Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Helix ... SOFA DRIVERS CLUB POLAND


BRODATY MIKE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Wła?nie od soboty stałem sie szczę?liwym posiadaczem heleny z roku 1995 z przebiegiem 13 tys km.

Jest to cudowna maszyna i czekam na wszelkie porady na jej temat

Odnośnik do komentarza

Gratulacje.

Ech koledzy - o mały figiel, a by?my sprawdzili teorię o łatwo?ci montażu gadżetów od CF Moto Fashion do naszych Heli.

Otóż licytowałem krótk? szybę od tej chiń?kiej k..y ale niestety komu? innemu się udało.

Aha - koledzy, jeżeli kto? jest zainteresowany nowym zestawem wskaĽników, to jest taki obecnie na licytacji - oczywi?cie to też podróba od CF moto, ale pasować pewno będzie.

http://cgi.ebay.de/Tacho-fuer-Honda-Helix-...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza

jaka? Super Corsa albo Pilot Sport :D

można - pytanie tylko czy trzeba? ;)

PS.

poważnie nie polecam zmiany ponad to co zaleca producent.

przy szerszej oponie można bardzo pogorszyć własno?ci jezdne Heleny.

Odnośnik do komentarza

Najszersza??

Hmmmm proponuję po prostu now? w dedykowanym rozmiarze.

Lans na Helci i tak nie za wielki, więc po co psuć prowadzenie??

Szersza opona zazwyczaj oznacza wołowate wchodzenie w zakręt, co jest dobre dla emerytów przejeżdżaj?cych zakręty z prędko?ci? pieszego.

Odnośnik do komentarza

A myslałem, ze własnie lepiej się będzie prowadzić.

Moja honda jest z 1995 roku i ma 13000 km przebiegu.

Trzeba zrobić jaki? zlot tych tapczanów

Zapraszam do Bydgoszczy

Mój kumpel też chce kupić helene więc proszę o pomoc jesli macie co? godnego uwagi.

Odnośnik do komentarza

Moja honda jest z 1995 roku i ma 13000 km przebiegu

zobacz z którego roku masz opony, ile masz papierowych naklejek na przewodach, grubo?ć tarczy hamulcowej....

przebieg wydaje się ?miesznie mały

Mój kumpel też chce kupić helene więc proszę o pomoc jesli macie co? godnego uwagi.

co? by się znalazło - podaj ile może przeznaczyć na Cudn? Helenę

Odnośnik do komentarza

Ja moj? HELKE kupiłem za 3500 pln i jest w super stanie

Nie spodziewałem się że skuter może mieć takiego powera.

Szukam dla kumpla heleny w podobnej cenie. Kurka jeżdże helom a nie jest jeszcze zarejestrowana. Nie mogę sie oprzeć.

Odnośnik do komentarza

|pieszę uroczy?cie zameldować wszystkim maniakom sofki, że od dnia dzisiejszego mój garaż wzbogacił się o Helcie rocznik 92 ale jeszcze całkiem całkiem ... tak więc "Pablos Monster Graż" zaprasza wszystkich helixiarzy na spotkanka .... garażowe :0 , nadmienię w gwoli ?cisło?ci sprzęt nie należy co prawda do mnie lecz miło mi będzie Was go?cić zreszt? Marcel - wła?ciciel chętnie posłucha rad ....co i jak wymienić :wub:.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Jest mi niezmiernie milo ze jest nas, wlascicieli Helixow co raz wiecej...

Bardzo prosimy MARCELA o wpis w naszym watku jesli oczywiscie jest zainteresowany nasza "sekta" !OKK :D

MARCEL..... czekamy na Ciebie! :D

Odnośnik do komentarza
Jest mi niezmiernie milo ze jest nas, wlascicieli Helixow co raz wiecej...

Bardzo prosimy MARCELA o wpis w naszym watku jesli oczywiscie jest zainteresowany nasza "sekta" !wchair !yeah

MARCEL..... czekamy na Ciebie! :)

Niestety Marcel jest mało internetowy więc powiedzmy z racji przebywania helci u mnie w garażu jestem jej rzecznikiem prasowym !TAZ .

Zapraszam na spotkania w MonsterPablos Garge !walkm .

Każdy znajdzie jakiego? sprzęta dla siebie !czary, jak w salonie !walkm

Odnośnik do komentarza

Od?wieżę nieco w?tek ... co powiecie na spotkanko u Mnie w garażu dzi? tzn. w poniedziałek.

Helcia stoi i czeka na poznanie się z innymi koleżankami !scooter.

Mam też mał? niespodziankę dla miło?ników marki Honda .... jedyny i niepawtarzalny egzemlarz najmniejszego skutera tej marki .... na chodzie w stanie idealnym ..... ot taki protoplasta Helci ... :D.

Co powiecie na dzisiejsz? wizytę tak około 19.00-20.00 ???????

Serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Hello!

Kochani, jest sprawa i postanowilem o tym napisac, otoz

Jak zapewne wiekszosc z nas wie nasi "koledzy" w chinolandii produkuja Hondexy Haluxy...

!YES

a teraz punkt kulminacyjny :):)

moja kolezanka wyjezdza w lipcu do naszych malych ziomali i powiedziala ze moze zucic okiem na to czy owo :)

(tzn nie chodzi mi o malych zoltych ziomali tylko o czesci do Hondexow Helixow!!! :) )

Pytanie jest krotkie!

Co chcemy zeby dla nas sprawdzila, wyweszyla i czy chcemy ( bo jest taka opcja) zeby cos tam dla nas kupila...

Dajcie znac licze na ciekawe wypowiedzi!!! :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Parę dni temu po załatwieniu wszelkich formalno?ci stałem się prawowitym wła?cicielem Hondy Helix '91. W zwi?zku z tym odpowiadam na apel Brodatego Mike'a i przystępuję do "sekty".

Marcin z 3miasta

507 660 199

marcin-r@witnet.gda.pl

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

rocznik '91. Cała stacyjka z kluczykiem bo w tej co mam robi sie w ?rodku zwarcie jak wł?czam blokade (a wydaje sie nierozbieralna ta stacyjka)

Odnośnik do komentarza

Chlopaki, ostatni gwizdek na jakies zamowionko z Chin!!! !scooter

Moja kumpela wyjezdza 09.07'07!!!

czekam na odpowiedzi w tej sprawie!!!

Witaj "BRODACZ'u", jest mi ( nam ) niezmiernie milo, ze dolaczasz sie do naszej "sekty"!

WITAMY :lol: , PISZ SMIALO!

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie.

Zapraszam was serdecznie do Bydgoszczy z waszymi maszynami bo tu nuda jak cholera i nie widać tu maxi skuterów, a Helixa mam tylko ja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...