Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Maciek

    11

Kasia i Ciochin też będ?.

Potwierdzam od wczoraj nie ma pokoi dwu osobowych w pawilonach. Zmuszeni :lol: zostali?my zamieszkać w pokoju dwuosobowym w hotelu. Ale za to będziemy mieli radio i TV. :lol:

Kasia

Czego? tu nie kumam whist .

Młoda para ?wierzo po ?lubie i telewizor w pokoju potrzebuj?? Kochani zostawcie go sobie na stare lata :lol::):D nie wspominaj?c o tym, że na zlocie TV potrzebne jak ?wini ... sam nie wiem co :D:):D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Kasia i Ciochin też będ?.

Potwierdzam od wczoraj nie ma pokoi dwu osobowych w pawilonach. Zmuszeni  :lol: zostali?my zamieszkać w pokoju dwuosobowym w hotelu. Ale za to będziemy mieli radio i TV. :lol:

Kasia

Czego? tu nie kumam whist .

Młoda para ?wierzo po ?lubie i telewizor w pokoju potrzebuj?? Kochani zostawcie go sobie na stare lata :lol::):D nie wspominaj?c o tym, że na zlocie TV potrzebne jak ?wini ... sam nie wiem co :D:):D

Pleban, jak ?wini...siodło, na przykład :D

pzdr i sorki za OT

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie powiem sam zakosilem 2+2 czyli segmencik :D w pawilonie Artix+Gosia+Kris+Agnieszka :D no ale dzwonilem jak tylko Mariusz podal info ze mozna juz dzwonic whist

Odnośnik do komentarza
Kasia i Ciochin też będ?.

Potwierdzam od wczoraj nie ma pokoi dwu osobowych w pawilonach. Zmuszeni whist zostali?my zamieszkać w pokoju dwuosobowym w hotelu. Ale za to będziemy mieli radio i TV. :D

Kasia

no to może s?siadami przez 2 dni bedziemy :D

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanko czy do was na zlot mog? przyjechać skuterki mniejsze takie jak 50cm??

Bo na innych forach czytalem ze na burgmanie nie wpuszczaja 50 tek

Pytam sie bo mam ładny szmat drogi bo aż z poznania a chetnie bym pojechał na wasz zlot .

Pozdrawiam serdecznie

WWW.SBteam.pl

Odnośnik do komentarza
Bo na innych forach czytalem ze na burgmanie nie wpuszczaja 50 tek

Sadzac m.in. po tym jak masz wypelniony profil, nie, lepiej oszczedz paliwo.

I nie chodzi tu o skuter 50, tylko o cos innego :rolleyes: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wła?nie uzgadniałem kolejne szczegóły co do bazy noclegowej, więc z cał? pewno?ci? nie ma już pokoi 2- osobowych. Zostały jeszcze pokoje 3- osobowe w tańszej opcji w cenie 60 zł za pokój...

Nie wiem ile tych pokoi pozostało ale napewno nie ma sensu czekać do ostatniej chwili.

Kolejne szczegóły już wkrótce !sciana

Odnośnik do komentarza
Bo na innych forach czytalem ze na burgmanie nie wpuszczaja 50 tek

Sadzac m.in. po tym jak masz wypelniony profil, nie, lepiej oszczedz paliwo.

I nie chodzi tu o skuter 50, tylko o cos innego !sciana ...

Jeżeli chodzi o profil to już uzupełniłem..

A moim skromnym zdaniem skuter, to skuter nie powinno tak byz ze jak kto? ma 50tke to nie moze przyjechac na zlot. My?lałem ze nie macie oczek otwartych tylko na maxi skutery. W tym ?rodowisku powinno tak byc, że jeżeli jest organizowany zlot to każdy skuter ma prawo przyjechać i powinien byc miło ugoszczony.

A wy warszawiaki macie klapki na oczach i widzicie tylko BRGMANY I że tylko one maja prawo wjechac do was.

Moim zdaniem to jest nie porozumienie i przyjmijcie to sobie do serca.

W zeszłym roki jakos 50tki byly na waszym zlocie i nic sie nie działo jestem smutny z tego powodu ze nie chcecie zebym wpadł do was:(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak już Bigu wspomniał wyżej...

