Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tajna Sekta Tmaxa


czupakabra

Jakim Tmaxem jeździsz?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W drugim klipie, gość płacze, że potrzebuje la mone, bo nie ma na Porsche, na dupy i na prochy. Jedyna na co go stać, to Tmax, na którego lepią się inne dupy, których on nie chce, więc potrzebuje la mone, bo woli większe pośladki!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Video promo IronMax 2015 na USD

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale T-MAX do mnie nie trafia... Naoglądałem się różnych filmów i prezentacji, sam jedną zamieszczałem i... Za diabła do mnie jego design i walory do mnie nie trafiają. Cena z kosmosu, kluczyk bezstykowy fajna rzecz, ale co poza tym? Styl jazdy moto... No może, jednak ja wybrałem styl skutera, a więc duża kanapę z dużym schowkiem. Czy jest coś, co łączy jedno z drugim... Jak mówi reklama, "jak jest coś do wszystkiego, to jest do niczego"... Dobrze by było, by na kolejnej Burgmanii była szansa przejechania się T-MAXEM... Po poprzedniej wiedziałem, że ani BMW GT, ani Hondzia Integra nie są dla mnie, więc prócz wyglądu miałbym może jakieś argumenty, by powiedzieć nie "Yamaszce"?

Odnośnik do komentarza

O! Klip jasno określił posiadaczy Tmaxów.

Jak patrzę na naszych Sekciarzy, nijak nie podchodzą pod strukturę genetyczną prawdziwych posiadaczy Tmaxów.

Koniecznie musicie sobie dokupić grube łańcuszki na szyję i biegusiem na solar! :afro:

To, że ma się " białą " powłokę niczego nie przesądza, przkladem Michael czy Isaura ;):D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ależ pięknie poszedł w kontrolowanym :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zasłyszane na ulicy:

- "Mamo, mamo! A dlaczego ci ludzie klękają?"

- "Bo to synku Tmax jedzie..."

grin.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fly, żartów nie kumasz, rapu nie słuchasz ... zdziadziałeś grin.gif

Wracając...

Tmax SJ06 slim edition... i ten to faktycznie ma małą powierzchnie bagażową :)

10645281_1543349302605163_2782723011398232734_n.jpg?oh=2d18a5052c7b675a26062273a9c090e9&oe=5552A0DA

Odnośnik do komentarza

Wracając...

Tmax SJ06 slim edition... i ten to faktycznie ma małą powierzchnie bagażową :)

10645281_1543349302605163_2782723011398232734_n.jpg?oh=2d18a5052c7b675a26062273a9c090e9&oe=5552A0DA

Zaraz tam małą, a takie coś ma większą ;):D

honda-nc_700-10293_3448c73d4b5cf913.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Promocja 530tki i...

...nowej >Caffe Tmax< w Tokyo na Roppongi Hills.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Taka sytuacja z SJ03... sprzed tygodnia.

80e8ea7fe237f98f.jpg

197fe9a5acf1cb0d.jpg

Odnośnik do komentarza

Mariusz Ty to zawsze super miejscowki znajdujesz zeby sobie w okolicach stolicy posmigac a do tego jak zawsze super foty. Tmax granatowym bardzo mi sie podoba. Sportowy kolorek:))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też sobie przypominam tą niebieską strzałę. Niestety nie było mi dane cieszyć się jazdą tylko jak zawsze "robota" ;).

Żółtka oponki dostały nowe, wiosenne powietrze a to jest oznaką, że ten moment oczekiwany przez zimę już jest tuż, tuż :)

W związku z zaostrzonymi przepisami i podwyższeniem kwot za przekroczenie prędkości będę instalował oryginalne 18 gramowe rolki do wariatora TPR. Teraz "toczyły" się 17 gramowe.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mariusz Ty to zawsze super miejscowki znajdujesz zeby sobie w okolicach stolicy posmigac a do tego jak zawsze super foty.

Jakoś tak spontanicznie to wychodzi ;)

Warto się rozglądać, bo fajne tła do zdjęć są czasem bliżej niż nam się wydaje. Tutaj fotki robione, można powiedzieć w samym centrum Stolicy. Trafiliśmy w to miejsce podczas explorowania terenu z arturas'em.

Black SJ06 underground'owo :)

0f3e427165cb1a98.jpg

cffb863c39bc3248.jpg

Sportowy kolorek:))

Kolorek super + delikatnie dłubnięte vario = banan w czasie jazdy grin.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niestety nie było mi dane cieszyć się jazdą tylko jak zawsze "robota" ;).

Grzesiu, o ile pamiętam sugerowałem krótki test celem prezentacji jak (dla mnie) powinno "zapinać" książkowo vario w Tmax'ie ;) Mówiąc inaczej >straty< zredukowane do minimum.

W związku z zaostrzonymi przepisami i podwyższeniem kwot za przekroczenie prędkości będę instalował oryginalne 18 gramowe rolki do wariatora TPR. Teraz "toczyły" się 17 gramowe.

Czyli idziemy w stonowany setup na sezon 2015 ;)

Btw, specjalnie dla Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz, w poprzednim żółtku wariator też "zapinał" książkowo jak to nazwałeś. Pewnie niedługo nadarzy się okazja, żeby porównać jak sobie radzą wariatory w tych dwóch modelach. Tak jak mówisz, wchodzę stonowany w sezon 2015. Ale jeszcze nie opuszczam "szarańczy", może nie w czołówce ale w stadzie się utrzymam (chyba). ;)

Filmik :clapping:

Odnośnik do komentarza

Mój Tmax, od wczoraj oddycha świeżym powietrzem :)

Rano jak jechałem do fabryki -1℃, a teraz bajka ;) już nie mogę się doczekać, kiedy wyjdę z roboty :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...