Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio MP3 - wrażenia, opinie, komentarze


Gość M@JKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Ciekaw jestem jakie jest zdanie forumowiczów na temat "skutera" PIAGGIO MP3. Należy przyznać iż sam pomysł jest bardzo ciekawy. Były już skutery z dachem (jednak nie zostały szeroko rozpowszechnione), były skutery z pasami i wreszcie przyszedł czas na skutery z trzema kołami i to dwoma z przodu!!!! Już sam mechanizm, steruj?cy przednimi kołami, budzi mój podziw.

Na podziw również zasługuj? dane producenta zwi?zane z popraw? bezpieczeństwa jak i wła?ciwo?ciami jezdnymi. Może wła?nie w przyszło?ci to rozwi?zanie się przyjmie i wiecej producentów skorzysta z pomysłu konstruktorów PIAGGIO.

Pytanie jednak pozostaje czy ten "skuter" może się podobać i czy znajdzie swoich wielbicili, bo bez nich szybko skończy się jego kariera. Moim skromnym zdaniem sama konstrukcja jest ładna (jak to włoska linia) problem się pojawia kiedy przygl?dam się przodowi nie moge się przyzwyczaić do dwóch kół. Wygl?da troche jak ?ci?nięty quad z kółkami od roweru :]

No i czy nadal jest to skuter czy może drog? ewolucji wyłania się kolejna kategoria....

może nazwa "skutri" by bardziej pasowała

Pozdrawiam Mikołaj

P.S. wiecej info na http://www.mp3.piaggio.com/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ŁOŁ...

Już miałem Ci pisać że temat już był wspominany przy okazji w?tku bodajże o C1...

Ale tutaj zupełna nowo?ć można powiedzieć...

Widzę, że Piaggio wstawiło o prototypu już plastiki i nazwano już to cuso...

Powiem że jestem pod BYCZYM wrażeniem, a pojazd wydaje się być MIODNY...

Ciekawe jak to będzie wygl?dało w przyszło?ci... Czy i jesli tak to kiedy wejdzie do sprzedaży... Dodatkowo ZA ILE(a cena napewno nie będzie niska)...

Inicjatywa ciekawa... Dodatkowo wersja UCYWILIZOWANA(czyt. z plastikami, do wyjazdu na ulicę) jest BARDZO fajna i zasługuje na pochałę...

Spadam ogl?dac foty...

Pozdrówki... Odemnie Piaggio ma głos na TAK... choć póki co nie kupiłbym tego pojazdu ze względu na to, iż nie byłoby Mnie na niego stać... jako DODATKOWY pojazd !w00t . Kubełek !happybth

Odnośnik do komentarza

Ten skuterek jest prawdziwym indywidualist?.

Wygoda na swiatłach nie trzeba sie podperać ;p

Kołka z przodu przypominaj? mi troche kołka od chulajnogi na ktorej jezdzi mój piesek ;]

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jego najwieksz? wad? jet to że jest Włoszczyzn? a jak wiadomo u nas na czę?ci do włochów czeka się miesi?cami a i jako?ć wykonania włoska nie wspominaj?c o trwało?ci !w00t

Odnośnik do komentarza
Gość Svempas

Pikny...

Tył co? mi stylizaj? Hexagona zalatuje. Jeszcze raz P I Ę K N Y !!! Niech no tylko do produkcji wejdzie ... !w00t

Pojaz wyj?tkowo praktyczny na polskie drogi, ?liskiego ani piachu na drodze się nie boi bo szlifa się nie zaliczy przy choć minimanej ilo?ci oleju w głowie.

Z nim jest tak samo jak z C1... ma albo zagożałych przeciwników albo zwolenników.

Napewno będzie gratk? dla koneserów

Cena w granicach 25-30tys.PLN nie będzie zaskoczeniem.

Silnik z tego co widzę z X9 więc żadnych innowacji w zakresie engine nie widzę- i dobrze.

Swoj? drog? to jestem ciekaw czy jeden znany polski miesięcznik o tematyce motocyklowej podczas testu tego "skutera" wyrwie go na koło. Chciałbym widzieć tego dęba w jego wykonaniu !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

To jest moim zdaniem wybryk konstrukcyjny, poszukiwanie jakiej? jeszcze jednej niszy dla zaspokojenia sterowanego popytu.

Pewnie,że DA się taki pojazd zrobić i dałoby się już dawno..

Dlaczego wiec nie powstał..?

Bo ma tylko zabawowy charakter i taki pozostanie.

Wentyl

Odnośnik do komentarza

No cóż o gustach się nie dyskutuje, jednym się podoba innym miej. Jestem pewien że je?li tylko trafi do sprzedaży znajdzie nabywców. Na tym forum jest paru indywidualistów - potencjalnych chętnych, którzy jak sami pisz? lubi? sprzęty "piękne inaczej" !w00t i uważam że bardzo dobrze !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość Pitaspp

Hm.. z jednej strony ciekawe, a z drugiej jak dla mnie oburzaj?ce. 3 kołowe skutery 3 ?ladowe skutery - to już nie skutery. Mi się to nie widzi i wole tradycyjne jedno?lady. Nie twierdzę że to nie jest niczym ciekawym, ale jednak jedno?lad a nie 3 ?lad. Niech już nie kombinuj? z kołami, a niech wprowadza jakie? nowe dwu kołowe skutery.

