Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Żołądek na szczęście jest dzisiaj gdzie i czym zapełnić bez problemu. Dla mnie najważniejsze jest, że zlot odbędzie się w takim pięknym miejscu. Już parę osób namawiało mnie, abym wybrał się zwiedzić Żywiec i okolicę. Teraz kiedy tam będzie Burgmania, to tym bardziej trzeba pojechać!

Odnośnik do komentarza

Wwwowowowo. Widać dawno nie zaglądałem na forum a z chęcią się dołączę.

Jeśli nie za późno bardzo proszę o dopisanie z opcją namiot z koszulką "L"

moje nicko to: przemo72

i hej!

Pozdro,

Przemek

Odnośnik do komentarza

Informacja o Burgmanii 2012 znalazła się również na forum Bractwa Suzuki. Natomiast zauważyłem, że strona z kalendarzem imprez motocyklowych, na której znalazłem pierwszą wzmiankę o Burgmanii jest niedostępna. Szkoda by jej było ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Informacja o Burgmanii 2012 znalazła się również na forum Bractwa Suzuki. Natomiast zauważyłem, że strona z kalendarzem imprez motocyklowych, na której znalazłem pierwszą wzmiankę o Burgmanii jest niedostępna. Szkoda by jej było ...

Czy masz na myśli kalendarz w Świecie Motocykli? Dopiero przekazałem informację do ŚM, reszta przed nami :)

Na stronie Bractwa Suzuki chyba trzeba być zalogowanym :)

Odnośnik do komentarza

Tak, chodzi o kalendarz "Świata Motocykli", a na stronie BS rzeczywiście trzeba być zalogowanym, ale wyświetleń było już chyba ze 40. Byćmoże zajrzy ktoś z mojej miejscowości, jeżdżący na zloty przyczep campingowych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

wpłata poszła

Sprawdzam

product-1207-l-1260xautomFILLcWHITE.jpg

BINGO!

clip-art-bingo-071230.jpg

Informuję, że stan konta sprawdzany jest dwa razy w tygodniu (i częściej) a wszystkie zmiany nanoszone są w miarę systematycznie. Proszę o informacje na PW jeśli spodziewane zmiany nie zostaną uzupełnione w ciągu dwóch, trzech dni ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sprawdzałem luzy w pokojach i tak:

w Dębinie pokoi brak, a w pobliskim zajeździe pozostało 5 pokoi 2-osobowych i 5 pokoi 3-osobowych.

A ja mam pytanko, czy w pobliskim zajeździe będą jakieś zniżki na hasło " Burgmania"?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie robiłem żadnych uzgodnień w tym zajeździe dot. Burgmanii lecz z tego co wiem stosują zniżki przy większych grupach, więc dobrze by było zebrać się w kilka osób. Z tego co mi wiadomo to grupa poznańska robiła tam przymiarki (jeśli się mylę proszę mnie poprawić). Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z osobami, które tam już dokonały rezerwacji, a może koledzy odezwą się do Ciebie na PW lub napiszą w tym temacie - Proszę.

Odnośnik do komentarza

Proszę dopisać papciocha i Kaśkę, a koszulki to m/L i d/M.

Dla zainteresowanych noclegami, to udało mi się zarezerwować pokój całkiem niedaleko,jakieś 800m od Dębiny, dla szczególnie zainteresowanych:

cena 30 zł od osoby za dobę - łazienka obok pokoju

cena 40 zł od osoby za dobę - pokój z łazienką

rezerwacja tel. 502455903

Noclegi Żywiec to i owo

Odnośnik do komentarza

Witam!

Uprzejmie proszę o dopisanie do listy: Makozio, m/XXXL

Jeśli chodzi o noclegi to mam znajomą gaździnę w Korbielowie i tam też zarezerwowałem nocowanko z łazienką.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W końcu może i mnie się uda dojechać,koszulka xl.

a daleko to chyba nie masz? :drunk: ale za to będzie czym !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...