Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Helix ... SOFA DRIVERS CLUB POLAND


BRODATY MIKE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Thx za pomoc - widze ze bede mial w czym wybrac.

Chcialbym tez kolo kwietnia/maja wmienic pasek, rolki - wiecie na jakie koszty z grubsza musze sie nastawic? Czesci oryginalne czy moze sa jakies dobre sprawdzone zamienniki?

Odnośnik do komentarza

Hej Rudy. Co? mi wiadomo, ale tam s? plastiki nie bardzo spasowane. Ja dzwoniłem do sprzedajacego i pytałem co jak ale rzekomo on się w ogóle nie zna tylko j? użytkował he he. Ja juz jestem szczesliwym posiadaczem Helki i powiem ze dobrze zrobiłem. Kapitalny sprzęt, a je?li szukasz heli widziałem na allegro taka granatow? i my?lę że jest godna uwagi. No i pytalem o ni? tez wiec pomysl. Szerokosci!

Odnośnik do komentarza

Bardzo jestem szczesliwy ze masz wreszcie swoja wysniona Hele w garazu! :) !tut

Ciesze sie rowniez, ze po tym jak Ci doradzalem wybor maxi nie masz do mnie zalu :) i nie bedziesz chial mnie :) zabic na najblizszym zlocie!!! !TAZ

Jeszcze raz, tym razem oficjalnie GRATULUJE ZAKUPU i witaj wsrod nas :)

Odnośnik do komentarza

Zartujesz?? Doradziles mi lepiej niz bym sam wybral, malo tego moze to nie nowy model, ale jak nia rundke zrobilem w moim miescie a sa tu dwa maxi moja stara Y-pka i teraz laleczka Helix to na nia ludziska oczy wywalili i pytali co za diabel skad to mam. Mowia ze jest ladna i ze rzadkosc a nawet nie widzieli czegos podobnego nigdy. Jezdzi sie tym doslownie jak w bajce i naprawde piwko chlodze na najblizsze spotkanie oby czas nam pozwolil... ale marze o tym! Powinienem dawno kupic ten sprzet :), teraz zimno jest ona stoi a ja spac niemoge no ale odwiedzam j? w garazu codziennie :) pozdrawiam cie i twoja helke dzieki dzieki hejka.

Odnośnik do komentarza

Witaj Jureczku .Widze że wreszcie spelnily sie marzenia!!!!!!!!!!!!!

DO pojezdzenia na Country . Moze Kasia tez przysmiga swoja.

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH H E L I K S I A R Z Y ! ! ! ! ! ! :D

U W A G A ! ! ! ! ! T Y L K O D L A H E L I X -ów !

a dla Ciebie Jurek - nowicjuszu helixowy szczególnie.Jest taki Facet który "ubiera " w bajerowskie naklejki motocykle. Za ?mieszna kase mozna upodobnic sie do tych "niemiaszkow ". i to kazdy w inny wzor ( okolo 300 propozycji! !) Chcialam zamowic podobna "dekoracje z chromo-zlomu "co maj? te niemiaszki" u Nas ale otrzymalam wycene za zewnetrzny reling dookola Helixa -2500zł. a w tym samym czasie na Allegro byl "kup teraz" na pomorzu fajny Helix za 2800 ! ! ! ! ! ! ! Z TAKIM RELINGIEM ! ! ! !

|mierć FRAJEROM ! ! !

Posty polaczone.

dr.big

Odnośnik do komentarza

Czesc. A jakze, jestem szczesliwym posiadaczem Helixa i nie moge sie doczekac kiedy nadejda cieple dni i bede mogl go codziennie dosiadac. Jesli chodzi o wystroj Helixa zglos sie do Brodatego, uwazam ze znajdziesz tam za normalne pieniadze to czego szukasz. Pozdrowki dla Kasi, Ciebie i wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Odnośnik do komentarza

dir KATEGEORG...

Czekaj, bo nie zrozumialem Twojego posta, mimo ze czytalem kilka razy!!! !happybth

"JAKIS FACET ROBI N A K L E J K I ZE ZLOMO - CHROMU..." ,

"DOSTALES (las, liscie) wycene za R E L I N G (!!!!!!) DOOKOLA HELIXA NA 2500zł

;) !piwko :D;):lol::D:D

1.To co Ty wlasciwie chcesz zrobic ze swoim Helixem????

Ubrac go w chromowane relingi ( takie stalowe rurki )

C Z Y M O Z E

2. Chodzi Ci raczej o oklejenie go "chromowanymi plastikowymi listwami wykonczeniowymi"????

3. Helix o ktorym piszesz ( o ile byl niebieski i z oparciem dla kierowcy ) zostal faktycznie kupiony za podobna cene o ktorej piszesz ale zwroc uwage ze byl na obcych blachach !!!, mial uszkodzone plastiki !!!, i w koncu zostal sprzedany bez oparcia!!!

4. Piszesz ze dostales wycene za "reling dookola helixa 2500zl" ( ... )a nastepnie sugerujesz ze ten typas co Ci tak wycenil robote To frajer " smierc frajerom "! ! ! !

TO TERAZ PRZECZYTAJ TO SOBIE DOKLADNIE!!!!!!!! !happybth

Watpie zeby ktos w Polsce po za mna zrobil Ci w/g Twojego projektu relingi Twoich marzen do Helixa z takiej jakosci materjalow,i takimi spawami,w nizszej cenie, a ten koles co robil Ci wycene to JA!

Ps. a teraz pomysl sobie troche zanim napiszesz kolejnego posta... !happybth

" sciskam w pachwinie " ;) BRODATY MIKE

Odnośnik do komentarza

(Celowo pisze tego posta oddzielnie a nie dopisuje do poprzedniego bo zalezy mi bardzo na oddzieleniu tych dwoch spraw!)

