Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że jeszcze dwie duszyczki, które stawi? się o 14.00 w Starym Młynie nie zawadz? ?

Oczywi?cie że nie im więcej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Artix

    11

Pablos i Teletubi? wstawiaj? się do Młyna na 14.00 ... niestety ex shrekowym burgolotem :P , kymco zaliczyło poważny pad systemu silnikowego ... prawie jak windows Billa Gatesa.

Szkoda że nie na swoim ale choć tyle szczę?cia,że na czymkolwiek ....opu?cić tak? imprę z Wami ....to byłby cios poniżej pasa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja mam jeszcze 2 małe pytania:

- czy woda w Zalewie Zegrzyńskim pozwala się k?pać bez narażania się na powikłania dermatologiczne?

- czy o?rodek w Ryni akceptuje karty kredytowe?

Odnośnik do komentarza
Czy grupa z Gdańska ma ustalon? godzine wyjazdu? Chętnie bym się podczepił gdzie? w okolicach Elbl?ga.

Grupa (S3M) będzie jechała obwodnic? Elbl?ga oko godziny 9,30 :):):):):);)

Odnośnik do komentarza
Czy grupa z Gdańska ma ustalon? godzine wyjazdu? Chętnie bym się podczepił gdzie? w okolicach Elbl?ga.

z gdańska startuja dwie grupy jak wiem ...

szybsz i wolniejsza ..

szybsza, jak napisał Mareczek leci ok 120-130 w składzie 2x An650 i raz superJajo ;)

Odnośnik do komentarza
A ja mam jeszcze 2 małe pytania:

- czy woda w Zalewie Zegrzyńskim pozwala się k?pać bez narażania się na powikłania dermatologiczne?

- czy o?rodek w Ryni akceptuje karty kredytowe?

Co do Wody to nie mam Pojęcia

Je?łi chodzi o Karty to Akceptuj? . ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Przekupny nie jestem, ale pożyczy mi kto? skuter :) żebym mógł co? wygrać :) PLEASE !!!

Gratulacje Mariuszku i do zobaczyska :)

Rozumiem że miejsce przy ?mietniku zarezerwowane :):)

RobB. :)

Rob.b, moja Ypka jest do Twojej dyspozycji. A ja stary człek odpocznę sobie na łonie natury.

Będę z moj? żonk? wieczorkiem, nie damy rady pojechać z grup? , pracujemy ;)

Do zobaczonka

Grzesiek

Odnośnik do komentarza

Chciałbym do was dojechać w sobotę rano.

Nie mogłem nigdzie znależć programu na sobotę, więc dajcie znać do której, mniej więcej, będziecie w o?rodku, aby was tam jeszcze na pewno zastać. Je?li nie, to gdzie was szukać?

Do zobaczenia.

Greg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Greg potem okolo 13 bedziemy na rynku w Radziminie i tam zejdzie sie okolo godzinka.

Do naszego kolegi z Bialorusi Reda1902. Grupa z Wawy umawia sie w Starym Mlynie przy trasie Wislostrada godz. 14. Dla ciebie bedzie lepiej jechac do Ryni odrazu. Kieruj sie na Bialobrzegi, Zegrze oznaczenie jest na koncowym etapie jak dojechac oczojebne zolte logo Burgmanii i strzalki na asfalcie.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich jest to moj pierwszy wpis na tym forum i milo jest mi do was dolaczyc.

Spotkamy sie jutro na zlocie i mam nadzieje ze bedziemy sie dobrze bawic.

Jade z zona a towarzyszyc nam w podrozy bedzie m@rkiz.

Odnośnik do komentarza

No i stało się ....

Pech to pech ... ale takiego pecha to ,,ze ?wieczk?'' szukac ... ;)

W piękny słoneczny dzień, wybrali?my się naszymi skuterami na wycieczke do Kazimierza...

i... Moja kochana Ypka przed wjazdem na prom z Kazimierza do Janowca juz nie chciała wjechać sama.

Dzień przed zlotem , 150 km od domu - w Skuterze padł bendiks :) :) :) i nie było szansy na odpalenie skutera ...

Dziękuje Wszystkim , którzy mi towarzyszyli w oczekiwaniu na Lawete :

Siodel, Spinka, Maxiumus,Kasia, Ciochin,Sylwia, Przemo, Marzanna, Kefir - wielkie dziekuje za pomoc i za cierpliwosc w czekaniu.

Jutro zlot , Wielki zlot na który wszyscy czekali?my - niestety zostałam bez skutera ... mam nadzieje, że widok tak wielu Maxi w jednym miejscu będzie dla mnie pocieszeniem w tej smutnej chwili ...

Mała foteczka transportowa

Ypeczka.JPG

Odnośnik do komentarza

Dacja nie przejmuj się za bardzo! Ta awaria to również przygoda i potwierdzenie faktu, że ludzie z "forum" s? wyj?tkowi. Będzie tyle maszyn... Jakby co to możesz liczyć na rundę starsz? siostrzyczk? ;)

pozdro all

Odnośnik do komentarza

Madziu ł?czę się w bólu... mam podobne odczucia przed zlotem ... skuter padł i to nowy, choć tyle dobrego że znajomi nie zostawili mnie w tej trudnej chwili tuż przed zlotem , jeżdżę burgmankiem shrekowym .... ale to nie to samo , pojazdem zastępczym na zlot .... to takie przykre ...

Pozdrawiam i życzę ypce rychłego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

;) To co jest wyzej mialem napisac ja Zenus !tut . Niestety jestem zaspany i nie sprawdzilem ze Madziusia sie zalogowala, hehehe

Do zobaczenia w Ryni

Odnośnik do komentarza

Dacja współczuje Tobie (kłopotu i my?lenia ;) co zrobić i gdzie załatwić)

Do 14 godziny to jeszcze sporo czasu na pewno co? się da zrobić.

Wiem jaki to dla Nas Klubowiczy ważny ZLOT sam wstałem !tut dzisiaj o godz. 5.45 i jestem

gotów do wyjazdu !tut pomimo ( pozostała czę?ć rodziny smacznie ?pi ) nawet

Pies oka nie otworzył

Odnośnik do komentarza

Wspoczuje Dacja ;) i lacze sie w bolu padnietego sprzetu. Ja podobna sprawe (awarie) mialem w zeszlym roku ale juz na zlocie. Usterka napewno nie jest powazna na tyle by sprzet zostal unieruchomiony na dluzej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...