Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie a propos trasy przejazdu. Czy jaka? ekipa z dalekiego południa bedzie leciała przez Cz-wę? (oczywi?cie chodzi o sobotę) Podpi?łbym się, zawsze to raĽniej w kilka maszyn. Tylko, że jako mało do?wiadczony moto-driver uprzedzam, że na pewno nie będę utrzymywał ?redniej 140km/h !OKK

Jeszcze się zastanawiam czy nie udałoby się jako? umówić przed południem w Gadimexie może by tam jaki? m?dry człowiek rozkminił co mi tam klekocze w tym moim Burgundzie bo w Cz-wie chyba nie ma sprytnego. Je?li by mi się to udało załatwić to wtedy wyjadę wczesnie rano.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Maciek

    11

  • Administrator

Ja pragnę tylko przypomnieć, że zlot startuje w pi?tek od godzin wczesno południowych a w zeszłym roku w pi?tkowy wieczór działo się... oj działo... :D

Przypominam też, że termin II- giego Ogólnopolskiego Zlotu Maxi- Skuterowego wybrany został nieprzypadkowo... jest to ?więto a wszyscy powinni mieć wolne :D

Wczoraj byłem na o?rodku podogrywać pewne szczegóły z dyrektorem "WDW Rynia". Obejrzałem sobie dokładnie miejsce imprezy i będzie trochę zmian w stosunku do zeszłego roku... Przede wszystkim park maszyn będzie podzielony na dwa obozy. Biuro zlotowe będzie w trochę innym miejscu. My?lę, że unikniemy pewnych niedoci?gnięć w porównaniu do zlotu 2005- krótko mówi?c będzie lepiej :)

Trwaj? zaciękłe rozmowy z browarami... Dzi? mam nadzeję padnie ostateczna propozycja.

Scooterland będzie wystawiał poza maxi- skuterami ciekawe oferty na kaski, kufry renomowanych firm oraz ciuchy Spidi. Specjalnie na zlot maj? być przygotowane niecodzienne ceny.

Więcej szczegółów będę podawał na bież?co...

Do zlotu zostało już tylko ...................... 21 dni !OKK !tut :D:lol::D:D:D:D:lol::D:D:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trwaj? zaciękłe rozmowy z browarami... Dzi? mam nadzeję padnie ostateczna propozycja.

Czyżby dzisiaj we Młynie miało nast?pić ostateczne podjęcie decyzji !OKK !tut :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Maximus... akurat Stary Młyn nie ma nic wspólnego z tym tematem ale możliwe, że zajm? się na zlocie cateringiem... tutaj też rozmowy trwaj?.

Odnośnik do komentarza
QUOTE]

WITAM JEŻELI BĘDZIESZ MIAŁ OCHOTĘ TO MOZESZ Z NAMI TYLKO O KTÓREJ CHCESZ JECHAĆ??

Jeszcze dokładnej godziny nie znam ale postaram sie byc w wawie około 15 jak cos to jeszcze się ugadamy

Odnośnik do komentarza

No wła?nie, koledzy Południowcy ,może dobrze by było zebrać sie na szlaku, w kupie raĽniej , Częstochowa to dobre miejsce , co wy na to? :D:lol::D:D:D:D:lol::D:D:D:D !scooter

Odnośnik do komentarza
...Ale od razu kieruje info do kolegi maximusa, że w tym roku zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia opłaty za wylegiwanie się na leżaczku przed Nasza will? !

.... wprowadzisz opłaty w formie napoju bogów ..... !???! :lol::D:lol:

Odnośnik do komentarza

Południowcy nie marudzic i tak macie do kogo sie podczepić.

Ja zapytam nie?miale czy może wybiera sie jednak kto? z moich stron ??

Choć i tak pogodziłem sie z my?l? samotniej podróży, ale może jednak ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Choć i tak pogodziłem sie z my?l? samotniej podróży, ale może jednak ...

Czyżby?my jednak nie poznali wybranki godnej dosiadać srebrnego rumaka z kierowc? o płomiennej fryzyzurze :lol::D:lol:

Odnośnik do komentarza

Choć i tak pogodziłem sie z my?l? samotniej podróży, ale może jednak ...

Czyżby?my jednak nie poznali wybranki godnej dosiadać srebrnego rumaka z kierowc? o płomiennej fryzyzurze :o:o:o

Cholerka wie z tym plecaczkiem, nerwowe to jakie? :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grupa południe(oddział-->kraków) Dzieli się napewno na 2 grupy... Jedna wali bodajże przez Kielce...

Druga(Ja+Zenek) walimy przez częstochowę.

Jednak Matador, wydaje Mi się że szkoda Twojego Burga męczyć jazd? z Nami więc my?lę, że może się miniemy na trasie, albo spotkamy się na miejscu...

Poza tym Ja + Zenek zamierzamy na miejscu pojawić się MAX o 11.

Jednak może Rafałek, Zyzio, Ja-rek, Paweł883 i Iro się odezw? i z Tob? umówi?...

