Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio MP3 - wrażenia, opinie, komentarze


Gość M@JKI

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim wypadzie do Francji stwierdzam bezapelacyjnie, że stolicą MP3ki jest Paryż !

Latem w Rzymie nie widziałem tyle MP3jek co w jesienią w Paryżu.

nanu.jpgd16u.jpg

0tk6.jpgrvqc.jpg

mhiv.jpg9gj2.jpg

f5eb.jpgppwd.jpg

Teraz już wiem czemu Peugeot zrobił Metropolis

Odnośnik do komentarza

W samym paryżu dośc mocno jest rozbudowana sieć sprzedaży PIaggio i faktycznie MP3 jeździ sporo, w moim subiektywnym odczuciu więcej niż we Włoszech gdzie raczej preferowane są mniejsze maszynki

Odnośnik do komentarza

Swego czasu rozważałem Benelli Adiva 150. Też miał dach, ale z przodu jedno koło. Coś jak BMW C1, ale Adiva była dwuosobowa i miała składany dach składał się do bardzo pojemnego kufra tylnego.

Natychmiast ta Adiva to już nie od Benelli? W każdym razie model AD3 300 to bardzo ciekawa alternatywa dla Piaggio MP3. Ciekawe czy dach jest składany.

Odnośnik do komentarza

Też takie wrażenie miałem "rewelacja", ale po ochłonięciu żal mi się zrobiło utraconych walorów praktycznych (przestrzeń ładunkowa, miejsce dla pasażera) na rzecz wyglądu.

W każdym razie ten projektant ma talent.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem piagio mp3 w serwisie. Super temat do momentu gdy nie zacznie padać zawieszenie przednie.

To podobno następuje miedzy 9000 a 12000 km. :kwasny:

Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem czy ten film już był, ale tu można zerknąć na błogosławieństwo trzech kółek i dachu nad głową w ekstremalnych warunkach...

Odnośnik do komentarza

Fajna wariacja te obudowane MP3, tylko w Polsce pewnie były by problemy z przegladem technicznym.

A niby dlaczego? Dołożenie dachu i wymiana przedniej szyby w żaden sposób nie wpływa na sprawdzane w czasie przeglądu parametry.

Mało który diagnosta wogóle widział MP3 na oczy, więc boi się dotknąć/popsuć/przewrócić. Zwykle sprawdzają światła, sygnał dzwiękowy, tabliczkę znamionową i wbijają kolejną datę.

Odnośnik do komentarza

@T0MEK Czy używałeś "normalnego" skuterka ?

Pytam bo jestem ciekawy jak wypada jazda trójkołowcem w porównaniu ze zwykłym skuterem.

Czy jest duża różnica ?

Wystarczy się przyzwyczaić czy trzeba się nauczyć jeździć MP3 ?

Nie wiem dlaczego ,ale mam wrażenie jak by MP3 była bardziej wywrotna. Każdy skręt wiąże się z musowym pochyleniem skutera ?

Odnośnik do komentarza

Miałem okazję testować MP3 w pojemności 400 i powiem tak ... jak się pokonuje gładkie winkle to jest w miarę ok ale jak na szybkich winklach spotkałem nierówności to stwierdziłem że to nie dla mnie. Na miasto do spokojnej jazdy może być ale na większe przeloty odpada.

Słyszałem też że serwisowanie tego zawieszenia lubi wyprowadzić z równowagi ... :)

Odnośnik do komentarza

Miałem okazję testować MP3 w pojemności 400 i powiem tak ... jak się pokonuje gładkie winkle to jest w miarę ok ale jak na szybkich winklach spotkałem nierówności to stwierdziłem że to nie dla mnie. Na miasto do spokojnej jazdy może być ale na większe przeloty odpada.

Słyszałem też że serwisowanie tego zawieszenia lubi wyprowadzić z równowagi ... :)

Grze, możesz rozwinąć swój komentarz bo na razie nic z niego nie wynika?

Na szybkich winklachch kiedy spotkałeś nierówności to nie dla Ciebie bo.....

Na większe przeloty odpada bo.... (zjeździłem na mp3 400 Litwę, Łotwę i Estonię i dała radę)

Serwisowanie zawieszenia lubi wyprowadzić z równowagi bo.... i od kogo słyszałeś?

Pytam, bo jestem ciekawy a bardzo lubię ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...