Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Na czas Zlotu zarezerwowałem pokój w hotelu czteroosobowy, i w związku z tym poszukuję jednego "współspacza". Inni to:

1. Saper

2. GrzechoCnik

3. xmarcinx

4. Jerry_R

Jeżeli Ktoś jest chętny to proszę o informację na PM.

Pozdrowienia i do zobaczenia.

Edit.

Sprawa zamknięta, skompletowałem skład "współspaczy"

Odnośnik do komentarza

Pojawiam się i znikam ale wierność nie pozwala mi zapomnieć ;)

Zatem proszę o dopisanie Dadzi d/L,

Przema m/XXXL

i Kaliny-dziecięcia (lat 3 z kawałkiem)

PS Dzwoniłam do hotelu ale pani coś wspominała że już nie ma miejsc...

Może tak być czy nie byłam zbyt przekonująca..?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pojawiam się i znikam ale wierność nie pozwala mi zapomnieć :huh:

Zatem proszę o dopisanie Dadzi d/L,

Przema m/XXXL

i Kaliny-dziecięcia (lat 3 z kawałkiem)

PS Dzwoniłam do hotelu ale pani coś wspominała że już nie ma miejsc...

Może tak być czy nie byłam zbyt przekonująca..?

Jutro będę w Żywcu w sprawie Parady to zaglądnę do hotelu i dowiem się wszystkiego.

Wcześniej już rozmawiałem z Dyr. hotelu o tym że jeśli braknie miejsc w hotelu to będzie załatwiał w sąsiedztwie.

Dowiem się na ile oddalony jest najbliższy ośrodek lub hotel.

Wieczorem dam znać. <_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro będę w Żywcu w sprawie Parady to zaglądnę do hotelu i dowiem się wszystkiego.

Wcześniej już rozmawiałem z Dyr. hotelu o tym że jeśli braknie miejsc w hotelu to będzie załatwiał w sąsiedztwie.

Dowiem się na ile oddalony jest najbliższy ośrodek lub hotel.

Wieczorem dam znać. :huh:

Patryk nie zapomnij o zamówieniu ładnej, słonecznej pogody, abyśmy w tych namiotach nie zamarzli <_< !OK

Odnośnik do komentarza

Jutro będę w Żywcu w sprawie Parady to zaglądnę do hotelu i dowiem się wszystkiego.

Wcześniej już rozmawiałem z Dyr. hotelu o tym że jeśli braknie miejsc w hotelu to będzie załatwiał w sąsiedztwie.

Dowiem się na ile oddalony jest najbliższy ośrodek lub hotel.

Wieczorem dam znać. <_<

Dzięki za szybką reakcję :huh:

Przed chwilą oddzwoniła do mnie ,miła pani Ewa z recepcji i mamy pokój typu studio czyli na dole salony rozrywkowe a na pięterku dwa pokoje z podwójnym łóżkiem. Jeden zajmujemy my a drugi... czeka na oferty :lol: !OK !piwko !holiday

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak sobie już planowaliśmy, gdzie zamieszkamy, z kim pojedziemy na zlot, a tu właśnie dzisiaj dostałam telefon z terminami przyszłorocznych zawodów Gymkhana i edycja we Wrocławiu: 2-3 czerwca :( Co za pech! Tym sposobem pierwszy raz odkąd zaczęliśmy jeździc na Burgmanie - nas nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Wcześniej już rozmawiałem z Dyr. hotelu o tym że jeśli braknie miejsc w hotelu to będzie załatwiał w sąsiedztwie.

Dowiem się na ile oddalony jest najbliższy ośrodek lub hotel.

Wieczorem dam znać. :(

Byłoby fajnie zaktualizować pierwszy post w tym wątku, gdyż wszystkie miejsca w hotelu są także zarezerwowane, a na liście jest wpisanych dopiero 70 os.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Informacja miała być wieczorem ale wróciłem z Żywca więc na gorąco.

Rano jeszcze coś było wolne, ale nie dziwcie się jeśli jedna osoba chce zarezerwować pokój 4 osobowy tylko na jedna osoba lub dwie.

W związku z prawie kompletną obsadą miejsc w hotelu Dębina istnieje możliwość zakwaterowania w pobliskim Zajeździe Beskidy oddalonym o 950m (zmierzone samochodem), przy tej samej ulicy. Rezerwować pokoje można przez recepcję Dębiny lub bezpośrednio negocjować w Zajeździe.

UWAGA! Osoby, które dokonały już rezerwacji pokoi czteroosobowych oraz pokoju 5-6osobowego (pokój nr 114) proszę o kontakt mailowy (burgmania2012@gmail.com) lub telefoniczny (531 321 610).

:) na części trasy planowanej Parady dzisiaj leżał śnieg (10cm), podobno do czerwca stopnieje :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłoby fajnie zaktualizować pierwszy post w tym wątku, gdyż wszystkie miejsca w hotelu są także zarezerwowane, a na liście jest wpisanych dopiero 70 os.

Najwyraźniej "zapobiegliwi" zarezerwowali pokoje a na listę Zlotową nie wpisali się. Jest kilka osób, które rezerwowały miejsca w dokach i też nie ma ich na liście. Na listę wpisuję tylko te osoby, które dobrowolnie zgłaszają swój udział w Zlocie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej "zapobiegliwi" zarezerwowali pokoje a na listę Zlotową nie wpisali się. (...)

Nie wiem w czym jest problem, wiem, że będę na zlocie, dlatego zarezerwowałem jedyną opcję, jaka była dostępna pomijając namiot... Pytałem dwa razy, czy muszę wpłacić zaliczkę... nie muszę. Chciałbym wpłacić, żeby nie było żadnych wątpliwości, ale nie chcą...

