Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę ???????w00t.gif

Edit: Sorry radiolog, ale mój post był skierowany do Patryka. Nie musiałeś się wysilać.

Ja się wcale nie gniewam :rolleyes:

Idą Święta i Nowy rok, trzeba się radować, a nie denerwować niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie czuję w żadnej wypowiedzi złośliwości i złych zamiarów, a pożartować zawsze można. !OKK

Uśmiechnijcie się - jutro poniedziałek !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artix Ty napisz jakie te koszulki mają być bo ja już dostałam opieprz od "szefa" :( !pomidor

Proszę czytać dokładnie informacje dot. Zlotu.

"Tradycyjnie już, przygotowujemy dla Zlotowiczów koszulki zlotowe. W związku z tym proszę zgłaszając swój udział w Zlocie o podawanie rozmiaru koszulki , z podziałem na damskie/męskie (S,M,L,XL,XXL,.......)"

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gosia / Artix L/L + jedna mala imprezowiczka zdecydowanie ponizej 4 lat

Artix Ty napisz jakie te koszulki mają być bo ja już dostałam opieprz od "szefa" :(tomato.gif

To zacytuje sam siebie :lol: L / L czyli 2 koszulki w rozmiarze L winkiss.gif L/L to nie byl jakis tajny kod to rozmiar koszulek cheers.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To zacytuje sam siebie :lol: L / L czyli 2 koszulki w rozmiarze L winkiss.gif L/L to nie byl jakis tajny kod to rozmiar koszulek cheers.gif

Artix :( ale o płeć mi chodziło bo z moją Patryk miał problem :lol: ale piwa chętnie się napiję jak się spotkamy na burgmanii :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

hmm niech zerkne w spodnie w00t.gif chlopiec jak Boga kocham chlopiec. Zatem 1 meska 1 damska tak domyslam sie skoro Gosia jest "pcią" przeciwna punk.gif

teraz juz spokojnie czekam az napijemy sie cheers.gif na zlocie :(

Odnośnik do komentarza

jak wygląda przyjazd na burgmanię bez żadnej rezerwacji w dniu rozpopczęcia zlotu,czy nie bedzie problemu z wjazdem i uczesnictwem z imprezie,zadaję pytanie gdyż kolega ze względu na pracę zdecydował by sie na przyjazd w ostatniej chwili z namiotem więc nocleg ok

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jak wygląda przyjazd na burgmanię bez żadnej rezerwacji w dniu rozpopczęcia zlotu,czy nie bedzie problemu z wjazdem i uczesnictwem z imprezie,zadaję pytanie gdyż kolega ze względu na pracę zdecydował by sie na przyjazd w ostatniej chwili z namiotem więc nocleg ok

Jeśli to będzie pojedynczy przypadek to i jakaś micha się znajdzie, a może i koszulka z żelaznego zapasu lecz z rozmiarem mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć,

I ja się dopisuję; koszula zlotowa m/L !scooter

Dopisane na wolnym miejscu 56

Misioooo + Ewelinka + suka

Koszulki męska xl, damska l, dla suki prosilbym meska s.

Pisałem na PW ale jest niedostępne. Proszę o weryfikację płci trzeciej osoby !pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patryk trzecia "osoba" to czarne duże na 4 łapach czyli pies...znaczy się suka whist

Tak czy inaczej to i tak płeć nie pasuje, dlatego dalej proszę o wyjaśnienie.

poproszę o dopisanie Klimek koszulka`xxlmęska+ Viola koszulka M damska

Darek koszulka męska męska L + Maciek koszulka męska M

Dowiem się jeszcze czy są dostępne podwójnie męskie. Jutro dam odpowiedź. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patryk - suka znaczy kobitka - a, że chce se w męskiej koszulce pochodzić rozmiar S to co poradzisz :rolleyes: baby rózne mają zachciewajki, ciekawe tylko czy kolor koszulki bedzie jej do mordy pasował whist

Odnośnik do komentarza

Witam czy na zlot mogą przyjechać nie klubowicze znajomi się deklarowali z Poznania 4 osoby + 1

Podłączam się do pytania. Kolega na szlifierce też może się wkręcić ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam czy na zlot mogą przyjechać nie klubowicze znajomi się deklarowali z Poznania 4 osoby + 1

Sadzę, że masz na myśli osoby nie będące klubowiczami i forumowiczami. Ze względów organizacyjnych nie zmienia to niczego, natomiast wydaje mi się, że ten temat winien być przedyskutowany w szerszym gronie lub "spojrzenie" władzy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...