Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Lista zlotowa na pierwszej stronie zweryfikowana. Zmieniła się numeracja/kolejność.

Niżej wymienione osoby wpisały się na listę lecz nie dokonały wpłaty, w związku z tym traktuję, że rezygnują z udziału w zlocie. :)

Enek – m/L

Maja - d/M

pazdzioch - m/XL

Kucharz - m/XL

Kucharyna - d/S

Przemo - m/XXXL

kaktus83 - m/XL

Zuza - d/M

MINI - m/XXXL

Mooniek - m/XL

romarjo - m/L

mikemat - m/XL

Madzia - d/L + d/M (Zosia)

trynka - m/XL

przemo72 - m/L

Marloon - m/XL

M_Pajak - m/XXL

Sonor - m/XL

Mordek - m/XXL

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Świat Motocykli - Patron Medialny VIII Ogólnopolskiego Zlotu Maxi Skuterowego Burgmania 2012 zamieścił w nr 6 ŚM informację o zlocie (str. 12) oraz zamieścił plakat zlotowy (str. 97)

Teraz to już wszyscy wiedzą. :):D;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie stety jeszcze nie czuję się na tyle dobrze żeby wybrać się w tak daleką podróż na 2 stronę Polski do Żywca :):D;) , zgłaszając się na Zlot myślałem, że z kimś z jadących się zabiorę, mówi się trudno, pozdrawiam organizatorów Zlotu i przepraszam za zamieszanie Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielka szkoda, że nie będziesz mógł być z nami. Liczyłem na to, że może będziesz miał możliwość zabrania się z kimś autem. Jedno jest pocieszające, że tak szybko, po tak poważnym wypadku dochodzisz do pełni sił. Wszyscy Ci "kibicujemy" i trzymamy za Ciebie kciuki.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coż... już za 2 tygodnie święto wszystkich fanów maxi !scooter !jump

Czas powoli zaprzęgać konie... znaczy się szykować maszyny i sprawdzić ilość dostępnych koni :)

*Burgmania sezon 2012* tuż tuż... :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W Żywcu będę na dzień dziecka - kasę w gotówce wręczę, jak to czynię od 25-ciu lat wjeżdżając na zloty. Pokój mam zarezerwowany w hotelu obok ośrodka. Do zobaczenia.

P.S. A tak wogóle to zarobiony jestem....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

POKOJE w HOTELU!

Właśnie mam przed sobą listę rezerwacji miejsc w hotelu "Dębina". Dobrze byłoby ją zweryfikować, gdyż są zarezerwowane np dwa pokoje na jedno nazwisko, są również zrobione na osoby, których nie ma na liście zlotowej - czyli nie jadą na zlot.

W związku z tym proszę o potwierdzenie na mój PW lub burgmania2012@gmail.com swoich rezerwacji imiennych (nazwisko, ilu osobowy pokój, ew. jeśli znany jest nr pokoju)

Szkoda byłoby aby zostały wolne pokoje, a chętnych było wielu.

Prawdopodobnie będą wolne jakieś pokoje ale to ogłoszę po weryfikacji. Wcześniejszych zapisów nie przyjmuję.

...............................................................................

Po pierwszych mailach widzę, że trochę jest zamieszane i musimy to wyprostować, a przy okazji okaże się, że są wolne miejsca.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie rezygnuje ze zlotu chyba ze organizator nie zyczy sobie mojej osoby. Pokoj mam zarezerwowany i mam zamiar przyjechac. Widze ze zostalem zdjety z listy zlotowiczow, wiec rozumiem ze skoro nie zaplacilem w terminie mam sie nie pojawiac na zlocie !!!!!!!! Poprosze o deklaracje organizatora czy moge brac udzial w zlocie Klubu czy mam pojawic sie w niedziele zeby wyruszyc z innymi Burgmaniakami na zlot do Berlina gdzie jestem mile widziany i nikt nie wykresla mnie z listy. To dosyc istotne pytanie bo na zlot mam ponad 1 tys km i skoro mam nie przelewac kasy to musze odwolac rezerwacje w Zywcu i poszukac innego 5 gwiazdkowego hotelu w drodze do Berlina.