"Zapobiegliwy" jestem dlatego, że nie chcę przejechać całej Polski i spać w namiocie. O ile trafią się dobre warunki, nie ma żadnego problemu, ale na dzień dzisiejszy trudno to przewidzieć. Dlatego zarezerwowałem hotel, bo innych opcji nie było.

Do tej pory na kilku ostatnich Burgmaniach byłem obecny z rodziną i na tą chwilę nie wiem jaka będzie sytuacja i jakie możliwości przewozowe, dlatego nie wpisywałem się na listę zlotową. Widzę też, że wpisujący się podają rozmiar koszulki, skąd mam wiedzieć, jaki będę miał rozmiar za pół roku :rolleyes: To oczywiście żart, dla rozluźnienia whist

Faktem jest, że z informacji o zlocie nie wynika, że rezerwujący miejsca w domkach, czy hotelu muszą jednocześnie wpisywać się na listę zlotową. przecież jest na to określony czas. Na rezerwację miejsc innych niż namiotowe, jak przekonałem się pierwszego dnia, czasu już nie ma. Wszystko zarezerwowane.

Nie chodzi mi o to, żeby tworzyć jakieś niepotrzebne problemy, wiem jakie to ogromne wyzwanie - organizacja takiego zlotu, jedynie chciałem wytłumaczyć się z mojej niezamierzonej, mam wrażenie, że nieprzychylnie odbieranej "zapobiegliwości". Dlatego najchętniej zapłaciłbym za tą rezerwację i niebyłoby problemu.

Na tą chwilę, jak koniecznie trzeba, proszę wpisać: Smerfetka i Abach, ale może się to zmienić.

Pozdrawiam serdecznie, życzę powodzenia i wytrwałości a napijemy się !piwko Żywca już za pół roku whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłoby fajnie zaktualizować pierwszy post w tym wątku, gdyż wszystkie miejsca w hotelu są także zarezerwowane, a na liście jest wpisanych dopiero 70 os.

Najwyraźniej "zapobiegliwi" zarezerwowali pokoje a na listę Zlotową nie wpisali się. Jest kilka osób, które rezerwowały miejsca w dokach i też nie ma ich na liście. Na listę wpisuję tylko te osoby, które dobrowolnie zgłaszają swój udział w Zlocie w tym temacie.

i takie ich prawo!!!!!!!!!!!!!!

W informacji o Zlocie napisałem, że zapisy i wpłaty zbierane są do 30 kwietnia 2012r.

Lepiej wpisać się 29 kwietnia, niż umawiać się na wyjazd z ekipą z regionu a potem "za kominem" zawrócić.

Ja i tak nie wiem kto co ma zarezerwowane w hotelu i nie jest to mój interes kto z kim śpi, bo czasu na spanie nie będzie. !piwko

Moja prośba o kontakt osób, które zarezerwowały pokoje 4/5/6 osobowe związana była z tym, iż ustaliłem niższą cenę za te pokoje i chciałem osobiście przekazać tą wiadomość.

Ci którzy napisali do mnie na PW lub na maila już wszystko wiedzą :rolleyes:

Pozdrawiam

jeszcze dużo czasu - naszego piwa jeszcze nie warzą mimg_03410.jpg

Ja przed Malborkiem musiałem zmieniać u Siemika rozmiar z ........... Very_Emotional_[www.ggmania.eu]426.pnga to dopiero wprowadza bałagan

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moja prośba o kontakt osób, które zarezerwowały pokoje 4/5/6 osobowe związana była z tym, iż ustaliłem niższą cenę za te pokoje i chciałem osobiście przekazać tą wiadomość.

Hej Patryk, ja mam zarezerwowany 2 osobowy pokój. Jak załatwiasz zniżki to dla wszystkich - dla dziadka też :rolleyes:. Jak zaczynam liczyć wszystkie koszty to dochodzę do wniosku, że już teraz muszę zacząć odkładać kasiorkę, żeby za kominem nie zawrócić. whist.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej Patryk, ja mam zarezerwowany 2 osobowy pokój. Jak załatwiasz zniżki to dla wszystkich - dla dziadka też whist. Jak zaczynam liczyć wszystkie koszty to dochodzę do wniosku, że już teraz muszę zacząć odkładać kasiorkę, żeby za kominem nie zawrócić. whist.

Poczekaj jeszcze trochę a będziesz miał zniżkę na komunikację miejską :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Hej Patryk, ja mam zarezerwowany 2 osobowy pokój. Jak załatwiasz zniżki to dla wszystkich - dla dziadka też :rolleyes:. Jak zaczynam liczyć wszystkie koszty to dochodzę do wniosku, że już teraz muszę zacząć odkładać kasiorkę, żeby za kominem nie zawrócić. whist.

Ceny zlotowe pokoi hotelowych są niższe niż oficjalne w tym samym miejscu i poza zlotem whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ceny zlotowe pokoi hotelowych są niższe niż oficjalne w tym samym miejscu i poza zlotem :rolleyes:

Naprawdę ???????w00t.gif

Edit: Sorry radiolog, ale mój post był skierowany do Patryka. Nie musiałeś się wysilać.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę ???????w00t.gif

Edit: Sorry radiolog, ale mój post był skierowany do Patryka. Nie musiałeś się wysilać.

Worlan... nie rozumiem, skoro to bylo tylko do Patryka to moze trzeba bylo napisac na PW a nie pisac zloscliwosci do Radiologa?

Sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...