Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Artix

    11

Bzzzzzzzz

Ja też będę ........ ;) tylko w pracy !tut .

Załatwili mnie na cacy. Miałem mieć długi weekend a mam bardzo ....... !tut

Dojadę do WAS w sobotę po pracy (oczywi?cie razem z rodzink?)

Pozdrawiam Komar

Odnośnik do komentarza

no coz... tych ktorych tu nie ma niech rozpaczaja... impreza trwa...wszyscy sie bawia na 102... zupa chmielowa i inne podobne... tance i spiewy... ojciec dyrektor powiedzial ze ten opis jest kiepski... mam wymyslic cos mocniejszego... w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak napisac ze jest lepiej niz zajebiscie...

Odnośnik do komentarza

A ja już jestem w domku ;) Impreza była super jak zwykle. Kto nie był niech... lepiej się zreflektuje i przyjedzie za rok koniecznie !tut

W przyszłym sezonie trzeba będzie chyba zmienić miejsce zdjęć grupowych, bo może być już za ciasno hehe

Mam nadzieję, że spotkamy się w Starym Młynie już niedługo !

Jedna mała uwaga : Mariusz, w zeszłym roku bardzo mi się podobało, że parking był w nocy zabezpieczony, co skutecznie zapobiegało jeĽdzie na skuterach po %. W tym roku niestety już tak nie było...

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich uczestników zlotu !tut !tut !tut

Odnośnik do komentarza

Всем организаторам огромное спасибо за слет! Было так хорошо, что нет слов описать. Были рады познакомиться с интересными людьми. Отдельное спасибо тому, кто кормил нас 2 дня (жарил колбаски - они такие вкусные)!!! Спасибо за подарок и ваше внимание к группе !holiday белорусов.

Доехали хорошо. Дома были в 7 часов вечера. Под Варшавой попали под сильнейший дождь с грозой. Вымокли сильно. Пришлось переодеваться в сухое и продолжать путь. Потом уже на территории Беларуси в 100 км от Пинска опять попали под дождь и под ним приехали домой. Видели первую в этом году радугу!!!

Было супер! Приедем еще!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...