Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

mamy nadzieję że pawilon który zarezerwowała dla naszej grupy Madzia jest nadal aktualny,

Proponowałabym jednak, aby?cie zadzwonili i zarezerwowali sobie pokoje , bo z tego co mi wiadomo Madzia nie potwierdziła chyba rezerwacji ... więc lepiej postarajcie sie o pokoje sami ...

ps- wille już s? zajęte więc zostaj? pokoje ..

Dzięki Dacja za podpowiedĽ. Dzwoniłem wła?nie do Ryni i bardzo miła Pani Elżbieta ku mojej uciesze potwierdziła rezerwację pięciu pokoi dla grupy z Poznania. Zmieniłem tylko nazwisko osoby rezerwuj?cej z Madzi na swoje. Tak jak pisałem wcze?niej - prawdopodobnie nie zajmiemy wszystkich miejsc więc Ci którzy nie maj? nic zaklepane mog? liczyć na nasze s?siedztwo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Maciek

    11

Proponowałabym jednak, aby?cie zadzwonili i zarezerwowali sobie pokoje  ..

Taaa, weĽ się tam dodzwoń ...

Jedyny człowiek, który odbiera telefony to ochroniarz, który jest po godzinach pracy biura, i który nie ma żadnej wiedzy na temat rezerwacji.

Odnośnik do komentarza

Taaa, weĽ się tam dodzwoń ...

Jedyny człowiek, który odbiera telefony to ochroniarz, który jest po godzinach pracy biura, i który nie ma żadnej wiedzy na temat rezerwacji.

W?ski - masz rację. Ja nie mogłem dodzwonić się na nr podany w pierwszym po?cie przez Mariusza i zadzwoniłem na drugi: 022 68-82-850. Nie jest to bezpo?rednio do Pani Elżbiety, ale mnie przeł?czyli. Próbuj !!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chłopaki nie jest tak Ľle. Ja dzwoni?c rano zawsze dodzwaniam się za pierwszym razem do p. Elżbiety... może mam farta !OK

Zlot nadci?ga wielkimi krokami. Coraz więcej szczegółów zaczyna się klarować a ja mam coraz mniej czasu na dopracowywanie detali. Wkrótce podam ostateczne, dokładne informacje na temat zlotu.

Może macie jakie? sugestie, pomysły, pytania?

Do II-giego Ogólnopolskiego Zlotu Maxi Skuterowego w Rynii *Burgmania 2006* pozostało tylko 15 dni... !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja odważę się zapytać... Ale tym razem serio, bez żartów.

Jak to będzie z Burgmaniakami, którzy przyjad? motocyklami? Czy będziemy mogli stan?ć normalnie w parku maszyn?

Byłoby miło usłyszec odpowiedĽ, bo dotycczasowe żarty nie odpowiadały na ni? !OK .

Willa zarezerwowana... Domownicy wszyscy jad?, więc Gdupa Małopolska potwierdza wszystko co było dotychczas powiedziane...

Najprawdopodobniej uda się Nam przyjechać większ? grup?, zbieraj?c po drodze znajomych Burgmaniaków, chętnych do towarzyszenia...

Wymagań co do zlotu nie mam żadnych... W tamtym roku wszystko było cool. Jedynie te żeberka jakie? takie ko?ciste były :P ... A ja ko?ci nie jem, tylko mięcho :P .

Menu grillowe czyta się ze ?link? w ustach...

Już się doczekać nie mogę...

Sprzęcik od 2 dni stoi w Trzebini i czeka na Burgmanię( !tut )...

Pozdrawiam i do zobaczyska, Kuba :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jak to będzie z Burgmaniakami, którzy przyjad? motocyklami?

Echh... Kubo... przeczytaj sam dokładnie jak to brzmi :P Burgmaniak na SV !tut

W zeszłym roku na zlot do Rynii przyjechały bodajże dwa motocykle. W tym przyjedzie ich na moje oko dwa, trzy razy więcej.

Kubo, oczywi?cie, że będziemy stali w jednym parku maszyn oraz wszyscy będziemy się wspólnie szampańsko bawili. Wszak nie ważne czym kto jeĽdzi tylko z jak? grup? chce być kojarzony, z kim chce spędzać czas i na jakich zlotach chce się pokazywać.

Reasumuj?c- je?li miałby? przyjechać nawet na wrotkach to będziesz mile widziany i gor?co witany !OK

A wszystkie moto w nocy i tak spalimy :P:P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z tego co slyszalem Maximus zaplanowal w tym roku specjalna edycje fajerwerkow, a zolta SVka moze nawet wybuchnac jako pierwsza bo ozloci niebo slicznym zoltym zlomem niczym gwiazdy w pelnym blasku !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jedynie te żeberka jakie? takie ko?ciste były !tut ... A ja ko?ci nie jem, tylko mięcho :P .

Zobaczymy w tym roku jak smakuje palona i smażona Sv .

A co do tych ko?ci nie pij za dużo i nie zbieraj tego co inni już ogryĽli !OK :P:P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja odważę się zapytać... Ale tym razem serio, bez żartów.

Jak to będzie z Burgmaniakami, którzy przyjad? motocyklami? Czy będziemy mogli stan?ć normalnie w parku maszyn?

Byłoby miło usłyszec odpowiedĽ, bo dotycczasowe żarty nie odpowiadały na ni? !tut .

Tak serio i zgodnie z prawem tj. regulaminem:

pkt 3:

Uczestnictwo w zlocie jest przeznaczone wył?cznie dla posiadaczy maxi skuterów, inne pojazdy mog? być wpuszczane na teren zlotu jedynie przez organizatora.

