Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Lista uzupełniona o dzisiejsze wpływy.

Dragos, Marcino1 - czy miejsca w pierwszej dziesiątce odpowiadają?

Ja również zrobiłem wpłatę !V

Dla mnie bomba :)

I jak tu nie wierzyć w powiedzenie, że ostatni będą pierwszymi :doctor:

Odnośnik do komentarza

Do ostatniej chwili myślałem, że coś się zmieni, ale w czasie kiedy będziecie raczyli się różnymi trunkami i oddawali błogiej zabawie w rytmach burgmani ja będę w szpitalu po operacji mojej kulawej nogi. W związku z tym faktem proszę o wykreślenie mnie z listy i trzymanie kciuków za powodzenie zabiegu.

Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Lista uzupełniona o dzisiejsze wpływy.

Dragos, Marcino1 - czy miejsca w pierwszej dziesiątce odpowiadają?

Ja również zrobiłem wpłatę !V

Oczywiście Patryku ze odpowiadają !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiejsze wpłaty i lista uzupełniona.

Do ostatniej chwili myślałem, że coś się zmieni, ale w czasie kiedy będziecie raczyli się różnymi trunkami i oddawali błogiej zabawie w rytmach burgmani ja będę w szpitalu po operacji mojej kulawej nogi. W związku z tym faktem proszę o wykreślenie mnie z listy i trzymanie kciuków za powodzenie zabiegu.

Tapatalk

kciuki.jpg

Chętnie nabędę taki zgrabny maszcik jak na foto, dzięki za ew. namiar.

Maszt kupiony na OldTimerBazar (jest też tu) lecz trzeba wykonać dodatkowy uchwyt pod typ skutera.

Dla zainteresowanych jutro zrobię zdjęcia mojego uchwytu do AN 650 (adapter do masztu z al....o) oraz drugiego kompletnego masztu zrobionego z płaskownika (20x6) i pręta 10mm aluminiowego.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z wielkim trudem podejmuję tą decyzję. Niestety w tym roku nie będę mógł uczestniczyć na zlocie BURGMANI. !sciana

Bardzo proszę o wykreślenie mnie i mojej małżonki z listy szczęśliwców. !placz1

Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

toot.gif TERAZ TO SIŁA WYŻSZA toot.gif:):):lol:

Wpisujemy się z Karoliną na Burgmanie. I tak czy inaczej na niej będziemy.

A tak na marginesie to będziemy trochę wcześniej, bo nie ma to jak Żywiec, niestety Katamaranem ale i tak miło was będzie zobaczyć. Do zobaczenia na miejscu.:):lol:

Jordan - koszulka roz. XL

Karo-linka – koszulka roz. M

Przelew poleciał przed chwilą:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jordan, i to jest pozytywna wiadomość, miło będzie się spotkać. !OKK

To miejsce na katamarana zaklepane - już dwa: Twoje i Artix'a. !OK :D

ps. ale listę uzupełnię już dzisiaj w południe :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zwlekałem do ostatniej chwili z ostateczną decyzją. Od momentu zapisania się na zlot zaszły nieprzewidziane okoliczności, które nie pozwalają mi na przyjazd do Żywca i uczestnictwo w Zlocie Burgmanii. Jeszcze w styczniu jakby ktoś mi powiedział, że nie będę obecny na Burgmanii, to bym pomyślał, że to wariat jakiś, czubek..... Ale życie pokazuje, że nie zawsze możemy robić to, co jest dla nas bardzo ważnym. crybaby.gifCzasami jest brutalne.

Organizatorów przepraszam za zamieszanie, a wszystkim zlotowiczom życzę niezapomnianych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...........

I n f o r m u j ę

że jednym z gadżetów zlotowych, który otrzyma każdy zlotowicz będzie flaga/chorągiewka z logo Burgmanii. W związku z tym proszę o przygotowanie w swoich skuterach masztów na flagę/chorągiewkę. Wielkość flagi mniej-więcej formatu A4, tunel przelotowy (nie zaszyty od góry) na maszt o średnicy nie większej niż 10 mm.

Coś w tym rodzaju jak na zdjęciu ze zlotu w 2011r.

IMG_4273.JPG

Maszt kupiony na OldTimerBazar (jest też tu) lecz trzeba wykonać dodatkowy uchwyt pod typ skutera.

Dla zainteresowanych jutro zrobię zdjęcia mojego uchwytu do AN 650 (adapter do masztu z al....o) oraz drugiego kompletnego masztu zrobionego z płaskownika (20x6) i pręta 10mm aluminiowego.

Tu dwa przykłady masztu. W czarnym Burgmanie wykonany w całości z aluminium (płaskownik i pręt) natomiast w białym uchwyt z alu. do którego przymocowany jest maszt taki jak na al....... .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będzie OK.

Miałem takie dwa w Piaggio x9 zainstalowane też przy kufrze i wszystko było dobrze do 70-90 km/h potem jeden nie wytrzymał i nie doczekał :rolleyes: Na paradę będzie super.

Odnośnik do komentarza

No to czas sztyglować piździka, som odświyntny ancug i binder wyrychtowany, no i te zoki :) ...

PS. Pewnie dużo błędów, ale się starałem :) ...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...