Przy pokazji możecie się zgadać z koleg? "Ciachu" z Łodzi, żeby na trasie się z Nim spikn?ć...

Pozdrawiam i do zobaczenia w RYNI :o Kubełek :angry:

Odnośnik do komentarza

Hej

Ja się wybieram w pi?tek rano tym razem bez plecaczka. Ryle, że ja sobie wytyczyłem trase zadupiami (Myszkow, Radomsko, Piotrkow Tryb. Skierniewice...). Nie lubię katowania na szybko dwupasmowk?, więc te 300 parę km zajmie mi sporo czasu i na miejscu zamelduję się po południu.

Nie mam żadnej rezerwacji niestety :angry: ale mam nadzieję, że znajdzie się gdzie? miejsce na dechach...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

To tak jak ja też ne mam rezerwacji ale na miescu co? się wykombinuje :o i jeszcze bez prawka bede jechał więc adrenalinka będzie nie wyrobie się z prawkiem do zlotu :angry: może się uda dojechać bez problemów

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Oj Kubu? Kubu? podpadasz nam... wiem, że nasze sprzęty nie pojad? 200km/h ale czy to powód nas odrazu skre?lać??

Matador, Ja nie wiem jeszcze jak pojedziemy MY, nie przekraczaj?cy 120-130 na trasie... ale moze sie uda przez Częstochowe to dam ci znać i jako? po drodze się spotkamy...

Z Krakowa jadę Ja, Wojtek i napewno kto? jeszcze, ale narazie nie wiem kto wogóle się tam st?d wybiera :angry:

Odnośnik do komentarza
Matador, Ja nie wiem jeszcze jak pojedziemy MY, nie przekraczaj?cy 120-130 na trasie... ale moze sie uda przez Częstochowe to dam ci znać i jako? po drodze się spotkamy...

Ale w pi?tek jedziecie czy w sobotę?

Odnośnik do komentarza

Ja jadę w pi?tek przed południem ale mogę i chętnie się dostosuje do grupy, oczywiscie jeżeli taka sie utworzy, predko?ć 120-130- jak naj bardziej :angry: . Planuje przeprawe przez most na Wi?le w okolicach Modlina, jechałem tam razu pewnego, fajna okolica :o

Odnośnik do komentarza

Może kto? z Was miałby ochotę na Czwartkow? procesję w Gdańsku zapraszamy :)

Czę?ć grupy (S3M) jedzie w pi?tek rano :P:):P:)

Szybko?ć przelotowa „Turystyczna” 71-87 km/h

p.s

Ja jadę ostatni w peletonie z napisem :):):P:):P:P:) KONIEC

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie, znikam na dwutygodniowe wczasy, odezwę się po 13-tym, jeżeli jaka? grupa z południa zbierze się i pojedzie w piatek przez Częstochowe, chetnie się podł?cze !OKK , dajcie znać jak co? się wykluje. Pozdrawiam. !tut

Odnośnik do komentarza

Grupa Poznań prawdopodobnie startuje w pi?tek rano. Niestety - będzie nas bardzo mało - może ze cztery maszyny - ponieważ szefostwo klubu - a za nimi reszta członków City Raidera - postanowili w tym czasie zorganizować zlot alternatywny z grup? z Wrocławia w całkiem innej częsci kraju. O przyczynach i powodach takiej decyzji nie chcę się TU !!! wypowiadać.

mamy nadzieję że pawilon który zarezerwowała dla naszej grupy Madzia jest nadal aktualny, ale miejsc w nim zajmiemy co najwyżej kilka, więc Ci koledzy którzy nie maj? zaklepanego noclegu raczej nie musz? się obawiać o brak miejsc.

Odnośnik do komentarza

mamy nadzieję że pawilon który zarezerwowała dla naszej grupy Madzia jest nadal aktualny,

Proponowałabym jednak, aby?cie zadzwonili i zarezerwowali sobie pokoje , bo z tego co mi wiadomo Madzia nie potwierdziła chyba rezerwacji ... więc lepiej postarajcie sie o pokoje sami ...

ps- wille już s? zajęte więc zostaj? pokoje ..

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja... aktualizuje plany wyjazdowe... wróciłem wła?nie z wyjazdu po sprzeta i wyklarowała się sytuejszon...

Je?li kto? jest chętny na towarzyszenie 2 motocyklom w jeĽdzie DO Warszawy na trasie--> Kraków-->Katowice-->Częstochowa-->Warszawa to zapraszamy z Zenkiem.

Prędko?c przelotowa na poziomie 100-130km/h(w zalezno?ci od możliwo?ci uczestników). Wyjazd z Krakowa ok. godz. 08.00 więc po drodze by?my się umawiali na dan? godzinę, jakby kto? reflektował...

Jutro gadam ze Scottim czy z Nami jdnak pojedzie... Może Rafałek?Matador?Zobaczymy. Jednak nawet na moto prędko?c pzrelotowa skuterowa jest najprzyjemniejsza !tut .

Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie :ph34r: ,Kuba :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...