Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Helix ... SOFA DRIVERS CLUB POLAND


BRODATY MIKE

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam ten watek w zwiazku z proba zalozenia jakiegos bardziej oficjalnego klubu / stowarzyszenia posiadaczy i / lub milosnikow HONDY CN 250 HELIX.

Mam wielka prosbe, aby kazdy kto przeczyta ten watek i jest posiadaczem Helixa a chcialby nalezec do takiego klubu zostawil tutaj swoje podstawowe dane:

imie, nazwisko (jesli chce), nick, nr tel., oraz adres e - mail celem tworzenia bazy danych!!!

Jezeli znasz kogos kto ma Helixa powiadom go o tym watku!!!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod nr 0 509 201 699, brodaty.mike@vp.pl

ZAPRASZAM ;)

Odnośnik do komentarza
Gość jerry springer

Mimo ze klubow juz nie lubie od kiedy bylem w jednym, dziesiec lat temu, ale Helix jest jedynym pojazdem w swojej klasie, prawdziwym krolem skuterow. Nie pobitym, nostalgicznym technowygladem. Wiec sie skusze i bede na forum.

Ze wzgledu na bral alternatyw na Helle, odzywam sie by zobaczyc ilu nas jest...

Brawo Michal- inicjatywa na 10!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No dobra, jako że jest tu nasze małe miejsce w ?wiecie maxi !w00t, to mam pytanie !OKK

Ma kto? może felgę tyln? z dobrym bębnem w miarę prost? alu??

Jak co? to info na PM

Już nieaktualne :D

Odnośnik do komentarza

i własne to jest powód dla którego jestem trochę sceptyczny.

sympatyków będzie sporo, ale czy aktywnych klubowiczów......

"wydzielanie miejsca dla Helix'a, za chwilę dla Majesty i T-max'ów itd, a Burgmany to króle, bo klub to Burgmania"

To niczemu nie służy. Skupiamy sie wokól maxi - skuterów i ogólna propagacja tej gałęzi motoryzacji powinna nas interesować.

Można oczywi?cie wsadzić informacje formowe do jednego miejsca OK.

Ale czy taki dział będzie żył - nie wiem.

W ten sposób - czyli pisz?c taki post - podbijam go do góry. Tylko czy spotka się on z szerokim zainteresowaniem - znowu nie jestem pewien.

Może moje słowa skłoni? do dyskusji. A może inicjatywa ta będzie miała wymiar dydaktyczny dla innych - mierzyć siły na zamiary, zobaczymy.

PS.

oczywi?cie Mike - zawsze oferuję swoj? pomoc - musisz mieć racjonalistę !YES

Odnośnik do komentarza

Taki k?cik sympatyków i użytkowników nikomu nie zaszkodzi, ale z oficjalnym klubem może być różnie.

Nie ukrywajmy, że czę?ć użytkowników Helenek ma je nie ze względu ma totalny zakręt wokół kultowego skutera, ale ze względu na to, że jest to jedno z tańszych maxi na rynku.

Odnośnik do komentarza
Taki k?cik sympatyków i użytkowników nikomu nie zaszkodzi, ale z oficjalnym klubem może być różnie.

Oj panowie dajcie jeszcze szansę Mike`mu był łyk-end i może jeszcze się kto? zgłosi !YES . Inicjatywa fajna i dobrze mieć takie miejsce jak to tu. Zdaje sobie sprawę że clubu oddzielnego to nie ma co robić ale w?tek sympatyków... czemu nie??

Nie ukrywajmy, że czę?ć użytkowników Helenek ma je nie ze względu ma totalny zakręt wokół kultowego skutera, ale ze względu na to, że jest to jedno z tańszych maxi na rynku

Ciekawe zdanie, tani to on jest może w zakupie i eksploatacji, ale jak trzeba się z plastikami bawić to jak wiesz s? one abstrakcyjnie drogie. Także z t? tanio?ci? to tak nie do końca. Wiem jedno Helix jest na pewno fajnym !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Tani w zakupie? Nic bardziej blednego, rozgladam sie juz dosyc dlugo za Helixem i za dobry sprzet trzeba polozyc 1500- 2000 euro. Dodac do tego koszt transportu, rejestracji i wszystko wiadomo !YES ...

Odnośnik do komentarza

Siodel pewno, że wiem, jak to jest z gadżetami, ale dzięki kolegom bywa czasem troszkę taniej, nieprawdaż !YES ??

Mi też się Helix cholernie podoba - widać w nim, to co w wielu maszynach japońskich zaprojektowanych i wdrożonych do produkcji w złotych latach 80-tych - nie ma żadnych "dziadowskich" oszczędno?ci.

Odnośnik do komentarza

Ech - cóż może być lepszego.

Taka sztuka miałaby u mnie dożywocie.

Choć rzeczywi?cie przebieg nie koreluje z oponami - na przodzie zdaje się Heidenau K58??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...