Tutaj nie chodzi o skuter... Zarówno w tamtym roku przyjechali choćby np. chłopaki z Poznania i pewno i w tym będzie się mozna kogo? spodziewać...

Tutaj chodzi o LUDZI... A że akurat wiekszosc ludzi jeżdż?cych 50ccm reprezentuje soba to co reprezentuje, to dzieje się jak się dzieje...

Bigu zripostował Twoje dziwne pytanie w odpowiedni sposób(zreszt? poplułem strasznie monitor jak to przeczytałem !sciana ) gdyż pisz?c ani się nie przywitałe?, ani profilu nie wypełniłe?, więc nie dałe? Nam powodu, aby uważać Cię za kogo? "normalnego" i st?d pojawiła się taka odpowiedĽ...

Co do warszawskich "klapek na oczach" to niema się już co dalej wypowiadać bo to nie topic do tego więc skończ już t? dyskusję bo chyba i tak już nie wjedziesz na zlot swoj? PIĘĆDZIESIˇTKˇ...

A co do zlotu, to jest już coraz bliżej ale nie ukrywam, że wcze?niej też będzie kilka wyjazdów i możliwo?ci spotkania... Jednak Zlot to będzie co? EXTRA...

Już się doczekac niemogę...

Pozdrówki, Kuba !yeah

Odnośnik do komentarza

Kolego ja też wybieram się na Burgamnię ( już nie moge się doczekać ) i też bedę jechał z Poznania ( z zaprzyjaĽnion? grup? CITY RAIDER z Poznania ). Myslę że trochę tu przesadzasz.

Po pierwsze - nie tylko Burgmany mog? tam wjechać ( ja mam Yamahę )

Po drugie - z tego co wiem to z Poznania maj? zamiar jechać jakie? 50 tki (widocznie s? to znani i akceptowani skuterzy?ci) a ręczy za nich kierownictwo poznańskiego City Raidera

Po trzecie - powiniene? jako pierwsze przedstawić swoje walory i dobre cechy a nie od razu obrażać ekipę od "warszawiaków z klapami na oczach" bo tym sobie tu sympatii nie zaskarbisz.

Co do Twej ewentualnej obecno?ci na zlocie niech wypowiedz? się jego organizatorzy.

W każdym b?dĽ razie Twoje miasto ( i okolice !sciana ) będzie tam reprezentowane ( mam nadzieję że godnie)

Odnośnik do komentarza
Bo na innych forach czytalem ze na burgmanie nie wpuszczaja 50 tek

Sadzac m.in. po tym jak masz wypelniony profil, nie, lepiej oszczedz paliwo.

I nie chodzi tu o skuter 50, tylko o cos innego !sciana ...

Jeżeli chodzi o profil to już uzupełniłem..

A moim skromnym zdaniem skuter, to skuter nie powinno tak byz ze jak kto? ma 50tke to nie moze przyjechac na zlot. My?lałem ze nie macie oczek otwartych tylko na maxi skutery. W tym ?rodowisku powinno tak byc, że jeżeli jest organizowany zlot to każdy skuter ma prawo przyjechać i powinien byc miło ugoszczony.

A wy warszawiaki macie klapki na oczach i widzicie tylko BRGMANY I że tylko one maja prawo wjechac do was.

Moim zdaniem to jest nie porozumienie i przyjmijcie to sobie do serca.

W zeszłym roki jakos 50tki byly na waszym zlocie i nic sie nie działo jestem smutny z tego powodu ze nie chcecie zebym wpadł do was:(

Pozdrawiam

Prosze, jeszcze bede podejrzany o dyskryminacje ucisnionych !yeah .

No i zostalem mianowany Warszawiakiem :D .

Kolego, slyszales o czyms takim jak "impreza zamknieta"czy moze trafniej "preferowane maxiskutery"? Czy nalezysz moze do tej grupy ludzi, ktora koniecznie chce sie "wpasowac na impre"?

Myslisz, ze szybko wypelnisz profil, a my padniemy z wrazenia i zaprosimy Ciebie jako "special guest" :D ?

Bedzie ogolnopolski zlot skuterowy w Stegnie oraz jeden organizowany w okolicach Lodzi lub Warszawy i tam mozesz jak najbardziej sie wybrac.