Odnośnik do komentarza

Artur, zupełnie nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi. Termin na dokonanie wpłaty nie jest to jakieś widzi mi się organizatora tylko konieczność. Wiadomo przecież że trzeba zamówić pewne tematy, podać mniej więcej liczbe uczestników tak aby ośrodek był przygotowany na ich przyjęcie. Trudno napisać jakąś informacje typu jestem na zlocie zapłace na mijscu bo coś tam coś tam , nawet nie na forum tylko na PM (chyba że tak zrobiłeś). Piszesz że w Berlinie czekają na Ciebie ale również w tym przypadku należało opłacić wcześniej wpisowe lub organizatorzy prosili o informacje ile osób zapłaci na miejscu - chcą być przygotowani ! Ja też coś tam pomagam w przygotowaniach i jest dla mnie bardzo ważne abym mniej więcej wiedział ile osób jest na liście - po co mają być nie zadowoleni ? - a to czegoś nie daj Boże zabraknie i już nie potrzebne kwasy i komentarze. Więcej zrozumienia ten zlot organizuje tak naprawde bardzo ograniczona liczba osób pomóżmy im a nie twórzmy bezsensowne problemy !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Skoro raz sie wpisalem na liste to znaczy ze jade, gdybym nie planowal przyjazdu to bym sie nie wpisywal. To chyba proste i logiczne. Chyba nie jestem anonimowa osoba ktora pierwszy raz jedzie na zlot i czort wie co to za gosc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie nie ma o co się kłócić.

Patryk podał listę osób co są zapisane ale nie wpłaciły(widzieliście ile to osób !sciana)

i prosił o potwierdzenie obecności .Wielu zapisywało się bardzo dawno temu a przez te miesiące wiele mogło sie wydażyć.Więc przy braku wpłaty chociaż potwierdzić przyjazd na forum ogólnym lub na PM to chyba żaden problem.

Na każdym zlocie są osoby co płacą przy wjeździe bo do ostatniej chwili niewiedziały czy dadzą radę dojechać ale trzeba też zrozumieć organizatora on powinien wiedzieć ilu osób ma się spodziewać mimo braku wpłat.

Wystarczy napisać : będę lub sory nie dam rady i wszystko jasne.

To tyle

Amen

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur!

Termin wpłat był podany, a to tylko po to aby można było określić (upraszczając) ile koszulek w jakim rozmiarze.

Po to był ten post aby przypomnieć jeszcze po czasie o zbliżającym się zlocie i braku potwierdzenia przyjazdu. Tak też zrobiło kilka osób, które potwierdziły na maila lub PW swój przyjazd a wpłatę zrobiły trochę później.

Ważne, że przejezdność dróg na Euro nie pochłonęła Cię całkowicie i coś się ruszyło.

Miejsce na parkingu jest w dalszym ciągu na Twój samochód zarezerwowane, pokój masz - to wpisuję na listę i czekam na przelew.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przelew za chwile zrobie. Nie czuje sie jak "swieta krowa" ale skoro raz deklaruje ze bede to dla mnie to wystarczajacy dowod ze bede i nie widze sensu potwierdzac tego co tydzien. Dla mnie zlot Klubu Burgmanii to nie jest jakis tam zlot tylko wazne wydarzenie w moim rocznym kalendarzu, a to ze do Zywca jade ze Swidnicy przez Warszawe pokonujac 1 tys km to jest to niedogodnosc ale na pewno nie powod zebym mial sie nie pojawic na zlocie, skoro wczesniej deklarowalem ze tam bede mimo ze w piatek dojade kolo 2 w nocy. Rozumiem ze ktos kogo nigdy w zyciu nikt na oczy nie widzial powinien potwierdzic czy PM w inny sposob ale nie zdarzyło mi sie nigdy ze jesli deklaruje ze gdzies bede to mnie tam nie ma, nawet jesli robie to pol roku wczesniej. Dla mnie jest niezrozumiala rzecza jesli ktos wpisal sie na liste bo fajnie na niej byc i w ostatniej chwili cos mu wypadlo i nie moze pojechac to jest to niepowazne. Jedyna rzecza w tym roku jaka mogla by mi wypasc w czasie zlotu zebym na nim sie nie pojawil to kolidujacy termin mojego wlasnego pogrzebu a w tym roku tego nie planuje, bo wybieram sie na zlot do Zywca i termin mam zarezerwowany od dawna.

