Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

W tak luksusowym apartamencie z jakuzi i tarasem widokowym na morze jakże nie miałoby być klawiutko - oczywi?cie że jadę i od razu dekuję się do apartamentu z jakimi? "okładami" coby się dobrze wygrzać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Artix

    11

  • Administrator
Będę choćby niewiem co !!!!! :blink:

Eeee to ja już wiem czyjego Xcitinga wyczaiłem w ostatni? niedzielę na Płochocińskiej :D

zdjcie0092bn.jpg

Oczywi?cie serdecznie zapraszamy kolejnego użytkownika 500 cm xcytacji :D

w zwi?zku z "Bestyjka reaktywacja" (zapchany gaĽnik) i paru innych czynników okazało się że dam rade dojechać do was... oczywi?cie je?li można 

Kamil po co pytasz? Chyba logiczne, że je?li byłe? w tamtym roku to i w tym być musisz :D

W tak luksusowym apartamencie z jakuzi i tarasem widokowym na morze jakże nie miałoby być klawiutko - oczywi?cie że jadę i od razu dekuję się do apartamentu z jakimi? "okładami" coby się dobrze wygrzać.

Jarku... mówisz poważnie z tymi okładami? :D

Je?li jest mus to co? załatwie :D . Będ? takie okłady, że z pokoju nie wyjdziesz :D

Nie no... nie widzę tego zlotu bez Ciebie, nawet nic nie kombinuj :D

Odebrałem dzi? ciekawe gadżety od Suzuki, które s? przeznaczone na nagrody. S? to sliczne skórzane portfele na dokumenty oraz kamizelki odblaskowe...

Poza tym będ? wspomniane wcze?niej kaski od Kymco a także jakie? niespodzianki firmowe.

Wiem że co? szykuje jeszcze Yamaha ale szczegóły wyjd? pewnie jutro lub w czwartek. Krótko mówi?c- w tym roku naprawdę warto brać udział w konkursach oraz quizach bo nagrody s? całkiem przyjemne :D

Poza możliwo?ci? jazd testowych nowym T- maxem 500 na wtrysku podczas zlotu będzie również zarejestrowany X- Max 250 oraz Majesty 400 z możliwo?ci? jazd próbnych przez uczestników zlotu.

Niestety nie udało się wyrwać na zlot nowego Burgmana 400 K7. Pojazdy płyn? wła?nie do europy i będ? dostępne na pocz?tku lipca.

Odebrałem dzi? pięć dużych flag. Dwie z nich będ? dostępne do przymocowania na skuterach bior?cych udział w paradzie więc je?li kto? posiada odpowiednie mocowanie to proszę dać znać w pi?tek podczas imprezy... będziemy mocować do :D

Jeszcze co?- je?li będzie kto? chętny na napoje wysokoprocentowe to będzie dostępna opcja tak jak w zeszłym roku- ceny hurtowo detaliczne :D . Tak więc nie ma sensu targać nic ze sob?.

To tyle na t? chwilę.

Acha- z jadła zlotowego będzie dostępne:

- karkóweczka

- kiełbasunia

- kaszaneczka

- dla specjalnych jaroszy rybka :D

Dodatki:

- ogóreczek

- papryczka w zalewie

No i oczywi?cie pieczywo będzie z najlepszej piekarni w mazowieckiem :D

:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
- ogóreczek

- papryczka w zalewie

tylko tyle??? :D

Z żarełka tak pułkowniku Majon :D

Je?li chodzi o napoje na bazie chmielu to było o tym wcze?niej... je?li o to Ci chodzi...

dla specjalnych jaroszy rybka

Chyba że chodzi o to... :blink:

Odnośnik do komentarza
Zatem My jak i Szrek z Fion? startujemy o 14 max 14:30 z pod Młyna .

W Pi?tek.

Może jeszcze kto? doł?czy .

Grup? raĽniej :D  :D  :blink:  :D  :D  :D  :D

Witam wszystkich, po rozmowach z Maćkiem nadal proponujemy ruszać z Młyna o 14 max 14-30.

Czy s? chętni na wspóln? jazdę na zlot??

:D

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich, po rozmowach z Maćkiem nadal proponujemy ruszać z Młyna o 14 max 14-30.

