Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Helix ... SOFA DRIVERS CLUB POLAND


BRODATY MIKE

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki, sprawa 1 jesli chodzi o nowe wpisy ( osoby ) to musimy troche poczekac!!!

Jak sami pewnie zauwazyliscie pojawila sie jedna, calkiem nowa osoba. W miedzy czasie mielismy week& i ja (oraz inni pewnie tez ), pracowalem, wiec nie bardzo mialem czas na dzialanie!!!

W dniu dzisiejszym, zamierzam zalozyc dokladnie taki sam watek na kilku innych forach, poczekajmy na efekt!

sprawa 2 watek zostal zalozony aby sprawdzic tak naprawde ilu nas jest z helkami ilu chetnych na jekies dzialania...

Tworzenie oddzielnego klubu jest sprawa BAAARDZO ciezka i wymaga czasu...

Burgmania jest klubem ogolnopolskim zzeszajacym ludzi posiadajacych i kochajacych MAXI... chcialbym dzialac jako odlam albo sekcja (...) sam nie wiem jak to nazwac!

A jesli bedzie nas tak duzo ze az glowa mala to bedziemy myslec dalej o tworzeniu czegos "swojego"!!!

Celowo napisalem "swojego" bo jestem w Burgmanii i czuje sie jak najbardziej swojo! B)whist

Odnośnik do komentarza

A może tak panowie zwrócić się do Adminów o założenie na forum oddzielnego sektora .... SKUTERY a w nim wła?nie oddzielne wydzielone fora dotycz?ce danych marek pojazdów:

Tam mogżna by znajdować potrzebne info dotycz?ce konkretnej marki ...

np. Honda

np. Kymco

np. Burgman

itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Do póki spotkania s? spontaniczne to wszystko OK, jak sie zaczyna klub, władze, składki to ja osobiscie mam wstręt i mi zaczyna sie nie podobac i brzydko pachnieć.

przecież Ty jeste? members

Odnośnik do komentarza
przecież Ty jeste? members

no tak, tylko na tej samej zasadzie można powiedzieć

- a ty nie jeste? memebers !wchair

dokładnie ja nie jestem members dlatego to raczej ja powinienem puscić ten tekst,

natomiast members to rozumiem klubowicz, czyli go?ć podległy władzy naczelnej, tzw. centrali jak usłyszałem dzisiaj oraz regionom, natomiast temat składek był podobno juz omawiany.

osobi?cie uważam, że jak kto? jest w klubie trzeba bulić kase i kontrolowac jej wydawanie przez władze

bardzo proszę o nie za?miecanie helixi?tkom ich w?tku postami nie na temat, tu piszemy tylko o helixach

Artix

Odnośnik do komentarza
Taki k?cik sympatyków i użytkowników nikomu nie zaszkodzi, ale z oficjalnym klubem może być różnie.

Nie ukrywajmy, że czę?ć użytkowników Helenek ma je nie ze względu ma totalny zakręt wokół kultowego skutera, ale ze względu na to, że jest to jedno z tańszych maxi na rynku.

to prawda ten skuter jest super, bo pachnie histori? a ja zawsze cenię to co było pierwsze i dzięki czemu inni się czego? nauczyli, to fakt helix był pierwszy i zaden burgman nie bedzie pluł mu w twarz

życzenia miłego walcowania - troszeczkę pojeżdziłem na kolegi helce - super - zreszta kolega ma go od 3-4 lat i nie ma go na forum, ale bedzie na rajdzie ?więtokrzyskim

Odnośnik do komentarza
Sprowadzilem do Kielcowa kolejna helke jedzi sie nia super,czyli Tomku mamy juz w Kielcowie dwie sztuki

Artix teraz juz na temat???????? :D

no wreszcie masz PRAWDZIWY skuter, ja marzę o Vespie PX

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Od tej pory kazdy post nie zwiazany z "sofa drivers club poland" nie zwiazany z miloscia do helixow bedzie usuwany.

TU ROZMAWIAMY TYLKO HELIXACH I WSZYSTKIM CO JEST ZWIAZANE Z HELIXAMI

Odnośnik do komentarza
Od tej pory kazdy post nie zwiazany z "sofa drivers club poland" nie zwiazany z miloscia do helixow bedzie usuwany.

TU ROZMAWIAMY TYLKO HELIXACH I WSZYSTKIM CO JEST ZWIAZANE Z HELIXAMI

no i bardzo dobrze

wspominam jazdę helk?, ma co? w sobie easy ridersowego :D

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ze Skarżyska-Kamiennej i też jeżdzę HELKˇ, to juz w Kieleckim jest nas trzech. Podoba mi się jak ludzie ze zdziwieniem sie pytaj? "co to za motor?" bo motorek jest chyba rzadko?cia na naszych kieleckich drogach.

A co do Helixa, i prawdziwych skuterów, to mozna powiedzieć jedno - "wszystko zaczęło sie od HELIXA".

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Ja jestem ze Skarżyska-Kamiennej i też jeżdzę HELKˇ, to juz w Kieleckim jest nas trzech. Podoba mi się jak ludzie ze zdziwieniem sie pytaj? "co to za motor?" bo motorek jest chyba rzadko?cia na naszych kieleckich drogach.

A co do Helixa, i prawdziwych skuterów, to mozna powiedzieć jedno - "wszystko zaczęło sie od HELIXA".

Pozdrowionka.

Granatowa?

zapytania osobiste proszę wysyłać na PM

Artix

Odnośnik do komentarza
Ja jestem ze Skarżyska-Kamiennej i też jeżdzę HELKˇ, to juz w Kieleckim jest nas trzech. Podoba mi się jak ludzie ze zdziwieniem sie pytaj? "co to za motor?" bo motorek jest chyba rzadko?cia na naszych kieleckich drogach.

A co do Helixa, i prawdziwych skuterów, to mozna powiedzieć jedno - "wszystko zaczęło sie od HELIXA".

Pozdrowionka.

Granatowa?

zapytania osobiste proszę wysyłać na PM

Artix

mogę w czwartek przywieĽć Ci trochę literatury o helixach

proszę takie rozmowy prowadzić poprzez PM

Artix

pytanie na temat:

w jakich kolorach były produkowane helixy

po raz drugi pytam bo pierwsze jaki? wróg tego modelu usun?ł

temat nie zwi?zany z helixami został usuniety

Artix

Odnośnik do komentarza

Co do kolorów to moja jest granatowa ale widziałem gdzie? na necie, że granatowe w 1991 roku nie wychodziły wiec my?le, że była przemalowywana. Taki kolor był malowany kilka lat póĽniej.

Odnośnik do komentarza

TU mała podpowiedz odno?nie kolorów.

waljo napisano 23-04-2007, 22:53 

  Co do kolorów to moja jest granatowa ale widziałem gdzie? na necie, że granatowe w 1991 roku nie wychodziły wiec my?le, że była przemalowywana. Taki kolor był malowany kilka lat póĽniej. 

W schowku pod kierownic? masz numer koloru i teraz można szybko sprawdzić jaki był wcze?niej :lol:. Ja mam Perle Atlantis Blau

B-142-B .

Odnośnik do komentarza

Hej

DZIĘKI za pomoc, tak jak podejrzewałem mały szfindelek z kolorami - oryginał to "R-151C-UCandy graceful red", a mój jest " Perle Atlantis Blau

B-142-B" !scooter , ale pociecha w tym, że jest dobrze pomalowany.

Pozdrawiam i dzieki jeszcze raz wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...