Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco Xciting


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Kup kanister <_< Stare, dobre, sprawdzone rozwi?zanie. Pojemno?ć możesz sobie dowolnie wybrać !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeżdż?c po wietnamskich bezdrożach też miałem 5-litrow? bańkę z benzynk? w bagażniku (która okazała się zupełnie niepotrzebna). No ale skuter miał 4-litrowy zbiornik i spalanie rzędu 1,8l/100km !happybth

Tankowanie co ok.150 km za kwotę kilku zł (benzyna kosztuje tam w przeliczeniu jakie? 2zł-co?). Nic tylko jeĽdzić

pozdrawiam

bartosinski

Odnośnik do komentarza

Witam.

Odno?nie spalania to polecam wersję na wtrysku. Na trasie przy spokojnej jeĽdzie ok 4 litrów, a w mie?cie ok 5litrów na 100 km.

Pozdrawiam. !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem, tylko jest problem ze znalezieniem takiej w dobrym stanie na rynku, allegro same sprowadzane ze smiesznie małym przebiegiem i po zdjeciach widać że bite...

Odnośnik do komentarza
Wiem wiem, tylko jest problem ze znalezieniem takiej w dobrym stanie na rynku, allegro same sprowadzane ze smiesznie małym przebiegiem i po zdjeciach widać że bite...

Jak szukasz Xcitinga 500i z malym przebiegiem i nie po przej?ciach zapraszam na Priv. może się przełamię i sprzedam bo mam lekki tłok w garażu a i czas chyba zmienić :lol:.

PS. rocznik 2007 grudzień przebieg 850 km .... i to nie żart !!!!

Odnośnik do komentarza
Wiem wiem, tylko jest problem ze znalezieniem takiej w dobrym stanie na rynku, allegro same sprowadzane ze smiesznie małym przebiegiem i po zdjeciach widać że bite...

Jak szukasz Xcitinga 500i z malym przebiegiem i nie po przej?ciach zapraszam na Priv. może się przełamię i sprzedam bo mam lekki tłok w garażu a i czas chyba zmienić whist.

PS. rocznik 2007 grudzień przebieg 850 km .... i to nie żart !!!!

:)

Pablos... o co chodzi, chyba jeste? szalony by sprzedawac tak? nówkę... a jak pamietam to już drugi Twój Xciting...

Hee... chyba faktycznie masz tłok w garażu ?

Odnośnik do komentarza

Pablos... o co chodzi, chyba jeste? szalony by sprzedawac tak? nówkę... a jak pamietam to już drugi Twój Xciting...

Hee... chyba faktycznie masz tłok w garażu ?

Co? muszę sprzedać ... bo na jeden pojazd do objeżdżenia brakuje czasu ... a co dopiero powiedzieć o trzech :rolleyes:.

Poza tym idę zgodnie z maksym? Ojca Dyrektora ... częste zmiany .... i pozostawiać tylko miłe wspomnienia.

PS. Nie rozstaję się z mark? ale ...... co? nowego co? większego ....należało by zakupić :D .

Odnośnik do komentarza
PS. Nie rozstaję się z mark? ale ...... co? nowego co? większego ....należało by zakupić :D .

No... brawooo... brawo... :D, mam nadzieję, że to będzie skuter... oczywi?cie.

czyżby "siedemsetka" :rolleyes: ze znanej i lubianej stajni ?

Odnośnik do komentarza

No i ostatecznie udało mi się znależć odpowiedni model i stałem się posiadaczem Xcitinga z roku 2007. Sprawdzony, krajowy, serwisowany i na gwarancji. Dzięki pablos za propozycje. My?lę, że napewno znajdziesz kogo? kto zainteresuje się Twoim sprzętem, bo jest wart uwagi. Je?li będ? pojawiać się jakie? sprawy zwi?zane z eksploatacj? eXa to na forum znajdzie się o tym info.

Odnośnik do komentarza

Od razu mam pierwsze pytanie. Jakie opony polecanie na przód i na tył do Xcitinga? Tylna już jest zmieniona na MIchelin, ale przód jeszcze fabryczny.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Moje gratulacje, życzę bezawaryjnej eksploatacji. Co do opon - ja mam fabryczne KENDO i jeĽdzi się na nich całkiem dobrze.

Pozdrawiam. !scooter

Odnośnik do komentarza
Co do opon - ja mam fabryczne KENDO i jeĽdzi się na nich całkiem dobrze.

