Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 1-3.06.2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

juz myslalem ze bede pierwszy z pakowaniem a tu Siemik mnie wyprzedzil :-(

Ja tez wlasnie przyszlem z garazu kanapa zapakowana jutro reszte i w srode odlot jupi !!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dostałem informację, że pierwsze osoby już zameldowały się w ośrodku "Dębina", jutro ich odwiedzę.

Odnośnik do komentarza

Ło Matko, już się Burgmania zaczeła ? Ja to zawsze mam wiatr w oczy !!! :wink32:

Karolinka, dywan i jeszcze raz dywan, bo inaczej tego nie zniosę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak to wszystko układa się na ostatnią chwile. Wczoraj jeszcze miałem wyjeżdżać po południe w środę a dziś się dowiedziałem że muszę jechać jednak w środę ale o szóstej rano hi.hi.hi.

Zawsze będzie więcej czasu na skombinowaniu LAWETY.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zawsze będzie więcej czasu na skombinowaniu LAWETY.

Widzę, że po zeszłorocznym zlocie chesz być przygotowany na wszystko;)

My będziemy bardziej cwani niż rok temu - po prostu nie przyjedziemy burgerem :) . Przynajmniej nie stracimy dnia na reanimację chujni... :wink32:

Do zobaczenia w środę

Ravenka

EDIT: niestety, możemy pojechać dopiero w czwartek...

Odnośnik do komentarza

Proszę o informację od organizatorów jaką pogodę zamówili na piątek, jaką na sobotę i jaką na niedzielę :clapping: Ma to istotne znaczenie, jeżeli chodzi o rzeczy, które trzeba przewieść przez Polskę. Możliwości załadunkowe skutera są ograniczone. Mnie niewiele potrzeba, ale wiecie, jak to jest z kobietami. Jak się rozwinie, to w kufrze zabraknie miejsca nawet na moje gacie :horse: Lokówki, suszarki i żelazka wybiłem jej z głowy, bo musiałbym ciągnąć przyczepkę. Powoli przygotowuję się do walki o rozmiar kosmetyczki :(

Nie ma to jak pakowanie przed wyjazdem.... :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

suszarke mam, lokowki nie ale mam okragla szczotke wiec mysle ze wystarczy :clapping: tusz do rzes i cienie tez mam w razie co a pogode caly czas czaruje aby byla jak teraz czyli piekna wiec zabierzcie tylko kilka ubran i w droge :horse: czekamy. karo-linka :(

Odnośnik do komentarza

Proszę o informację od organizatorów jaką pogodę zamówili na piątek, jaką na sobotę i jaką na niedzielę :clapping: Ma to istotne znaczenie, jeżeli chodzi o rzeczy, które trzeba przewieść przez Polskę. Możliwości załadunkowe skutera są ograniczone. Mnie niewiele potrzeba, ale wiecie, jak to jest z kobietami. Jak się rozwinie, to w kufrze zabraknie miejsca nawet na moje gacie :photo: Lokówki, suszarki i żelazka wybiłem jej z głowy, bo musiałbym ciągnąć przyczepkę. Powoli przygotowuję się do walki o rozmiar kosmetyczki ;)

Nie ma to jak pakowanie przed wyjazdem.... :)

Panie Adamie jak wezmiesz zelasko to ja biore deske do prasowania :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja sie zbieram w czwartek zaraz po pracy. Zone jutro bede pakowal, dobrze ze mam boczne kufry :clapping:

Jordan masz młotek do wbijania śledzi jak bodajze w Malborku ? :photo:

Odnośnik do komentarza

Witam .

Karolino jestem spakowany i rano śmigamy do Żywca .

P.S.

Szykuj się na owocne obrady nad wyższością ZACNEJ nad :) , Ty wież o co chodzi .

Pozdrawiam serdecznie , do startu pozostało 9 godzin .

Tak jak pisał Arkadiusz , dywan ma być ładny góralski :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Życzę wszystkim udanej zabawy, mam nadzieję że kolejna Burgmania będzie super imprezą tak jak poprzednie. Za rok znów będę się z Wami bawił.

PS> Kisiel nie rządź się!!! :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Wiem, że padła już propozycja wycieczki w trakcie Waszego pobytu na zlocie w Żywcu tj. trasa do Wisły, tym nie mniej serdecznie polecam wszystkim uczestnikom zwiedzenie elektrowni szczytowo-pompowej na górze ŻAR oraz ruin pokomunistycznego ośrodka wypoczynkowego w Kozubniku. Nie jest to daleko a dla tych, którzy w Beskidach bywają rzadko może to być ciekawostką.

link do trasy: https://maps.google.pl/maps/ms?msid=201768452263821365041.0004c1467d0f9a17467b5&msa=0&ll=49.754654,19.211655&spn=0.130423,0.297318

przy zbiorniku na górze Żar

84024390.jpg

kozubnik.jpg

ruiny ośrodka w Kozubniku

Pozdrawiam uczestników zlotu, udanej zabawy.

R.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koniec spamowania - trudno jakąś konkretna informację wyłowić :clap:

Daj spokój, zaczęło się finałowe odliczanie a temu zawsze towarzyszy wzrost adrenaliny. Ja osobiście też mam już przyśpieszony oddech :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Coż, nająłem się za psa to i szczekać muszę :)

Warna nikomu nie dałem ... ludzki pan, nie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...