Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tajna Sekta Tmaxa


czupakabra

Jakim Tmaxem jeździsz?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, ten akurat jest pierwsza klasa. Przygotowany na kufry boczne, piękna przyciemniana szyba, cudownie miękkie oparcie dla towarzysza/ki podróży. Gdybyś Bigu nawet nie napisał, że to Twój, to i tak bym się domyślił, bo jest to maszyna olbrzymiego wielbiciela skuterów, ze wskazaniem na Yamahę, z naciskiem na Tmax. Dopieszczona, doinwestowana. I cena skalkulowana idealnie.

Odnośnik do komentarza

Soki był tak wciśnięty że nie zauważyłem. Teraz widzę - to jest okazja, płacisz za te extrasy a skuter masz gratis ! Bigu "wsadził" w niego sporo dosatków tak że jest to niepowtarzalna okazja - Flyman bierz bo drugiej takiej na rynku nie będzie :D

Odnośnik do komentarza

Lucku, powrót do oryginału możliwy. Jak to u mnie, wszystkie oryginalne części czekają w kartonikach :) , bo "Ordnung muss sein" ;) ...

PS. W 530- stce jest już podobnie: 2 szyby, 2 wydechy, itp. itd....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej z jednym z "sekciarzy" śmiem twierdzić, że łagodne wyjście z Sekty Tmaxa nie jest możliwe.

W co ja się wpakowałem ? :frusty:

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio w SEKCIE wybłagałem nawet zakup motocykla BMW... I nawet mnie nie wyrzucili ;):D ... Powiedzieli tylko: masz szczęście, że to nie BMW C600 Sport ;) ...

clipart-kiste-de_T.gifclipart-kiste-de_M.gifclipart-kiste-de_A.gifclipart-kiste-de_X.gifclipart-kiste-de_F.gifclipart-kiste-de_O.gifclipart-kiste-de_R.gifclipart-kiste-de_E.gifclipart-kiste-de_V.gifclipart-kiste-de_E.gifclipart-kiste-de_R.gif:D :D :D

Odnośnik do komentarza

Myślę, że można powiedzieć , iż jesteś już w " sekcie " :) skoro o niej myślisz ;)

Został tyko jeden krok , na drugą stronę lustra :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ot taka sytuacja moto.gif

0896f34c2f1c59bb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Flyman... Piłeś, nie pisz ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Spotkanie ludzi z Sekty Tmaxa, oddział Italia :)

Odnośnik do komentarza

Test "długodystansowy" 25 tkm Tmaxa??? Przecież on ledwo co dotarty...

PS. I napisałem to całkiem serio, bez żartów, test zwykły to ok, ale po co piszą od razu "długodystansowy" :Jumpy: ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...