Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tajna Sekta Tmaxa


czupakabra

Jakim Tmaxem jeździsz?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś umknął mi temat, myślałem, że się wypalił, a tu proszę.

Ale przede wszystkim jest słabe.

A skąd, takie daleko idące wnioski?

Moto to macie takie sobie, ale fajne z was Kierowniki.

Może i masz rację, że jest takie sobie, kwestia gustu ;) nikt nie będzie przekonywał, jak to mówił prezes J. "...że, czarne jest czarne , a białe jest białe " :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Złota myśl dnia:

brand.gif

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle... wsiądź na Tmaxa, przejedź się!

Odnośnik do komentarza

Również oddałem głos, na jakże rzadkie " dynamiczne " foto , ciekawe czy np. " Zacna " lub inny ",burgman" tak potrafi :D

Ps.

Pytanie do sekty ;

Dziś odwiedziłem stację paliw w celu kontroli powietrza w kołach i o ile z tyłem zero problemów, to z przodu nie było lekko ;)

Macie jakieś patenty, oprócz wymiany wentyla na " boczny " , by bez gimnastyki dmuchać w koło B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolejne zakonspirowane spotkanie fanatyków Tmax'a :)

0cb4e518b116089b.jpg

eb6b029b51a354b6.jpg

Odnośnik do komentarza

W jakimś stopniu na pewno, mój stoi w worku foliowym (jak truposz ;) ). podłączoną mam tylko ładowarkę i włączam ją na krótko co jakieś 2- 3 tygodnie. Części do modyfikacji zbieram na półce i wiosną zabiorę się za ich montaż. A do marca ciiiiiisza ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Coś we mnie wlazło i ciągle mi gada: Worlan może już czas wypisać się z "sekty". Bronię się, ale to "coś" nie daje mi spokoju. ;)

Jeżeli chodzi o BronzeMaxa i IronMaxa to co najwyżej mogę pomyśleć tylko o plakacie na ścianę. :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bronię się, ale to "coś" nie daje mi spokoju. ;)

Czekaj, niech ja namierzę tego "cosia"! :evil:

Odnośnik do komentarza

Eeee to pewnie zwykła deprecha jesienna, ale na poprawę nastroju, mogę Ci, Grzesiu zaproponować wymianę; Oddam Ci swoją Hondę za te Twoje jajko. Żebyś nie myślał, że to jakiś żart, to dopłacisz parę groszy, w związku z możliwością jeżdżenia na prawdziwym maxi w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Uffffffff... Zwróciłeś mi wiarę w przyszłość ;):D ...

e-e-e-e-e-e-e, a za 9 pościków 10 tysi... ale ze mnie spamer :D ... ale, jakby nie spojrzeć, spamer na Tmaxie :D :D :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To nie żadna depreha. Zawsze jest początek to musi być i koniec. Ale, ale przed chwilą coś mi wpadło w ucho i muszę zostawić tmaxa do wiosny, muszę nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mój wypoczywa w ciepłym garażu i zastanawia się nad zmianą właściciela.

Worlan co Ty wypisujesz za glupoty ten T-max pasuje do Ciebie jak paski do zebry, nie widzę Ciebie na innym sprzęcie musisz się dalej męczyć :msn-wink: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...