Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

My tu gadu gadu a ja niedawno dostałem telefono, że w Żywcu już się Żywiec leje :Jumpy:

Podobno na drodze Katowice> Bielsko widziane dziś były spore grupki maxi- skuterów :)...

No nic, jutro rano zaprzęgam rumaka i nadciągam z odsieczą co byście się tam sami nie męczyli "przedzlotowo" :)

Drżyjcie Żywieckie wzgórki... Brać maxi nadciąga, hej! :clap: :clap: :devil::pile:

Odnośnik do komentarza

Czekamy, W Debinie WIFI w kazdym badz razie jest :clap: ...

Pogoda super :Jumpy:

PS. Na zlot pierwszy wjechal Tmax, pozniej Krol, a na koncu Zacne :devil: cokolwiek by to mialo znaczyc :)

Odnośnik do komentarza

PS. Na zlot pierwszy wjechal Tmax, pozniej Krol, a na koncu Zacne :Jumpy: cokolwiek by to mialo znaczyc :clap:

Bo ostatni, będą pierwszymi :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Roni tylko tego tematu jeszcze nie zamykaj!

A ruszającym jutro lub później życzę miłej przejażdżki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo żałuję ale nie stety nie dam rady być z Wami na Zlocie w Żywcu w niedzielę, musiałem pojechać z Mrągowa do Warszawy na badania lekarskie i po trudach podróży stwierdziłem , że jeszcze nie stety nie mogę jeszcze sam jechac w tak daleką podróż ...

Szkoda ... trudno ...

!placz1 !placz1 !placz1 pozdrawiam Was t życzę udanego Zlotu i miłych wrażeń Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza

No dobra. To ja się też szykuję do wyjazdu... tylko na salę operacyjną. Trzymajcie kciuki i koniecznie wypicie żywca za moją kulawą nogę. :-)

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

8.23 mc jankí ja jestem juz po herbacie a moich kompanów podróży jakoś nie widu. Może do wieczora dotrzemy.Gieńka sorry ale klucze od auta zabrałem specjalnie żebyś siedziała w domu i pilnowała robotników na pl. budowy ;-)

Odnośnik do komentarza

Witam ..

po pierwszych 1100km przyszedl czas na mala przerwe w Jastrzebiu w oczekiwaniu na Jarka , ktory wczoraj poznymi godzinami dotarl do Zgorzelca ( z Belgii) dzis rusza do Jastrzebia i jutro rano zawitamy do Was

Odnośnik do komentarza

Jednak się zdecydowałem - jestem w drodze do Żywca!!!

Wyjechałem wczoraj w południe , przespałem się w hotelu już na Polskiej ziemi , i za chwilę ruszam , ostatnie 450km.

Mam nadzieje że na liście uczestników znajdzie się jeszcze jedna wolna pozycja , dla takich "ostatnio-chwilowców" jak Ja.

Do zobaczenia niedługo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Roni tylko tego tematu jeszcze nie zamykaj!

Spoko Grześ zamykam go dopiero w niedzielę :)

Odnośnik do komentarza

Ja startuję dzisiaj około dziewiętnastej. Kolejność najpierw Wrocław. Tam zabawię do następnego dnia do jedenastej. :(

Tak przy okazji czy ktoś z Wrocławia nie ma w planie wyruszyć do Żywca pierwszego w okolicach tej godziny?

Pozdrawiam ...

PJS

Odnośnik do komentarza

Miłej zabawy dla wszystkich. Mam nadzieję, że na kolejny zlot do Was dołączę. Sam nie mogę uwierzyć, że nie jadę :(

Odnośnik do komentarza

Karolcia, ale ja uwielbiam jeździć w deszcz, więc poczekam aż zacznie padać, ale pamiętajcie, zimny Żywiec obowiązkowo :):chair::laugh: jak nie będzie to zawracam hi hi hi .

Odnośnik do komentarza

Ja ruszam jutro rano. Tym razem nie biorę namiotu. Pogoda bardzo niepewna. Starczy mi, że ostatnio spędziłem dwie noce w namiocie na X Roadrunners Hardcore Party w Rejowie koło Skarżyska - Kamiennej.

Odnośnik do komentarza

Ja również życzę Wam miłej zabawy i ponownie jak co roku wielu skuterowych wrażeń.

Za rok na Burgmanii nadrobie wszystkie straty :tabletalk::kicking::blowup:

Odnośnik do komentarza

Za rok na Burgmanii nadrobie wszystkie straty :tabletalk::kicking::blowup:

Mam nadzieję, kolego, mam nadzieję !!!

Ale znając Ciebie, wiem, że tak będzie :clap:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co to taka cisza w temacie?

Piszą tylko Ci co wyjeżdżają albo nie jadą, a Ci co dojechali siedzą cicho.

Czyżby powitanie było takie huczne, że nikt nie ma siły?

( w Wawie pada ale twardzi jesteśmy i ruszamy ok 9:00)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...