Mam nadzieje ze wszystkie watpliwosci zostaly wyjasnione, a za brak przelewu w terminie przepraszam ale zapomnialem o tym jak i o wielu innych platnosciach choc by np OC za SW ktore skonczylo mi sie w marcu a dzis zaplacilem

Odnośnik do komentarza

piatek dojade kolo 2 w nocy.

Artur, uff... myślałem, że ja będę ostatni a tak dajesz mi okazję , że będziemy czekać na Ciebie z zimnym "Żywcem" w dłoni !winkiss

Sorki za OT !pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W trakcie porządkowania rezerwacji hotelowych w "Dębinie" okazało się, że zamiast pokoju dwuosobowego mam zarezerowane studio na cztery osoby (dwa pokoje po dwa miejsca).

W związku z mam do zaoferowania dwa miejsca w drugim pokoju.

Odnośnik do komentarza

Witam, pisze się na jedno łózeczko, tak jak uzgadnialiśmy przez telefon i do zobaczenia tel.500375266 ( mam nadzieje, że Krupnik może być ;-) !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

POKOJE w HOTELU!

Właśnie mam przed sobą listę rezerwacji miejsc w hotelu "Dębina". Dobrze byłoby ją zweryfikować, gdyż są zarezerwowane np dwa pokoje na jedno nazwisko, są również zrobione na osoby, których nie ma na liście zlotowej - czyli nie jadą na zlot.

W związku z tym proszę o potwierdzenie na mój PW lub burgmania2012@gmail.com swoich rezerwacji imiennych (nazwisko, ilu osobowy pokój, ew. jeśli znany jest nr pokoju)

Szkoda byłoby aby zostały wolne pokoje, a chętnych było wielu.

Prawdopodobnie będą wolne jakieś pokoje ale to ogłoszę po weryfikacji. Wcześniejszych zapisów nie przyjmuję.

...............................................................................

Po pierwszych mailach widzę, że trochę jest zamieszane i musimy to wyprostować, a przy okazji okaże się, że są wolne miejsca.

Patryk info wysłałem na Twoje PM.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I N F O R M A C J A

Po uporządkowaniu i potwierdzeniu rezerwacji wśród uczestników zlotu z przyjemnością informuję, że są jeszcze wolne pokoje w Hotelu "Dębina" - czyli na terenie zlotowym:

1 pokój dwuosobowy,

1 pokój czteroosobowy,

1 pokój sześcioosobowy (5-6 os.)

Ze względu na poprzednie zamieszanie, proszę aby chętni zgłaszali się do mnie: na forum lub przesłali informację na mojego PM.

Wskazane jest podanie pełnej "obsady" pokoju.

Jednocześnie informuję, że prosiłem aby Recepcja Hotelu nie przyjmowała rezerwacji.

Odnośnik do komentarza

Stało się, pompa paliwa dotrze na styk,a w serwisie najbliższy wolny termin na jej wymianę to 30 maja...nie będę ryzykował przygodami po drodze i przykulam się do Żywca na X8 125 z którą musiałem się przeprosić za porzucenie na rzecz młodszej i żwawszej ;-) i udobruchać....zatem 15 km dowozi mnie do Żywca

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

!scooter przygotowany i spakowany, jutro jeszcze drobne pakowanko i w środę wieczorem melduję się w Żywcu.

Do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemka

!scooter przygotowany i spakowany, jutro jeszcze drobne pakowanko i w środę wieczorem melduję się w Żywcu.

Do zobaczyska.

To po drodze możesz wstąpić po mnie, śmigniemy razem :clapping: .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...