Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tajna Sekta Tmaxa


czupakabra

Jakim Tmaxem jeździsz?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem zrestartować tle , bo robi co chce ;)

Może się, jakoś dogadamy, o ile będzie taka konieczność ;) postaram się zostać po praskiej stronie Wisły :D

A tak na marginesie, to ma za parę chwil padać śnieg, więc długo nie będzie jeżdżone ;) tak mówi pogoda w tel.

Dziś nie dam rady umówić się na oględziny, jestem w fabryce do 18'ej :( .

Odnośnik do komentarza

Zawiadamiam TST że na sezon 2015 do białego SJ03 dołaczy czarny SJ06 dziś pierwsze jazdy testowe jest seria więc "nie jeździ" ale do sezono wszystko ogarnieny mały Kit Top Performancr i będzie cacy. Tmax-forever

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Marcin słyszałem, słyszałem o nowym SJ06. Wszystko już jest w rejestrach :)

Gratuluję najlepszego wyboru jakiego mogłeś dokonać :clapping:

A tak, żeby nie było, że TST w styczniu śpi... takie 3 fotki robione denkiem od alpagi ;) ... z trochę zimowym tłem.

6da7d6cd50648a11.jpg<->01de2208c850af7c.jpg<->397f8610a747a97a.jpg

Odnośnik do komentarza

A tu Iron Max samego Bonda ;-)

Toż to IronMax Horsta (15 sekunda), jeden z pierwszych IronMaxów w De :D ... Z klubu Tmaxa, wcześniej miał BlackMaxa...

PS. Powiem mu, że "awansował" na Bonda ;) ...

Odnośnik do komentarza

Horst, narwaniec tmaxowy jakich mało... Widzę, że na razie nic nie przerobione, nawet taka oczywistość jak lipna szyba- spadochron, ale za 2 miesiące będzie inaczej wyglądał :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

na tablicy jak wół stoi BO ND ;)

BO ND z BOchum ;)

Może, zanim zrobię jakieś ruchy, to się przejdę obejrzeć, po wstępnym tel. żółtą SJ06 ;)

Mam blisko, tylko przejść na drugą stronę ulicy :D

czupakabra, obawiam się, że już za późno...

Odnośnik do komentarza

czupakabra, obawiam się, że już za późno...

Trudno się mówi, a może i doborze, SJ03 którego mam jest zaje....y i doborze się nim śmiga, a to był bardziej kaprys, niż potrzeba ;) no i ładna sztuka.

Jak przyjdzie czas na zmianę , to wiem gdzie szukać :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i Klubowa perełka Cadmium Yellow została odebrana przez nowego właściciela.

Tmax będzie teraz częstym bywalcem Łódzkich asfaltów... a co najważniejsze, trafił w dobre ręce :)

flatto-bye.gif

e324225c2b45c45b.jpg

Odnośnik do komentarza

Widocznie tak miało być ;) , a może nie byłem godny dosiadać takiej perełki :D

W sumie, dopiero pierwszy sezon T max'em i o dziwo, pierwsze "2oo " na których na jednym się nie skończy :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widocznie tak miało być ;) , a może nie byłem godny dosiadać takiej perełki :D

Kwestia refleksu ;)

Egzemplarz SJ03, który posiadasz też jest godny :)

Wracając do tematów TST... Jakby ktoś w maju ocierał się o >francuskie klimaty< to może zahaczyć o zlot TmaxManii :)

Zwiastun spotkania

Odnośnik do komentarza

(...)Wracając do tematów TST... Jakby ktoś w maju ocierał się o >francuskie klimaty< to może zahaczyć o zlot TmaxManii :) (...)

A tu strona niemieckiego "spotkania miłośników Tmaxa" 2015 -> https://docs.google....R9XHz7MHpE/edit

Na razie opłaconych 49 Tmaxów... ujdzie ;) ...

Co mi się podoba we francuskim zlocie, to dla zainteresowanych, możliwość dynamicznych sportów wodnych, bo pływanie jakimś omszałym rowerem wodnym to raczej nie każdego pociąga ;)...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na wiosnę w W-wie zrobimy spota sekciarzy . Obserwuję jak fejsbukowa banda Mussola rośnie w siłę. Chłopaki tuningują swoje sprzęty na potęgę. Jak dołączą się jeszcze forumowicze to powstanie całkiem pokaźna grupa zakręconych na tmaxa ;) Już sobie wyobrażam przelot ulicami miasta :):Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na wiosnę w W-wie zrobimy spota sekciarzy .[...]Już sobie wyobrażam przelot ulicami miasta :):Jumpy:

Grzesiu, takich "przelotów" już trochę było w poprzednim sezonie :) Nie tylko po mieście ale i >za miasto<. Tutaj fotka z jednego z takich spontanów...

8ec03d3e9dfff682.jpg

...tylko nie wiedzieć czemu Ciebie na nich nie było :ninja: Rozumiem, że >północ< nie jest problemem? ;)

Co niektórzy jeszcze muszą się nauczyć jeździć T-maxikiem :)

Masz praktykę na moto, więc na Tmaxie nie będzie najmniejszych problemów... bo tak jak pisze Worlan, >>on sam jeździ<< :)

No i zostać przyjęci do Tajnej Sekty Tmaxa ;)

Będzie dobrze...

A właśnie...apropos... ciekawa wersja Tmaxa od Louie Vuitton :)

1517400_677696998994288_2355551614314236390_n.jpg?oh=fa4484f6dc4b2cb1b690886c0ba419f4&oe=5520F6F4&__gda__=1428918692_24f9227b5059b2ac43b0d96067e18247

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu zamieścił fotkę swojej 530-ki i tak patrząc na te złote felasie takie przemyślenie przyszło mi do głowy:

Czy srebro, czy złoto to nic chodzi o to, by Tmax był i więcej nic. ;)

2013-Yamaha-T-MAX-SPECIAL-EU-Power-Black-Detail-005.jpg

WP_000126.jpg

Odnośnik do komentarza

O to chodzi, o to chodzi :) ...

PS. Teraz patrzę na ten oryginalny błotnik- chlapacz 530- ki i już wiem, że będzie zastąpiony innym... I teraz pytanie, mały yamahowski (nie pasuje mi ten czerwony napis) czy po prostu znowu Rizoma?

PS2. Po spojrzeniu, podnóżki "balastu" też całkiem won albo przynajmniej złote by się przydały ;)...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tak nieśmiało tutaj napiszę, że dzisiaj odwiedziliśmy z Justą naszą maszynę w salonie.

Na dzień dzisiejszy jest już uzbrojona w kufer i jeszcze zastanawiamy się nad założeniem wydechu Termignoni :)

24.01.2015%2B-%2B1.jpg

i sam kufer

kufer.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...