Poznasz kilka osob, przedstawisz sie i moze w 2007 bedziesz mogl sprobowac jeszcze raz na Burgmanii :D .

Na sam koniec, napisze jeszcze: Wpadasz tutaj bez przywitania i z nie wypelnionym profilem, a Twoj drugi post obraza osoby, ktore skuterami jezdzily juz wtedy, kiedy Ty na chleb mowiles beb :D . Osoby dzieki ktorym Klub jak i organizacja zlotu stala sie realna. Nieladnie...

PS. Na konstruktywna krytyke jestesmy jak najbardziej otwarci, jednak jesli masz wyrobione(na pewno przez lata jazd i spotkan) zdanie o zasadzie dzialania "srodowiska", to prosze bardzo, stosuj je w swoich kregach, nie narzucajac sie innym :D .

Odnośnik do komentarza

Nie no moze troszke pszesadziłem z ta wypowiedzi? typu Warszawiaki za co was przepraszam. Ale moim zdaniem to jest jeden z wiekszych zlotow w polsce i bardzo chce tam zawitac.

A co do powitania:

Mam na imie Dawid jestem z poznania mam 17 lat

Naleze do klubuu skuterowego CITY RAIDER

Jeżdże Chinczykiem typu keeway focus

Odnośnik do komentarza

Oj Dawid Dawid.... Tak lekko się domyslałem po fotkach że to Ty własnie tu piszesz. Szkoda że zacz?łe? w "lekko kiepskawym stylu"... Musze naskarżyć Madzi i za karę na otwarciu sezonu bedziesz nam Ypki pucował pod Niagar?...Trzymaj się Ziomalu...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie no moze troszke pszesadziłem z ta wypowiedzi? typu Warszawiaki

Ale tylko "troszkę" !yeah

Nie ma co gadać... premierę i wej?cie miałe? "taadaaam" rewelacyjne !sciana

Je?li należysz do poznańskiego klubu CityRaider to popro? Magdę lub np. Hofiego żeby zdementowali to że jeste? z kosmosu.

Je?li oni będ? uważali, że możesz z nimi przyjechać do Ryni to czemu nie...

To czy jeĽdzisz 50- tk? czy 500- tk? nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia mimo tego, że zlot jest z założenia Maxi - Skuterowy.

Odnośnik do komentarza

Moze naprawde zle zaczolem! przepraszam zachowalem sie jak dzieciak;)

Mam nadzieje ze imprezka sie uda i nie bedzie zadnych nie przyjemnych sytuacji

Pozdr forr all

Zapraszam na www.skuter-poznan.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mam nadzieje ze imprezka sie uda i nie bedzie zadnych nie przyjemnych sytuacji

No wła?nie po to robimy tak? selekcję... !sciana

Odnośnik do komentarza

Widzisz i tak powiniene? zacz?ć ... hej cze?ć i takie tam , co do zlotu to pamiętam, że w zeszłym roku byłem zapraszany na zlot maxi i to jako wła?ciciel 50-tki nawet do dzi? niektórzy maj? mi "za złe" że nie wpadłem.

Problem jak kto? wcze?niej wspomniał tkwi nie w wielko?ci posiadanego skutera lecz w osobach które ich dosiadaj? i tu fakt wiele na ten temat sporów było lecz grono Burgmanii ma tu zasadnicz? i słuszn? rację - osoby warto?ciowe,zaprzyjaĽnione kulturalne i dojrzałe umysłowo ?a zawsze mile widziane w gronie Burgmaniaków.

Wariaci, ludzie niepoważni itp. s? z zasady omijani i jest to zrozumiałem i należy to docenić a nie negować.

Gdyby? przyjechał jako miły fajny i elegancki go?ć napewno został by? przyjęty z równym szacunkiem i z otwrto?ci? ze strony organizatorów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja zapytam dzi? wstępnie ( nie wiem czy przyjade sam czy z niewiast? !sciana ) kto ma JEDNO wolne miejsce w trójeczce ??

Chętnie skorzystam !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

kolego deks.

dr.big jest z Berlina , ja z Jastrzębia Zdroju a co do warszawiaków z burgmani to więrz mi s? naprawdę w poż?deczku.

ps.Hoffi jak tam twoja 50-tka przyjedż do Ryni z reszt? załogi

pawel883

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...