Mam pytanie do wszystkich Helixiarzy:

Gdyby byla mozliwosc zakupienia ( robionej na zamowienie w malej ilosci ! )

KLAMRY do paska na ktorej widoczny byl by Helix stojacy pol profilem nad nim napis czcionka np gotycka 'SOFA DRIVERS" pod nim "CLUB POLSKA"...

w cenie okolo 80 zl to czy i ilu z nas byloby zainteresowanych kupnem takiej klamry???

Czekam na Wasze sugestje i odpowiedzi, pozdrawiam! !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość ookamisan_hexagon

Siemasz Michalku! Mam nadzieje ze bez obrazy mogo postawic swoja muskajaca plozy Hexagona 150 stope na tym jakze exkluzywnym forum. Att tylko Brodaty... Hexsik czeka i wola chyba, sie jutro przejade. Koniec att... Jesli Hexagonisci sa mile widziani w Sofa Riders to jestem in... ktokolwiek na tym jezdzil wie, ze ciezko znalezc cos bardziej sofiastego! Moglybym rozwazyc te klamerke ale jak Mike doskonale wie, moj pasek ma dokladnie to czego mu trzeba :lol: .

Och, i by the way... Zauwarzylem ze w miare aktywnosci lub czasu zmieniaja sie adnotacje przy nicku... "zaszczepiony maxi-maniak" itp. Mam pytanie... czy ja moge zostac na stale wachaczem spalin? Nie ma bowiem na swiecie lepszego zapachu niz spalinki z dwusuwowego silnika... no moze jeden ;)

proszę edytować swoje posty zamiast dopisywać kolejnego, posty ł?cze

Artix

Niestety, nie mozesz zostac na stale. Moze pocieszy Ciebie fakt, ze jestes jedna z grona niewielu osob, ktorej "wachacz spalin" sie podoba. Do tej pory slyszalem wiele narzekan na to okreslenie poczatkujacych na forum ;) .

dr.big

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a ja mam pytanie z innej beczki :D Potrzebuje kupic rozbitego od przodu Helixa ze sprawnym silnikiem - moj Helix pomalu mam wrazenie ze sie rozklada (jesli chodzi o silnik - ma juz 92k km przebiegu).

Znacie moze kogos kto by takie cosik sciagnal? albo moze w Polsce ma do sprzedania? i za ile warto by bylo nabyc ?

Odnośnik do komentarza

Mam kolege w Żarach ktorego poprosilem zeby sie zorientowal za ile mozna kupic Helixa bez dokumentow , moze byc z polamanymi plastikami...

Dam znac jak tylko cos bede wiedzial.

Ps. Mozna tez zapytac Biga

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Mam kolege w Żarach ktorego poprosilem zeby sie zorientowal za ile mozna kupic Helixa bez dokumentow , moze byc z polamanymi plastikami...

Dam znac jak tylko cos bede wiedzial.

Ps. Mozna tez zapytac Biga

Thx.

Jak bedziesz cos wiedzial to daj znac na PM.

!placz1

Odnośnik do komentarza

Mateo, witaj wsrod nas!

Klikaj az Cie paluchy rozbola i milego uzytkowania!

...I znowu rosniemy w sile... :D

Odnośnik do komentarza

No i niestety w naszych szeregach -1, kolega RAQ sie wzial i wykruszyl z naszej sekty... :D Pa, pa...

Sprzedal Helixa, mam tylko nadzieje, ze jegomosc ktory go zakupil tutaj zajzy i sie dopisze zeby byla zachowana rownowaga w przyrodzie!!!

Pozyjemy, zobaczymy...

:angry:

e d i t :

;) S P R O S T O W A N I E :(

TZN wykruszyl sie jako posiadacz, a nie jako milosnik!!!

Odnośnik do komentarza

Dlugi czas nie bylam na Forum i dopiero teraz przeczytalam "powiastki "Brodatego Mika

i wyjasniam:

1 . Naklejki robi "Facet " w Polsce i Sˇ PODOBNE DO TYCH NA PREZENTOWANYCH Z NIEMIEC

2 . Skuter z relingiem w chromie byl ( nadal bl?ka sie po allegro) za 2.800 zl .

( SKUTER I RELING )

3 . NIe Brodaty Mike robi te Chromo- Zlomy tylko Kuznia Motocyklowa !

( a tu o jakosci nie chcialabym dyskutowac) a 2.500 to 2.500

4. A nawiasem mowiac to za te 80 zl to chyba bedzie KLAMRA< HELIX i Nowe wydanie SKUTERA :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Też z chęci? się doł?czę tylko musze skonczyc swojego helixa jest w trakcie prac sprowadzilem go i nie ma przednich plastików Koledzy Pomóżcie plx ;D

Marcin Twarowski tel. 512 195 905 marcintwarowski@o2.pl GG 6739178

POZDRO600

Odnośnik do komentarza

Witam!

Dla zainteresowanych w Liberty Motors na Jagielońskiej pasek oryginał 360 zł. rolki ok.60zł z tym, że to s? ceny orientacyjne bo jak zamawiałem u nich króciec ss?cy to najpierw mi powiedzieli 155 zł a jak przyjechałem po odbiór to zostałem miło zaskoczony i zapłaciłem 125zł (oryginal Hondy made in Japan:)).

Natomiast zamienniki maj? f-my Athena i np. pasek kosztuje 60zł nie wiem tylko na ile wystarczy:)

Aha dodam, że koszt wymiany opon z wyważeniem wynosi 60zł za kółko tyle, że trzeba sie wcze?niej umówić no chyba, że się przyjedzie z samym kółkiem to wtedy od ręki zmieniaj?.

Ogólnie muszę powiedzieć, że podobał mi się ten sklep.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...