Czy s? chętni na wspóln? jazdę na zlot??

to ja z malzonka sie pewnie pojawie. do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Słuchajcie... wła?nie odebrałem gadżety zlotowe *Burgmania 2006* od Yamahy, które będ? dodawane każdemu podczas rejestracji w biurze zlotowym. S? to katalogi, sliczne smyczki Yamahy, breloczki i inne. (nawet jeszcze dokładnie nie sprawdziłem)

Mam też paczkę nagród za quiz i konkurencje sprawno?ciowe. Powiem szczerze, że zostałem naprawdę bardzo miło zaskoczony przez Yamaha Mitsui Poland tym co dostałem... Uwierzcie mi- naprawdę warto w tym roku brać udział w konkursach :P

Oczywi?cie tak jak pisałem wcze?niej- nagrody ufundowały także Suzuki oraz Kymco :P .

Ps. Będ? do odebrania dla zaintersowanych po zlocie duże plakaty ze skuterami Yamahy oraz Suzuki. Proszę dać mi znać podczas imprezy kto chętny.

Odnośnik do komentarza

Przekupny nie jestem, ale pożyczy mi kto? skuter :P żebym mógł co? wygrać :P PLEASE !!!

Gratulacje Mariuszku i do zobaczyska :P

Rozumiem że miejsce przy ?mietniku zarezerwowane :P:P

RobB. :P

Odnośnik do komentarza
Uwierzcie mi- naprawdę warto w tym roku brać udział w konkursach :P

cholera! nawet piwka nie bedzie mozna w spokoju wypic bo trza bedzie forme trzymac na konkursy :P

Odnośnik do komentarza

Zatem poprawki Grupa która rusza około 14:30 wygl?? narazie tak. :P

Szrek i Fiona :P

Maciek I Ania :P

Pavulon :P

Bogumilek + Plecaczek ?? :)

Alien ? :P

Izzy + Plecaczek :P

Pablos i Teletubi? :P

Odnośnik do komentarza
I tak juz wiem ze wygram jedna z konkurencji :P wlasnie zaraz wyruszam na burgmanie trasa :Kielce ,Krakow,Katowice ,Wroclaw ,Poznan,Gdansk,Warszawa-Rynia :P.Prosze o zarezerwowanie fajnej nagrody.

pozdr

majon

Już ja będę to weryfikował, bez piecz?tek z komisariatów ewentualnie paragonów ze stacji benz. to złożę protest :P Tak łatwo jak w Grotnikach Ci nie pójdzie :P

A pamiętasz Ty Majonku o "Marzeniach" czy też zabyłe??!

W tym planie trasy nie widzę Łodzi ?!!!

Czy też "Marzenia" przywieĽć Ci na miejsce ?

Pozdrawiam

RobB. :P

Odnośnik do komentarza

A ja tak organizacyjnie (nie to żebym próbował załatwić prywatę :P )

Czy istniała by jaka? opcja przy rejestracji żeby uczestnicy zgłaszali wolne miejcóweczki do spania bo na pewno kto? się pojawi kto do statniej chwili nie wiedział czy będzie mógł przyjechać?

Odnośnik do komentarza
Witam,

w zwi?zku z "Bestyjka reaktywacja" (zapchany gaĽnik) i paru innych czynników okazało się że dam rade dojechać do was... oczywi?cie je?li można :P

Ze swej strony obiecuję nie brać żadnego udziału w konkursach przeznaczonych dla maxi lecz zdaje się że mam mały problem z noclegiem a wła?ciwie z jego brakiem :P

Był bym rad jak kto? ma wolne łoże do odst?pienia. Oczywi?cie za odpowiedni? partycypację w kosztach pokoju.

Kamil, jeżeli nadal masz problem z noclegiem to uznaj go za niebyły. Jeżeli chcesz pokój mogę odst?pić Ci cał? trójkę w pawilonie, jeżeli tylko miejsce do spania to też się znajdzie,

pozdrowienia i do zobaczenia,

tuxedo

Odnośnik do komentarza

Jak już o nagrodach mowa, to organizator musi zarezerwować jedn? - zbiorow? dla grupy Poznań, bo będziemy się najładniej z wszystkich grup prezentować :P:P:P .

Je?li kto? ma w?tpliwo?ci to zobaczy w pi?tek ok 15tej.

Grupa Poznań pozdrawia i odlicza godzinki do STARTU !!!!

aha... u nas będzie nadmiar miejsc noclegowych - to co zostanie przekażemy organizatorom do dyspozycji...warunek jest jeden: przygarniemy tylko panny do wzięcia :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...