Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda X-ADV 750 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa zebrał się w mig, pogoda dopisała, stoły uginały się od jedzenia 😀 Dzięki za mile spędzony czas i bardzo wesoły spot!

W moim X-sie przybyło dzisiaj ponad 800 km (centralna Polska nie zawsze jest taka centralna 😂) Zastanawiam się czy mi przybędzie punktów karnych? Kto wymyślił odcinkowy pomiar prędkości??? 😀
image.thumb.jpeg.339fd9b50b950e04d80cf666e86f2c6b.jpeg

Pozdro,

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie

Mam pytanie odnośnie ewentualnej późniejszej odsprzedaży ADV-a. Mam do kupienia pewny, zadbany egzemplarz którym chciałbym w te wakacje troszkę pojezdzic po Europie. Jakie macie doświadczenia a propos sprzedazy swoich Hond? Jako że nie jest to "klasyczny" sprzęt, nie ma z tym kłopotu?

Odnośnik do komentarza

Wszystko jak zawsze zależy od chęci dogadania się. Jak sprzedawałem to miałem kilku chętnych, a kolega Zibi już dość długo sprzedaje😉. Ogólnie zadbany sprzęt zawsze się sprzeda.

Odnośnik do komentarza

Mój X sprzedawał się 6 miesięcy. Miałem kilku oglądających, duże zainteresowanie, wszystkim się podobał, ale przy ustalaniu ceny nie chciałem opuścić 4 czy też 5tyś zł i dlatego tak długo to trwało.

Odnośnik do komentarza

Zatem witajcie 🙂 z najważniejszych dodatków wydech Akrapa, wkładki hydrauliczne do widelca Matrisa, błotnik tylny Barracuda, podnóżki Litecha i parę innych gadżetów.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uwaga IKS-ińscy . Organizujemy drugiego spota użytkowników Hondy X-ADV. Tym razem spotkanie jest dwudniowe z noclegiem, co by można było zjeść kiełbaskę z ogniska zapijając browarkiem. Spotkanie na ziemi kolegi Yazinz czyli na PODLASIU w ten weekend .

10-11.07.2021 

miejsce spotkania to pole biwakowe:

https://goo.gl/maps/crxLPuqcaXxNivqR9

Śpimy w namiotach, także kto chętny zabiera ze sobą śpiwór, namiot i materac

Do zobaczenia na Podlasiu 👊

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2021 o 10:51, gorciu napisał:

Cześć

Chciałbym się przywitać i dołączyć do szczęśliwych posiadaczy x adv- ki

pozdrawiam

 

IMG_4722.jpg

IMG_4723.jpg

Siema a co kolega nic się nie pucuje na regionie  ,  jeszcze kilka osób i może   ruszy Warmia i Mazury  jak za starych dobrych czasów .

Gratki  zacny 2oo ,  znam go  🙂  

 

Odnośnik do komentarza

Chłopaki dziękuję za wspólnie spędzony czas- było naprawdę super! Fajnie było porozmawiać o zaletach i zaletach X sa 😀😀💪

8 Hond X ADV w jednym miejscu, to wciąż bardzo egzotyczny widok na naszych drogach 🙂 

3D236683-1EE6-4126-8724-F200AD822AC5.jpeg

415D5ACA-8BCD-4081-B2DB-A3B073D8E520.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 11.07.2021 o 17:06, Yazinz napisał:

8 Hond X ADV w jednym miejscu

dziewiąta stała przy namiocie, bo miała wykupiony vip "ol-inkluzif " 😉 

20210711_201213.jpg

IMG-20210711-WA0082.jpg

IMG-20210711-WA0024.jpg

IMG-20210711-WA0003.jpg

20210710_081712.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co prawda Honda chwali się, że X-ADV MY2021 jest mocniejsza, ma poprawione przełożenia, elektroniczną przepustnicę TBW by wire i subiektywne odczucia potwierdzają te zmiany >na plus<, jednak video, jeśli niezmanipulowane, pokazuje, że nie zawsze z dobrego da się zrobić jeszcze lepsze... albo jest to już bardzo trudne. Tak czy inaczej ważne, że firma coś robi i dba o klienta.

 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą identyczne miałem odczucia odnosząc się do filmiku hondy - co prawda tylko odczucia jeżdżąc Kymco Xciting 400s po liftingu względem przedliftowego, także nie wiem może przypadek albo zamierzony efekt😌

Odnośnik do komentarza

Trzeba też brać pod uwagę kierowców , coś podejrzana ta różnica na początku, zresztą @MariuszBurgi to nie poprawa bo sprawdzałem się kiedyś z nc700d i też mi odchodziła, więc to raczej powrót do możliwości integry😉
Kilka osób narzekało, że xadv jest zbyt wysoki 🤣.
 

C0E23C9C-FF16-41DC-97D7-8C88DA92CF97.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...