Odnośnik do komentarza
Silnik z tego co widzę z X9 więc żadnych innowacji w zakresie engine nie widzę- i dobrze.

Pojazd występuje w dwóch wersjach silnikowych:

1) Quazar 250 Le. który jest nowym silnikiem czterotaktowym, chłodzony ciecza (ponoć jest to silnik stworzony specjalnie z my?l? o tym modelu, ale nie wiem czy jest to prawda)

oraz

2) 125 - nowej generacji silnik (nie było jednak wyja?nione czy jest to całkowicie nowy silnik)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ortos do dziela! !happybth

...w tym roku jak to powiedział Dee Jay: "szkaradeo" ...

ale przyszły rok co? pewnie przyniesie !w00t

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bomba ! Jazda po torach tramwajowych, koleinach, stawanie na kole !

Wydaje się być namiastk? quada... :)

"Od zawsze" stawiam na bezpieczeństwo, a to co? na bezpieczne wygl?da. Jak cena nie będzie zaporowa to może się skuszę.

Ciekawe tylko, czy maj? do tego jakie? większe szyby... B) np. firmy Puig :)

Odnośnik do komentarza

Co? czuję,że nie wiemy o czym piszemy.. B)

Bo kto wie jak to się naprawdę prowadzi..!!!!

Co do bezpeczeństwa sam jestem ciekaw, ale sceptyczne raczej.Chyba woje mieć jeden ?lad w koleinach niż trzy i to bardzo blisko siebie jeszcze.

Pamiętam jak się już nauczyłem na rowerku bez kółek to na takim z kółkami nie dało się jechać...

Dawać go na testy.....

Odnośnik do komentarza

Moze wreszcie kto? na allegro napisze prawdę, że sprzedwany okazyjnie motor nie jest 2 ?ladem tylko 3 ?ladem ;]

Odnośnik do komentarza

Zobaczcie ile tam jes "mięsa" żeby to działało wachacze itp. Dodatkowy balast do przewozu.Przecież nawet na dwóch kołach z przodu nikt się po szynach scigac nie będzie. Ja bym powiedział na miasto dla pań..

Odnośnik do komentarza
Całkiem ładny ten mp3 ,ale fakt jesli mp3 to tylko CREATIVE B)

A w zyciu!! Creative to najbardziej syfne mp3playery! Mialem dwa. Jeden Muvo TX drugi Zen Nano Plus pierwszy przestal laczyc sie z komputerem po niecalym miesiacu drugi przestal sie wlaczac po dokladnie 17 dniach. Syf i tyle. Teraz mam iRivera T30, dziala juz 4 miesiac i tak jakosc wykonania jak i dzwieku 400x przewyzsza creativa.

Musialem to napisac, bo jak czytam, ze creative to najlepsze mp3 to poprostu mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera i mam ochote komus....

Mp3 tylko iRiver i iPod.

Odnośnik do komentarza
Gość Bobik X9
Całkiem ładny ten mp3 ,ale fakt jesli mp3 to tylko CREATIVE :)

A w zyciu!! Creative to najbardziej syfne mp3playery! Mialem dwa. Jeden Muvo TX drugi Zen Nano Plus pierwszy przestal laczyc sie z komputerem po niecalym miesiacu drugi przestal sie wlaczac po dokladnie 17 dniach. Syf i tyle. Teraz mam iRivera T30, dziala juz 4 miesiac i tak jakosc wykonania jak i dzwieku 400x przewyzsza creativa.

Musialem to napisac, bo jak czytam, ze creative to najlepsze mp3 to poprostu mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera i mam ochote komus....

Mp3 tylko iRiver i iPod.

No niby racja..spokojnie be nerw. Pisze tak do Sam mialem i MuVo i Zena i bylo ok. No nieważne. Jaka? dziwna nazwa jak na skuter taka prowokuj?ca do dyskusji i MP3 playerach B)

Odnośnik do komentarza

Może chodzi o to, że Piaggio tak samo jak odtwarzacze mp3 miał by być nowo?ci?, która doskonale się przyjmie na rynku.... ja nie wróże mu żadnych rewelacji B)

Z takimi silnikami nie jest to pojazd do turystyki. Jeżeli więc jego przeznaczeniem jest miasto, to co z przeciskaniem się w korkach, wjeżdzaniem w każd? szczelinę i parkowaniem gdzie popadnie ? Z takim kawałem mięcha z przodu to ja dziękuje, chyba trzeba być !scooter lub wielbicielem "cudaków" aby tym się poruszać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiem krótko i na temat... Jestem potencjalnym nabywc? tego "pojazdu" !scooter

Narazie poczekajmy na test MP3, który mam obiecany jak tylko się pojawi w PL...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...