Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Qwaki przybywaj !ładna jeste?,nad rankiem laski z długimi nogami będ? miały wzięcie :blink:

do zobaczenia pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Artix

    11

Витя Мамочка не приедет, если ничего не поменяется. Мы принимаем Ваше приглашение с удовольствием. Выезжаем в пятницу до обеда, планируем быть у Вас к вечеру.

Odnośnik do komentarza
Витя Мамочка не приедет, если ничего не поменяется. Мы принимаем Ваше приглашение с удовольствием. Выезжаем в пятницу до обеда, планируем быть у Вас к вечеру.

Oczywi?cie zapraszamy i czekamy w Pi?tek wieczorem :rolleyes: !TAZ :lol:B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potrzebuje?...

tylko kawałek podłogi..... nie mówcie mi więc co mam robić....

Odnośnik do komentarza

Ja startuje z kilkoma osobami po pracy w pi?tek z Młyna czyli tak między 17.30 a 18.15 .... wpisujcie się kto jeszcze z Wawy ustawia się na powolny przejazd do Ryni wspóln? zwart? grupk?. Czas wyjazdu możemy dopasować do ogółu +/- 1 godz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
tylko kawałek podłogi..... nie mówcie mi więc co mam robić....

Znowu kto? mnie podgl?da

Lekko skrobie do drzwi

Straszy okiem cyklopa

Radzi, gromi i drwi...

to jak decydujesz się na ten kawałek... !tut

Odnośnik do komentarza

Zatem My jak i Szrek z Fion? startujemy o 14 max 14:30 z pod Młyna .

W Pi?tek.

Może jeszcze kto? doł?czy .

Grup? raĽniej :) !tut !tut :) !tut !tut !tut

Odnośnik do komentarza

I na  !tut  w towarzystwie równolatków mogę liczyć.  :)

No proszę jak człowiek ma troszkę więcej siwych włosów na głowie (lub mniej wogóle :) ) nie ma co liczyć na miłe damskie towarzystwo !tut

No wiesz.....

a w Młynie to ze mn? nic nie piłe?? Byłam tam aż .... DWA razy !holiday

Zawsze na piechotę i musiałam kask pożyczać......

My?lę, że spozycie zupy ch zawsze mozna nadrobić :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No wiesz.....

a w Młynie to ze mn? nic nie piłe?? Byłam tam aż .... DWA razy !holiday

Sorki ale prowadz?c pojazda pijam tylko colę light !tut

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rudy... przestań siać popeline :lol:

Nie ma takich speców, żeby przepowiedzieli w poniedziałek pogodę na pi?tek.

Jak narazie wszelkie przesłanki góralskie mówi? że temperatura ma być powyżej 25 stopni ale nie wyższa niż 35 stopni :D

Opady- brak :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A więc mamy już naklejki pami?tkowe, koszulki, czapki, flagi.

Regulaminy druknięte. Quizy made in Żaba edition zrobione i też będ? zaraz drukowane. Pytania quizowe s? podchwytliwe więc prosze się przygotować :lol: Żaba się postarał :D

Trasa parady made in Artix będzie podobna jak w zeszłym roku. Konkurencje sprawno?ciowe trochę zmienione.

Jadło zamówione, kucharz w gotowo?ci :D

Zakupy dodatkowe s? :D

Napitek będzie dowieziony w pi?tek...

Sprzęt audio- video czeka na odpalenie :D

T-max 500 na wtrysku będzie, nagrody będ?, wystawcy będ?... echhh... to i tak tylko wycinek :D

W zasadzie 80 % spraw dopiętych ale pozostało jeszcze te 20% :lol: za które własnie się zabieram :D .

Grzejcie sprzęty panie i panowie :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja czwarty już dzień z temperatur? w okolicach 38 stopni, ciekn?cym nosem i łzawi?cymi oczami (Rudy widział w Suwałkach jak cierpię) czekam z niecierpliwo?ci? na ozdrowienie bo nawet tak licha traska jak st?d do Rynii wydaje się zbyt długa w obecnej sytuacji :blink: . Ale podobno spirytus odpowiednio wcierany w ciało (najlepiej od ?rodka) robi cuda :D . Wcieram więc :D i czekam.... :D

Jak mówi? specjali?ci od kataru:

leczony trwa tylko tydzień, a nie leczony aż siedem dni.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak by co Qwaki to w czwartek będziemy prawdopodobnie w Kazimierzu więc rzut beretem(moherowym :D ) od Ciebie , więc może jaka? ekspedycja ratunkowa potrzebna będzie to daj znać :D . Ale wracaj jak najszybciej do zdrowia , byle czym od Rynii się nie wyłgasz :D (jakie? tam 38' :blink: ). Zreszt? z zapowiedzi metorologicznych temperatura Twojego ciała niewiele się będzie różniła od temperatury powietrza :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

w zwi?zku z "Bestyjka reaktywacja" (zapchany gaĽnik) i paru innych czynników okazało się że dam rade dojechać do was... oczywi?cie je?li można :D

Ze swej strony obiecuję nie brać żadnego udziału w konkursach przeznaczonych dla maxi lecz zdaje się że mam mały problem z noclegiem a wła?ciwie z jego brakiem :blink:

Był bym rad jak kto? ma wolne łoże do odst?pienia. Oczywi?cie za odpowiedni? partycypację w kosztach pokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...