Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Proszę o dopisanie i mnie do listy--> Enek koszulka męska L

Do zobaczenia w Żywcu ;) !scooter

W ramach promocji whist zostałeś dopisany (wpisany) na wolne miejsce nr 18 !OK

Odnośnik do komentarza

W ramach promocji :) zostałeś dopisany (wpisany) na wolne miejsce nr 18 !OK

A mi mówili --> Enek pospiesz sie z wpisem bo zobaczysz ze bedziesz na samym koncu listy ---> a tam sa sami nowicjusze !TAZ

pozdro i do !piwko w żywcu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na zlot zapraszamy wszystkich użytkowników, miłośników oraz osoby zainteresowane maxi skuterami.

Będzie nam bardzo miło przywitać południowych sąsiadów, a podczas długich wieczornych dyskusji omawiać przyszłe spotkania i wspólne wyjazdy !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Północno - Wschodnia część Polski czyli Brać Warmii i Mazur Wszystkich BURGMANIAKÓW Wita !!! boat.gifboat.gif

I Proszę o dopisanie do listy MAKI ,koszulka m/XL opcja namiot

Odnośnik do komentarza

dziękuję,przyjdziemy, tylko nie wiem czy pić dużo wódki jak sąsiedzi z północy, nie jesteśmy przyzwyczajeni !piwko !holiday

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałbym zapytać, ile mamy zapłacić, gdy będziemy na zlote tylko z piątku na sobotę? będziemy mieszkać w namiocie, czy możemy? i możemy zapłacić na miejscu? Przelew do banku jest skomplikowany i niekorzystny

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W związku z dodatkowymi kosztami bankowymi w przypadku wykonywania przelewów z zagranicy, istnieje możliwość dokonywania wpłat za zlot po przyjeździe.

Zlot trwa od piątku do niedzieli. Szczególne przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.

Odnośnik do komentarza

Witam,mógłbym zmienic rozmiar koszulki? ostatnio troche schudłem ;) , wydaje mi sie ,że XL ,bedzie za duża, poprosze męską L . dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ze względu na sytuację rodzinną, tym razem nie będziemy mogli spotkać się z Wami w Żywcu :D

Proszę o wykreślenie z listy uczestników:

poz. 12 czaro69

poz. 13 Ada

Życzymy Wam udanej zabawy !piwko !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ze względu na sytuację rodzinną, tym razem nie będziemy mogli spotkać się z Wami w Żywcu whist

Proszę o wykreślenie z listy uczestników:

poz. 12 czaro69

poz. 13 Ada

Życzymy Wam udanej zabawy !piwko !piwko !piwko

Trochę szkoda ale wiadomo, że niektóre sprawy są teraz na pierwszym planie !OKK . Co się odwlecze !piwko to i tak nadrobimy w większym gronie, jeszcze będzie wiele okazji.

Poszukiwani nowi chętni na szczęśliwe miejsca 12, 13 na liście. !tut

Przepraszam, że nie informuję indywidualnie na forum o wpływie wpłat na konto. Informację "zapłacone" umieszczam na liście głównej, żeby nie nabijać sobie niepotrzebnie postów. Stan konta sprawdzany jest na bieżąco i wszystkie zmiany widoczne są na liście.

Pozdrawiam i idę malować jajka.

Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie ;) .

Dziś zapadła decyzja co do obecności Prezesa ZACNEJ marki na Zlocie .

Jak widzimy czas nagli do zlotu pozostało 53 dni jak by to wyglądało jak by ZACNE marki pojechały bez Prezesa :( .

Joasiu Patryku bardzo proszę o dopisanie mej osoby do listy pod numerem 13, co prawda upiory boją się 13 ale nie te co śmigają na ZACNEJ marce .

Kasiorka niebawem poleci do Żywca .

Pozdrawiam serdecznie !vampire .

Koszulka L jestem malutki whist upiorek .

Odnośnik do komentarza

Po bardzo długich przemyśleniach puk-puk.gif i porównaniach (odległościowo -cenowo –pobytowo oraz czasowych) doszedłem do wnioskudziadek.gif, że nie można mieć wszystkiego i w tym roku nie będę uczestnikiem Zlotu Burgmania 2012 w Żywcu.

Proszę o wykreślenie z listy; 49. Mareczek - m/XXL

Miłej zabawy życzę wszystkim uczestnikom żlotu. 62koncert.gif kapela.gif 35pijacy.gif

Odnośnik do komentarza

Witam ze względu na to że dopadł nas kryzys proszę o skreślenie z listy poz83 limmp1 poz 85 Maciek poz91 Darek poz 92 Maciek może uda się spotkać na innej imprezie !placz1

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...