Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączam się do pytania. Kolega na szlifierce też może się wkręcić ?

Jak procentowo nie-skuterów będzie ponad 30%, to dla zachownia idei zlotu skuterowego kierownictwo nikogo więcej na nie-skuterze nie dopuści :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak procentowo nie-skuterów będzie ponad 30%, to dla zachownia idei zlotu skuterowego kierownictwo nikogo więcej na nie-skuterze nie dopuści :D

Skuterów ci u nas dostatek a każde 2oo przyjmiemy z radością (płozy się w nocy doklei). Jedynie na parkingu przeznaczonym dla 4oo może być ciasno

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To ja poprosze o rezerwacje miejsca dla auta, niestety wybor mam taki ze albo autem albo wcale crybaby.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Artix a jakie koszulki i ile ?

Ja Cie zamorduje wlasnorecznie w00t.gif tylko nie wiem czy najpierw cheers.gif a potem vhsu21.jpg czy odwrotnie

nawet na liscie uczestnikow mam wyroznione kolorkiem punk.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!w00t morduj mnie morduj !w00t

ps. wybacz sklerotyczce co zapomniała, że już temat koszulek "przerobiliśmy" whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I dla mnie miejsce dla 4oo poprosze.

Miejsce na parkingu dla 4oo wyznaczone będzie miał tylko Artix pozostali będą mogli parkować swoje 4oo w dowolnym miejscu na parkingu dla samochodów. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powoli zaczynam się decydować na moje uczestnictwo w Zlocie "Burgmania 2012", mam nadzieję, że już będe mógł wybrać się w tak daleką podróż, proszę koszulkę zlotową XXL Doktorek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powoli zaczynam się decydować na moje uczestnictwo w Zlocie "Burgmania 2012", mam nadzieję, że już będe mógł wybrać się w tak daleką podróż, proszę koszulkę zlotową XXL Doktorek

Z dużą przyjemnością dopisuję Twoje zgłoszenie do listy zlotowej bo świadczy to o tym, że jest już teraz dobrze i będzie jeszcze lepiej. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja! I ja! Miejsce w domku mam już zaklepane od Wigilii, więc najwyższy czas wpisać się na listę.

Chyba tak wycyrklowałem, że będę miał nr 100 na liście :)

Koszulka dla mnie, jak sądzę, męska XXL

I dodatkowe pytanie. Chciałbym zarezerwować koszulki "na wynos", na pamiątkę dla moich synów, którzy nie mogą ze mną jechać. Oczywiście za dodatkową opłatą. Czy można? Jeśli tak, to dwie męskie S i L.

Odnośnik do komentarza

Prosze o dopisanie do list uczestnikow, przyjade z plecaczkiem,

prosze o koszulke meska XL (mikemat) + damska L (Madzia), jesli moge prosic za doplata dla mojego dziecka jeszcze jedna (nie bedzie jej na zlocie) - M (Zosia)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dopisane do listy ale proszę o podawanie nicków lub imion.

Mikemat nie można do Ciebie przesłać wiadomości na PW i na e-mail.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako i ja zaczynam dojrzewać do wyjazdu a ze względu odległości zaczynam liczyć koszty. I teraz mam pytanie do organizatorów w związku z planem imprezy, jak przyjadę w piątek rano to czy jest przewidziany obiad w ten dzień i jak wygląda też sobota ponieważ tekst planu nic nie mówi o dorosłych zlotowiczach "15:00 – 16:00 Poczęstunek dla dzieci i młodzieży" Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako i ja zaczynam dojrzewać do wyjazdu a ze względu odległości zaczynam liczyć koszty. I teraz mam pytanie do organizatorów w związku z planem imprezy, jak przyjadę w piątek rano to czy jest przewidziany obiad w ten dzień i jak wygląda też sobota ponieważ tekst planu nic nie mówi o dorosłych zlotowiczach "15:00 – 16:00 Poczęstunek dla dzieci i młodzieży" Proszę o odpowiedz

Wszystko według planu ale jak pisałem plan może ulec zmianie - tylko na plus.

W tej chwili wszyscy liczą zyski/straty i nie kwapią się do sponsorowania choć niewielkiej części imprezy. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zmieni się to.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyli rozumiem że na dzień dzisiejszy obiadów niema, więc musze dodać koszty już i tak nie małe

Dla zmęczonego podróżnika znajdzie się na pewno frankfurterki-z-mixem-salat-w-sosie-vinegrete.jpg i ciepły napój.

Odnośnik do komentarza

Wszystko według planu ale jak pisałem plan może ulec zmianie - tylko na plus.

W tej chwili wszyscy liczą zyski/straty i nie kwapią się do sponsorowania choć niewielkiej części imprezy. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zmieni się to.

Czyli rozumiem że na dzień dzisiejszy obiadów niema, więc musze dodać koszty już i tak nie małe

Dla zmęczonego podróżnika znajdzie się na pewno frankfurterki-z-mixem-salat-w-sosie-vinegrete.jpg i ciepły napój.

Witam, chciałem powiedzieć że trwają "intensywne starania na wielu odcinkach" aby taka jedna firma z parafii Marka Biletego zorganizowała w piątek grill dla Burgmaniaków :) a co z tego będzie w krótce się okaże :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam, chciałem powiedzieć że trwają "intensywne starania na wielu odcinkach" aby taka jedna firma z parafii Marka Biletego zorganizowała w piątek grill dla Burgmaniaków :) a co z tego będzie w krótce się okaże :)

oj trwają i to na wielu! Nieustannie myślimy jak uatrakcyjnić pobyt Burgmaniakom i ich żołądkom.

Dzięki Lucjan również za Twoje zaangażowanie. !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...