Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Maciek

    11

  • Sympatycy

Qrde, próbowałem dzisiaj zarezerwować trójeczkę w pawilonie i waln?łem lekko

w ?ciane !sciana ...

W WDW nie było co prawda tej Pani o której Mariusz pisałe?, ale druga pani mi powiedziała, że grafik to oni maj? na 2 tygodnie do przodu. Także w czerwcu miejsca na pewno będ?... !yeah

Mam więc pytanko, ew. rezwrwacji można dokonać jedynie u pani Elżbiety Szymczyk ?

BTW:

Kto? wie może, kiedy ta "biała cholera" wreszcie się st?d zabierze ??? :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
nie deks tylko decks;)

A co do warszawiaków to nic nie mam ale jak wszedłem na te forum i se tak czytam to troszke żlle ocenilem

Osobi?cie proponuję żeby? zamiast poprawiać innych zacz?ł samemu pisać "po polskiemu" bo narazie kiepsko ci to wychodzi !yeah

Dalsz? czę?ć postu przemilczę... !sciana

W WDW nie było co prawda tej Pani o której Mariusz pisałe?, ale druga pani mi powiedziała, że grafik to oni maj? na 2 tygodnie do przodu. Także w czerwcu miejsca na pewno będ?... 

Mam więc pytanko, ew. rezwrwacji można dokonać jedynie u pani Elżbiety Szymczyk ?

Nie wiem kto Ci podał takie informacje ale s? błędne !

Grafik w WDW Rynia maj? rozpisany na cały rok więc nikt nie da gwarancji że miejsca w Czerwcu będ?. Mog? być ale nie musz?- dla pewno?ci lepiej zarezerwować- to nic nie kosztuje.

W zwi?zku z powyższym proszę wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie rezerwacji tylko pani Elżbiecie Szymczyk.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, dzwoniac za pierwszym razem do osrodka, nie zastalem Pani Szymczyk i rowniez usyszalem jakies dziwne informacje ze wskazowka, aby zadzwonic dzien pozniej. Pozniejsza rozmowa, juz z kompetentna osoba, przebiegla bezproblemowo !sciana .

Odnośnik do komentarza

Decks a ja nie mam żadnego skutera (póki co), ale na paru imprezach z burgmaniakami już byłem. Jak widać nawet wystarczy być symaptykiem takich poajzdów, żeby ?rodowisko człeka przyjęło. Najważniejsze, żeby się umieć wpasować w grupę.

Poszukiwania mojego pojazdu trwaj?.......

Pozdrówka

P.s. kurde.... gdyby nie ten termin, to na pewno byłbym już zapisany na listę do Ryni....

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem , że Dawid zacz?ł się udzielac na Burgmanii . :angry:

Pomimo tego w jaki sposób sie zaprezentował to wbrew pozorom bardzo sympatyczny kolega !guns , którego namawiamy na przetestowanie swojego chińczyka na trasie do Rynii .

Szykuje sie kilka 50-si?tek na t? trasę z Poznania (nie wiemy co z Hoffim - jakis czas temu poprosił o wypisanie go z klubu ) i mam nadzieje , że ich obecno?ć nie będzie przeszkadzała innym zlotowiczom :lol:

Czę?ć z nich poznac mogli?cie w Chełmnie . Jak to ładnie uj?ł Drogowiec " Jak widać nawet wystarczy być symaptykiem takich poajzdów, żeby ?rodowisko człeka przyjęło. Najważniejsze, żeby się umieć wpasować w grupę " - i chyba po to sa takie imprezy :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

!guns To ciekawe u kogo ja zglaszalem rezerwacje, bo zostala przyjeta bez oporow na haslo "zlot Burgmanii" oby byla faktrycznie zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Tylko jestem ciekawy czy keeway wytrzyma tak dalek? podróż.:lol::lol:

Jeżeli będziesz dobry :lol: dla focusa to on się Tobie tym samym odpłaci i wytrzyma.

I dowiezie Ciebie na Zlot.

