nie ma w ?ród nas tak MAXYMALNIE kochanego przyjaciela.

Jest to wielka tragedia trzeba będzie dalej żyć z t? my?l? i się oswajać z ni? acz kolwiek jest to nie do przyjęcia do wiadomo?ć.

Nadal będziemy cię kochać i zawsze pamiętać o TOBIE.

Zawsze na każdym zlocię będziemy wspominać brak twojej obecno?ci, już one nie będ? takie same jak do tej pory.

SPOCZYWAJ W SPOKOJU NASZ KOCHANY MAXYMALNY KOLEGO!!!!!!

KOCHAMY CIĘ :) !OKK :):)

Odnośnik do komentarza

Tragedia !!!!!!!!! Nie wiem , co napisać. Znałem człowieka tylko z postów, ale to jeden z nas więc to tak, jakby?my stracili brata. Wyrazy współczucia jego najbliższym. Nam też. Stracili?my kompana, który już nie pomacha nam jad?c z przeciwka. Wielki żal !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

słowa grzęzn? w gardle...

łzy same do oczu napływaj?...:)

będzie mi Ciebie brakowało Maćku na MAXA...

do zobaczenia póĽniej w Motocyklowym Niebie...

['] ['] [']

kondolencje dla całej Rodziny Maćka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W pi?tek zamierzam się zatrzymać przy słupku na 220 kilometrze drogi nr 7...

Trudno się otrz?sn?ć...

szorstki

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Burgi ! Proszę o info ( je?li będziesz co? już wiedzieć ) na temat pogrzebu.

Najszybciej jak to tylko możliwe na stronie głównej pojawi się informacja odno?nie daty pogrzebu. S?dze, że ceremonia nie odbędzie się wcze?niej niż w pi?tek jednak na t? chwilę nie mam jeszcze żadnych dokładnych informacji.

Odno?nie samego wypadku:

Na aktualnym etapie postępowania Policja została odsunięta od sprawy a szczegóły wypadku badaj? różne spec grupy a cało?ć obięta jest nadzorem prokuratorskim w Nidzicy. Sam prokurator nie chciał dzi? ujawinić żadnych szczegółów postępowania ani tego co już wiadomo.

Cała moja wiedza odno?nie wypadku i tragicznej ?mierci Maximusa zdobyta z różnych mniej lub bardziej oficjalnych Ľródeł pozwala odtworzyć mniej więcej tak? rekonstrukcje wydarzeń:

Wszystko wskazuje na to, że Maciek jad?c skuterem 2 lipca ok. 19- stej, w stronę Warszawy, na prostym odcinku Nidzica- Mława, przy słonecznej, bezwietrznej pogodzie zaczynał omijać/ wyprzedzać samochód jad?cy poboczem. Proces ten nie powodował przejazdu na przeciwległy pas ruchu. W tej samej chwili z przeciwka, samochód marki Renault rozpocz?ł proces wyprzedzania innego pojazdu (najprawdopodobniej Daewoo) jad?cego w stronę Gdańska a tym samym wjechał na pas przeciwległy............ na którym niestety wła?nie jechał Maximus. Kolejnych etapów nie chcę opisywać. To co najważniejsze zawarłem j.w.

Warto nadmienić, że kierowc? Renault był funcjonariusz policji.

Oczywi?cie to co napisałem jest nieoficjaln? wersj? i nie może być użytę przez kogokolwiek i w jakikolwiek sposób w sprawie, która się toczy.

Mimo wszystko uznałem za stosowne przekazać Wam to co udało mi się ustalić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...