Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie cos się zaczeło dziać :(

Ekipa Poznańska też sie pojawi,mam nadzieje że będzie nas jeszcze więcej B)

I wstępnie prosze o rezerwacje jednego z domków(je?li oczywi?cie jeszcze jakis jest wolny :( )

nie mam ochoty w tym roku łapać stopa żeby dojechać do grilla :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Maciek

    11

  • Sympatycy
Super ! :(

Postaram się nie rzucać w oczy ze swoj? "popierdółk?" w parku maszyn, ale na imprezie to już mam nadzieję wesprzeć Maria... :(

pzdr

No nie wiem czy umywalka to wytrzyma, juz Maria ledwo pomiescila :(

Ciesze sie na zlocik, jasne ze bede !

pozdrawiam

RobB. B)

Miałem na my?li "wsparcie" w kwestii karaoke... :( Ale widzę, że umywalka

bardziej utkwiła w pamięci biesiadników... :(

pzdr

Odnośnik do komentarza

yyyy....hmmm JA mam ponad 400KM. Choć trasa będzie czyst? przyjemno?ci? ale nie wiadomo jak z rodzicami... uuuu cieżko będzie. Ale oczywi?cie postaram się być. Narazie męcze się żeby mnie na Bemowo pu?cili B):(

Odnośnik do komentarza

Ja już sobie zarezerwowałem dwójke dla siebie i mojego Plecaczka - Agnieszki. Super bedzie się poznać osobi?cie z wszystkimi no i mam nadzieje że zrobię prawko do czerwca bo bez tego to trochę lipa w tak? trasę. Ale mnie staremu koniowi chyba nie będ? robić problemów. Najwyżej autem przyjadę hehe ... (to był tylko niesmaczny żart)

Do zobaczenia zatem B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Willa nr. niewiem który zajęta prrzez Kapitana Kubę z CK Załog?...

W Skład grupy Mieszkaj?cej we władzy wchodz?:

1)Kubeksław

2)Zenek Kolano

3)Madziulka Żabulka

4)Scottie Awaryjny

5)Wojciech Wielkoduch

6)Damles Le?ny skrzat...

Hehe...także będziemy jak ostatnio w centrum zabawy...Ale od razu kieruje info do kolegi maximusa, że w tym roku zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia opłaty za wylegiwanie się na leżaczku przed Nasza will? !w00t ...hhahahahaha

Żeby nie było póĽniej B) ...

Tego byłoby na tyle...Będzie wypas zabawa...

Pozdrówki, Qiuba !TAZ

Odnośnik do komentarza

Ale się bałem, my?lałem że zlot odbędzie się akurat wtedy jak będe na wczasach, ale na szczę?cie NIE !w00t Wracam 13-go a więc BĘDE NA PEWNO !TAZ

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Je?li nie będziecie mieć nic przeciwko temu, żeby na tym zlocie pojawił się kto? ?wieży i pozwolicie stać mojej "Helce" obok burgmannów to chętnie się w Ryni pokażę. Mam nadzieję, że nie będę mieć technicznych kłopotów z Hel? i kłopotów portfelowych. Dogadam się z Gregorem i pojechaliby?my zespół - wespół.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Je?li nie będziecie mieć nic przeciwko temu, żeby na tym zlocie pojawił się kto? ?wieży i pozwolicie stać mojej "Helce" obok burgmannów to chętnie się w Ryni pokażę.

Burgmania 2006 to zlot maxiskuterowy zreszt? tak jak sam klub więc jak najbardziej jest wskazane przyjechać legendarn? Helk? i zaznajomić się z towarzystwem life. Zreszt? w zeszłym roku były też mniejsze skuterki zaprzyjażnionych forumowiczów i nie tylko(ludzie na poziomie nie odbiegaj?cym od członków klubu !TAZ ), i zabawa stała na dobrym poziomie i o?rodek w Rynii chce nas znowu go?cić bo było bezproblemowo !w00t

Odnośnik do komentarza
3 miasto też juz zarezerwowane !w00t

z 8 osob nas bedzie !TAZ

Osiem? Więcej zapewne a do tego jak tu liczyć tak? Sylwię?? Ona będzie wtedy jeszcze z 3miasta czy już warszawianka? A co z Przemkiem? On też taki trochę 3miejski :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Osiem? Więcej zapewne a do tego jak tu liczyć tak? Sylwię?? Ona będzie wtedy jeszcze z 3miasta czy już warszawianka? A co z Przemkiem? On też taki trochę 3miejski :lol:

Sylwia i Przemek to teraz moje s?siady zza miedzy, więc nie wiem jak Ich sobie policzycie.Jedno wiem na zlocik maj? bliżej niż z 3m :lol:

Odnośnik do komentarza

no więc mówie, że agentów i dezerterów nie licze :lol:

ale z tego co wiem to

Plebany

Pidzamy

Mareczki

i Mumie przyjeżdzaj? :lol: czyli 8

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lavenka i Lamus się stawi?. Pokoik zarezerwowany!!

Ps. Na dzień dzisiejszy pokojów 2 osobowych w pawilonach brak :lol:

Odnośnik do komentarza

Kasia i Ciochin też będ?.

Potwierdzam od wczoraj nie ma pokoi dwu osobowych w pawilonach. Zmuszeni :lol: zostali?my zamieszkać w pokoju dwuosobowym w hotelu. Ale za to będziemy mieli radio i TV. :lol:

Kasia

Odnośnik do komentarza
Kasia i Ciochin też będ?.

Zmuszeni  :lol: zostali?my zamieszkać w pokoju dwuosobowym w hotelu.

uffff (bez obrazy) :lol:whist:)

ale nie wiem czy mieszkańcy pawilonu byliby w stanie "zdzierżyć" dwie młode pary - :lol: wszak to Wasz miodowy miesi?c będzie :) ... tak więc ..... my zachłanni nie jeste?my jedna młoda para do pawilonu , druga do hotelu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...