Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tajna Sekta Tmaxa


czupakabra

Jakim Tmaxem jeździsz?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bigu, nie próbuj tonować nastrojów. Nie wysyłaj ludzi na sex, grilla. Sprawa jest poważna. Burgmania rozchodzi się w szwach, a przecież w jedności siła. Wystarczy, że panowie jeżdżący na biegowcach nam nie machają. Czyżbym doczekał momentu, że mi Tmax nie odmachnie, że Morwa mnie nie odwiedzi, że Big napisze iż piszę banialuki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czytam i własnym oczom nie wierzę :sweat:

Grzegorzu, Burgmania nie rozpadnie się, spokojna Twoja rozczochrana. Jak do tej pory to tylko rośnie w siłę.

Ja tu nie widzę nic poważnego, wręcz zupełnie odwrotnie widzę to humorystycznie.

Nie martw się, że Morwa Ciebie nie odwiedzi, daj tylko sygnał jak będziesz w potrzebie a mój "sekciarski" Tmax zaparkuje pod furtką Twojego domu, a ja nie tylko Ci pomacham ale i uścisnę Twoją prawicę. :)

Więcej luuuuuzu......

Odnośnik do komentarza

A ja słyszałem że sekta rosnie w siłę bo jeden z jej tajnych członków - nie wymieniam imienia - karmi swych pobratyńców ciasteczkami :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Morwa rzadko pisze ale czyta wszystko na bieżąco.... czyta, notuje i .... knuje! :renske: Tak więc proszę zważać na słowa...

Odnośnik do komentarza

Przepraszam obie strony dyskusji ;)

"Tajną Sektę ", za odtajnienie :) a mogła po cichu rosnąć w siłę i nikt by nawet nie zauważył :D

Drugą stronę , za wszystkie złe emocje związane z założeniem tematu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sekta dla mnie oznacza jakieś odstępstwo od naszej rodziny :( ale każdy ma to co lubi i na co go stać, tak więc nie róbmy zamieszania, wiadomo, że w naszym Klubie nie powinno być wywyższania się bo zaczną się rozłamy, wystarczy nam sporów w Rządzie i zniwewag oraz poniżania innych ludzi, którzy są przy władzy

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ale czy tylko ja z poza "sekty" złapałem ten żart czy naprawdę reszta traktuje to jakoś poważnie ? Chyba nie ma wątpliwości że ta sekta jest dla żartu tak jak "Zacna Marka", "Król jest tylko jeden" itp. W końcu mamy sezon "ogórkowy", więcej luzu.....

Odnośnik do komentarza

Panowie tajni członkowie zróbcie jeszcze jakiś porządek ze swoim logo bo widzę że każdy ma inne i można pomyśleć że tych tajnych sekt jest kilka....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie tajni członkowie zróbcie jeszcze jakiś porządek ze swoim logo bo widzę że każdy ma inne i można pomyśleć że tych tajnych sekt jest kilka....

Lucuś, to sekta jest tajna, członkowie są jawni :) :) A jeżeli chodzi o sygnaturkę to nie każ mi zamieszczać tu jakiejś "dziczyzny". :msn-wink: To jest sekta oparta na demokracji, każdy robi, pisze, zamieszcza co chce :);)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

a mogła po cichu rosnąć w siłę i nikt by nawet nie zauważył :D

Tajna Sekta Tmaxa rośnie w siłę od dawna gossip.gif a rozgłos jest jej zupełnie niepotrzebny 110103_gimme_break_prv.gif

Tmax FOREVER :D !!! I Tajna Sekta działa w ukryciu...

big-thumbs-up.gif

Odnośnik do komentarza

Czytam ten wątek i kompletnie nie rozumiem, co tu jest napisane. :) Pytanie jest moje - kto jest szefem/prezesem sekty?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pytanie jest moje - kto jest szefem/prezesem sekty?

Niestety właśnie to jest NAJbardziej tajne.

Odnośnik do komentarza

OT: A oglądałem ostatnio właśnie E- Type ( i to cabrio!), gdzie środek był rozłożony na części pierwsze do czyszczenia i renowacji...

Szef i prezes? Nie interesuje mnie ta informacja...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale się ubawiłem, świetny wątek będę śledził, oczywiście z ukrycia :ninja:

ps. Fly, na Ciebie zawsze, jak widzę, można liczyć :clapping: czy to deszcz czy to słońce.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na jawnym spotkaniu OGÓLNODOSTĘPNYM :) , nie zostałem skarcony przez najtajniejszych z tajnych :D iż sekta wyszła z ukrycia ;)

Ale z drugiej strony stałem cicho w kąciku :ninja: , by innowiercy mnie nie dostrzegli ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...