Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Ojjjooojoooj... przeglądając ostatnie wpisy, Administracja będzie miała co robić po zlocie... ;)

Niedługo klubowiczów będzie można policzyć na palcach rąk -niepokojące zjawisko.

Niestety nadeszły "chude" lata i trzeba wybierać. :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ojjjooojoooj... przeglądając ostatnie wpisy, Administracja będzie miała co robić po zlocie... :)

Tak??? a niby co będzie musiała robić? raptem 4(słownie czterech) klubowiczów zadeklarowało się na odpisanie z listy na zlot burgmianii w Żywcu.

O ile Bobasa (konflikt z proboszczem o przesunięcie komunii bliźniaków !w00t , Karolinę (gymkhan, w końcu rozsławia burgmanię !V )jak i niektórych ludzi mogę zrozumieć ( czynnik ekonomiczny, odległość czy wybór między spędzeniem urlopu z rodzina kumplami z forum ), to ludków którym zależy na biciu postów poprzez zapis , a potem skreślenie się z listy nie do końca pojmuję. !NOT

Koniec transmisji.

EDIT:

Poproszę o dopisanie do listy:

Roni - M/XXXL

Ania - D/M

Odnośnik do komentarza

Niestety nadeszły "chude" lata i trzeba wybierać. :)

Sorrki za OT, ale ja coś nie mogę schudnąć ? Cały czas powyżej 100 kg !placz1

Ps. Jaki OT? Wpłata poszła, tylko nie pamiętam kiedy, chyba miesiąc lub półtora temu !!!

EDIT:

Ale ten czas wolno leci !winkiss jak daleko do tej Burgmani ? Idę na dietę !winkiss

Odnośnik do komentarza

Brawo Roni !OKK , siejacych "lament i zamet" nie brakuje :) . Od roztrzasania spraw klubowych sa kongresy, a nie watek zlotowy.

Arku... jest "kryzys" ja stracilem juz 20 kg - oszczedzam nawet na materiale na koszulki :) ...

Nie jechac na coroczny zlot Burgmanii??? Dla mnie jest to jeden z wazniejszych corocznych punktow mojego programu i chocby "skaly sraly", to jade.

Koniec OT. Prosze pisac w temacie zlotu.

Koniec transmisji.

Odnośnik do komentarza

Witam i prosze oskreslenie z listy zlotowej pozycji 89 i 90 Klimek I Viola niestety zmieniono mi plan urlopowy w wyniku czego nie moge sie pojawic w zywcu !placz1

Odnośnik do komentarza

Witam, widać że w wątku coś się dzieje, jedni rezygnują inni się dopisują - nic nadzwyczajnego !YES Przed każdym zlotem lub wyjazdem jest podobnie. Ja mam tylko pytanie/prośbe czy może w związku z odwołanymi przyjazdami zwolniło się jakieś miejsce w domku lub hotelu na terenie ośrodka ? Jeżeli tak to chętnie przejme po kimś rezerwacje !YES W przeciwnym razie szukam czegoś w okolicy - namiot to ostateczna ostateczność. W razie czego poprosze o info na PM lub pod nr 664989811 bo czas już przelewać pieniądze organizatorom !gora

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli zwolnią się jakieś miejsca w domkach to informację umieszczę na forum. Natomiast wglądu w rezerwacje w hotelu nie mam, robione były indywidualnie w recepcji hotelowej. Miejmy nadzieję, że Twój apel trafi do tych osób, które robiły wcześniejsze rezerwacje a z jakiś przyczyn nie jadą.

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktos z rezygnujących z wyjazdu zwolnił pokój w hotelu przyzlotowym bardzo proszę o kontakt na PM.

Podobnie jak Lucjan nie przepadam za namiotami.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Witam, prosze dzwonić do recepcjii hotelu Dębina, prawdobodobnie lada chwila zwolni się pokój 4 osobowy. Ja już znalazłem lokum, jeszcze raz wielkie dzięki !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero w sobotę koło 18 mogę dojechać.

Bez noclegu- muszę się zapisywać?

Do szesnastej mam zawody strzeleckie,które muszę sędziować.

Po 17 mogę jechać pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mariusz w pierwszym poście napisał:

Opłata zlotowa obejmuje:

- pobyt od piątku do niedzieli na terenie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Dębina w Żywcu w namiotowej opcji noclegowej

Patryk w drugim poście napisał:

W związku ze znaczną ilością osób, które nie będą korzystały w czasie zlotu z noclegów na terenie Ośrodka "Dębina" informuję, że opłata zlotowa dla tych osób pomniejsza się o 30zł.

Sorki, ale nie mogę doczytać, czy osoby nocujące w hotelu Dębina płacą za zlot 250 czy 220 zł.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Osoby nocujące w hotelu Dębina płacą 250 zł za zlot dlatego cena w hotelu jest odpowiednio skalkulowana.

Odnośnik do komentarza

No cóz życie płata różne figle i dochodzi do tego że trzeba wybierać ^_^

Prosze o skreślenie z listy Więcka i Mładego Więcka, ponieważ w tym roku nie uda nam się przyjechać na zlot !placz1

P.S.

zwalnia sie również miejsce, pokój 2 osobowy w hoteleu, jeżeli ktoś che to odstapię

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przyszła pora i na mnie

Na Burgmanię przyjadę bo inaczej sobie nie wyobrażam spędzenia pierwszego czerwcowego weekendu !piwko

Proszę więc o dopisanie do listy uczestników.

Trebor M-XXL

Wojtek M-L

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co nalezy wpisac robiac przelew za zlot jako ODBIORCA (wlasciciel konta bankowego)?

Chce zrobic przelew ale bez odbiorcy nie przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...