No gdyby nie przebieg 15 tkm to bym nie my?lał o oponach, ale tu już należy pomy?leć...

Odnośnik do komentarza
Witam.

Moje gratulacje, życzę bezawaryjnej eksploatacji. Co do opon - ja mam fabryczne KENDO i jeĽdzi się na nich całkiem dobrze.

Pozdrawiam. !scooter

Ja mam odmienne zdanie o Kendo - potrafi u?lizgać się tylne kółko (mam takie niestety) o wiele lepsze były bodajże Maxis w moim poprzedniem Excycie.

Skieruj swoje poszukiwania raczej w kierunku Dunlop,Pirelli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość oldmiras

Witam wszystkich...

Mam pytanie głównie do użytkowników Xcitinga 500. Noszę się z zamiarem kupna tego squtiego (poprzednio miałem Grand Dinka 250) Znalazłem do sprzedaży egzemplarz z 2007 roku, ale... okazuje się że jest to wersja gaĽnikowa i z ABS-em. Z tego co wiem od 2007 r. były już wtryski. Sprzedaj?cy mówi, że w dokumentach ma lipiec 2007. Czy jest to możliwe? Czy można i ewentualnie jak sprawdzić (np. po numerach) z którego roku rzeczywi?cie jest sprzęt?

Dziękuje z góry za odpowiedĽ i jednocze?nie jako nowy witam wszystkich na forum !tut)

Odnośnik do komentarza
Znalazłem do sprzedaży egzemplarz z 2007 roku, ale... okazuje się że jest to wersja gaĽnikowa i z ABS-em. Z tego co wiem od 2007 r. były już wtryski. Sprzedaj?cy mówi, że w dokumentach ma lipiec 2007. Czy jest to możliwe? Czy można i ewentualnie jak sprawdzić (np. po numerach) z którego roku rzeczywi?cie jest sprzęt?

No cóż kolego, niedawno i ja stałem przed tym dylematem. Masz rację, jak 2007 to powinien być już wtrysk. Je?li patrzysz na alledrogo, to jedn? z tych maszyn ogl?dałem i widać:

1. Lusterka w wersji do 2006 roku.

2. Niby wtrysk.

3. ABS - sprzedawcy nazywaj? prędko?ciomierz zamontowany na przednim kole.

Jak szukasz Xcitinga 500i z malym przebiegiem i nie po przej?ciach zapraszam na Priv. może się przełamię i sprzedam bo mam lekki tłok w garażu a i czas chyba zmienić .

PS. rocznik 2007 grudzień przebieg 850 km .... i to nie żart !!!!

Wg mnie napisz na privie do Pablosa, ma fajnego Xciting i być może nadal planuje go sprzedać. To mogę polecić i co ważne do obejrzenia na miejscu w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już było o tym pisane, ale nie chce mi się czytać od początku. Jaki olej lejecie do swoich Xcitingów ? Chodzi mi o specyfikację bo manuale oryginalne podają co innego niż manual polski, a na dodatek motorland leje jescze coś innego. !wolf

P.S. Xciting Miśka stoi teraz u mnie w garażu. Pozdrawiam jego i wszystkich którzy polecali tą maszynę. !OKK

Odnośnik do komentarza
Jaki olej lejecie do swoich Xcitingów ? Chodzi mi o specyfikację bo manuale oryginalne podają co innego niż manual polski, a na dodatek motorland leje jescze coś innego.

Manual i serwisówka wskazują na syntetyk 5W-50. Motorland zalewa Shell Advance Ultra 15W-50 (i taki mam w swoim).

Odnośnik do komentarza

W mojej instrukcji jest mowa o 10W-30. No i sami widzicie nie ma jedności.

W takim razie biorąc pod uwagę cenę, jakość, nasze warunki klimatyczne czy to ma jakieś większe znaczenie ? Do tej pory w innych pojazdach (również w B&W) używałem najbardziej popularnego półsyntetyka 10W-40. Rozumię, że do swoich maszyn lejecie tylko pełne syntetyki.

I kolejne pytanie. Mam wersję gaźnikową i zauważyłem, że po jeździe po wyłączeniu silnika ułamek sekundy po jego zatrzymaniu z tłumika wydobywa się jak by to nazwać: "puf". NIe jest to "strzał" w tłumik tylko jakby "rozprężenie gazu". Czy to normalne ? Może to z powodu dużego "garnka" ? ;) Dzieje się tak gdy silnik jest dobrze rozgrzany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...