Bez pół litra za każdy dzień się nie da wjechać !OK

Płatno?ć z góry oczywi?cie - inaczej podpalamy sprzęta :P

Pozdrawiam

Ravenka

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Od ?rody (24.05) dołaczyłem do Waszego grona... grona BURGMANIAKÓW... razem z nowiutk? 650 -k?. Nie... chyba Ľle napisałem... od ?rody jestem posiadaczem 650 - tki a czy doł?czyłem do Wszego grona to Wy zadecydujecie... !tut

Na imię mam Marcin, lat mam nie za mało, nie za dużo tak w sam raz (?), mieszkam sobie w |widniku a pracuję tam gdzie Qwaki czyli w Lublinie. Dużo nasłuchałem się o poprzednim zlocie maxi skuterów od Jarka Qwaki a wniosek był taki: jest wiele zlotów ale obecno?ć na tym zlocie jest obowi?zkowa!!!! W zwi?zku z tym, zapadła decyzja, że wyruszamy na zlot razem. Tak więc ja również zgłaszam się jako uczestnik zlotu.

Do zobaczenia.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No oczywiscie bedzie nam milo goscic kazdego kto podziela nasza wspolna pasje skuterowa. A ty nie watpliwie nalezysz do tego grona inaczej kupil bys sobie hmm niech pomysle np Suzuki SV650 gdyby bylo inaczej !tut

Odnośnik do komentarza

Witaj Artix.

Żaden jedno?lad nie da takiej przyjemno?ci jazdy jak duży stateczny skuter. Aż się boję co napisz? Ci którzy maj? mniejsze skutery. Dla swojej obrony dodam, że dwa lata temu zacz?łem od 125-tki - również skutera, którego zreszt? mam do tej pory ale wstyd o nim pisać... Yaling Kuna... tfu... A jak się ze mnie ?miał Qwaki... !tut

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza

No Wreszcie się dodzwoniłem i pokój zarezerwowałem Zatem otwierdzamy swoje przybycie na zlocik .

Pozdrawiamy Ania I Maciek !tut

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niektóre Ľródła mówi? o podwojonej ilo?ci uczestników w stosunku do roku ubiegłego... czyli na zlocie może być nawet 200 osób!

Dostałem wiele maili z pytaniami o zlot od osób, które wła?nie kupiły skuter (np dzi? pewien jegomo?ć z Kielc nabył Yp 400 i dowiedział się od dealera o naszej stronie) i czy s? jeszcze wolne miejsca i czy mog? przyjechać. Jest cała masa ludzi która wchodzi do nas na strone jednak pozostaj? anonimowi. Te osoby też pewnie dojad?... zreszt? podobnie było w roku ubiegłym.

Info o Burgmanii 2006 s? już w "|wiecie Motocykli" oraz w "Motocyklu".

Wkrótce pójdzie informacja o naszym zlocie w TVN Turbo Jedno?lad więc należy się spodziewać sporej ciasnoty.

Odnośnik do komentarza

Dostałem wiele maili z pytaniami o zlot od osób, które wła?nie kupiły skuter (np dzi? pewien jegomo?ć z Kielc nabył Yp 400 i dowiedział się od dealera o naszej stronie)

Czyli moje odwiedziny i wspolne przejazdzki z wlascielem salonu Yamaha w Kielcach owocuja :lol:

Odnośnik do komentarza
No Wreszcie się dodzwoniłem i pokój zarezerwowałem

A mnie już szlag trafia, bo dodzwonić się nie mogę od dwóch tygodni !!!

:lol::):lol::P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A mnie już szlag trafia, bo dodzwonić się nie mogę od dwóch tygodni !!!

:lol::):lol::P

Przewietrzył by? troszkę 2oo i 4 litery w końcu koniec ?wiata to nie jest:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolejne ciekawostki...

Podobnie jak w tamtym roku tak i w tym będ? różne zlotowe konkursy no i konkurencje sprawno?ciowe (edited by Żaba).

Nagrody ufundowała m.in Yamaha Mitsui Poland jednak nie wiem jeszcze dokładnie co to będzie.

Kolejnym fundatorem nagród będzie Kymco Motorland, który sponsoruje dla zwycięzców trzy kaski.

My?lę, że to nie koniec nagród tak więc będzie o co walczyć whist

Naklejki na skutery z numerem zlotowicza będ? lepsze niż w zeszłym roku. Poprawi się zdecydowanie ich trwało?ć oraz wygl?d.

Acha... Napoje na bazie chmielu będ? troche zróżnicowane.

Znajdzie się też co? dla fanów piwa smakowego typu Reds czy Gingers. Mam nadzieję, ze panie będ? zadowolone :D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

whist CHOLERA... To może kto? Mi pożyczy skutera na czas zawodów :D ...

Maaariusz... jaby wiedzial, to kupiłbym AN'tka :D ...

Nieno konkursy fajnie że będ?... Aleee chyba będe musiał tym razem je tylko ogl?dać :D ...

Bardzo BARDZO i jeszcze BaRdZo miło zapowiada się Zlot... Siem doczekac niemogę...

Pozdróweczki, Kubełek

Odnośnik do komentarza
Ale miejmy nadzieje ze byle kto nie kupuje Maxi skutera tylko scigacze tongue.gif a takich u nas nie bedzie tongue.gif

no chyba troszke przesadzasz .. możliwe że własnie takowym przyjade-zielonym... whist

Wypłosz .. do zawodów bedziesz mogl stan?c ze mn? lub Drogowcem :D

Odnośnik do komentarza

ale ja nie mowie o moim ...

moj to PRAWIE sport :)

a na zlocik przyszykuje cos dobrego .. jak z importerem dobrze pojdzie to moze przyjedzie do nas do salonu ładna prawdziwie sportowa sztuka (testowa) :)

ale za ten skuter z duchem bardzo dziękuje :) very mi sie to spodobało :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...