Marek !guns

Odnośnik do komentarza

Spoko, na pewno wytrzyma tylko kufer dobrze przymocuj... :lol:

Osobi?cie mam kumpla, który na skuterze Keeway wybrał się z Łomianek koło Warszawy do Rzeszowa gdzie razem się spotkali?my i wspólnie jeĽdzili?my po pięknych polskich Bieszczadach !guns zrobili?my ok. 1300 km w Bieszczadach w ci?gu 5 dni i nie było żadnych problemów z naszymi sprzętami, jedynie kumplowi urwał się stelaż z kufrem, :lol: więc bez stresu tylko dbaj o sprzęta :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj co prawda nie było Pani Elżbiety, jednak inna pani na hasło "Zlot Burgmanii" zareagowała poprawnie :D

Poinformowała mnie, że zostały już tylko "pokoje 3 osobowe z umywalk?". Zarezerwowałem więc taki dla siebie, Zegara i kogo? jeszcze :o .

BTW: "...z umywalk?..." - czyżby ta Pani co? sugerowała po ubiegłorocznej imprezie ??? :D:o:D

BTW2: Bigu, no problem... :o

Odnośnik do komentarza
(...)s? już tylko pokoje 3 osobowe z umywalk?(...)

Tym samym 2 zloty roku 2006 beda bardzo ekskluzywnymi imprezami, bo ilosc miejsc jest mocno ograniczona :D .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

BTW: "...z umywalk?..." - czyżby ta Pani co? sugerowała po ubiegłorocznej imprezie ??? :D:o:D

Mario musi pobierać tantiemy za rozpropagowanie pokoi z umywalk? :o:D:o

Odnośnik do komentarza

Witam,

Żaba + Stokrotka.

Oczywi?cie pomożemy w miarę możliwo?ci.

PS - chyba jest bł?d w temacie - rok 2005 - albo jakie? dejavu się szykuje...

THX, skorygowane...

bigu

Odnośnik do komentarza

stawiamy sie plecaczkiem na rajdzie! !bicz

zarezerwowalem pokoj 3-osobowy, wiec moge przyjac bezdomna osobe pod dach.

Mariusz! Pani Ela zaczela liczyc sobie po 70zl za pokoj 3-os a nie jak pewnie wczesniej ustaliles z nia 60zl. !guns

Odnośnik do komentarza

zarezerwowałem dzisiaj trójeczke z uwywalka i wc+natrysk (na korytarzu !bicz ) , postaram się podczepić do ekipy z 3miasta i być. W pokoju będ? 2 wolne miejsca - szukam chętnych. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Witamy :)

Byli?my rok temu, będziemy i teraz. Mamy nadzieję, że zabawa jak? przygotuje "szefostwo" będzie przednia.

Wła?nie zarezerwowali?my pokój w pawilonie, więc do zlotu doł?cz? 2 osoby.

Aha, Bogumilek, wystarczy powiedzieć, że rezerwujesz na zlot Burgmanii i cena miała być mniejsza. Wtedy cudownie przypomni się tej Pani, że opłata za dobę wynosi jednak 60zł :)

P.S. Artix widzę, że lubisz odwiedzać z żon? Galerię Mokotów :lol:

Pozdrawiamy

Izzy+Wampirek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hehe Galeria Moktow fajne miejsce w zimowe wieczory skoro nie da sie nigdzie indziej wyskoczyc na 2 kolach tym bardziej ze cel byl szczytny i zakup przyszlosciowy, ale o tym moze przy okazji za 3 tyg ;)

Nie moge sie juz doczekac az sniegi stopnieja bo trzeba trase parady spawdzic, okolice objechac, dziury zaznaczyc hehe prawda Kris, tym bardziej ze w tym roku bedziemy mogli dzieki kamizelka ze specjanym nadrukiem bazgrac strzalki po calym asfalcie bez glupich pytan ;)

Odnośnik do komentarza
Ja bede na 90% jesli żonka sie zdecyduje to na 100%  :lol: ....żonko kochana co z Toba?  ;)

oh...dear :blink: ... mam być Twoim plecaczkiem ? ;) hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...