Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2017 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Pod Pleciugą było pięciu jeźdźców i jeden piechur. Po kilkunastu minutach pogawędek ja, Joshua i Kamil AN pojechaliśmy do Wielgowa odwiedzić chorego MarkaBT. Potem na powrocie tradycyjny papierosek na wałach i ucieczka przed zbliżającymi się chmurami do domu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • Urbi

    20

  • burgifan

    16

  • Kamil an400

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze
5 godzin temu, kunisz napisał:

Ja jestem w podróży do Wilna, więc  mnie nie będzie .

Rysiu  to dawaj do nas masz po drodze.

Odnośnik do komentarza

Nadszedł ten dzień. Tydzień temu miałem poważny wapadek. Chcę bardzo podziękować Marcinowi i Joli (vstrom, większość ich zna) za wszystko. Szymon za to że byłeś moim kierowcą i za poświęcony czas. Roman + Marek + Mirek za dyskrecję. Kamil, Roger, Tomek za odwiedziny i wsparcie. Grześ za to że nie odbierałem telefonów. Proszę o powstrzymanie się od komentarzy. Dla mnie i mojej rodziny jest to trudny czas. I do zobaczenia na 2oo. O y kak naszybciej

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Napisz chociaż w kilku zdaniach jak doszło do wypadku. Tu nie chodzi o sensacje, ale na przykładzie inni się uczą. Dużo zdrowia życzę solidarny w powypadkowej niedoli

Piootr

 

Odnośnik do komentarza
Napisz chociaż w kilku zdaniach jak doszło do wypadku. Tu nie chodzi o sensacje, ale na przykładzie inni się uczą. Dużo zdrowia życzę solidarny w powypadkowej niedoli
Piootr
 

Więcej uwagi i oczy do okoła głowy. Za krzakami też są znaki ?. Za późno zobaczyłem znak resztę scenariusza napisało życie.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A jak z twoim zdrowiem ? O skuter nie pytam bo zawsze można kupić następny.


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza
A jak z twoim zdrowiem ? O skuter nie pytam bo zawsze można kupić następny.


Pozdrawiam Piootr

Nogi dostały. Bolą. Ale jest git. Więcej szczęścia jak rozumu. Skuter cały bo stał w garażu. Na biegowcu byłem. Kasacja ?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wracaj szybo do zdrowia, jesteśmy z Tobą. Domyślam się że nic się poważnego nie stało, więc tyle dobrego w tym. Oczywiście możemy Cię odwiedzić, nie wiem czy można, czy wypada itd.

Odnośnik do komentarza
Dnia 17.06.2017 o 12:37, Elvis napisał:

Ja ... co najwyższej ... tworzę nową rzeczywistość ... emoji12.pngemoji48.png

 

Możesz tworzyć, ale np. na forum onetu. Obserwowaliśmy aż za długo te destruktywne poczynania, na razie włączamy spamera, jak dalej będziesz robił gnój, to będzie ban.

Administracja

Co to znaczy "włączamy spamera" ?

I kto dokładnie to zrobił? Administracja, czyli kto ?

Sypie się nasza grupa i coś mi się wydaje, że wkrótce się rozsypie całkowicie.

Najpierw wyleciał Arek, teraz Elvis, a wiem, że zarówno jednego jak i drugiego wszyscy lubimy, no prawie wszyscy, bo jak widać komuś oni przeszkadzali. Na szczęście mamy telefony komórkowe i whatsapp dzięki czemu możemy się dalej porozumiewać. Zauważyłem również, że właśnie coraz więcej wpisów mamy na telefonie, zamiast na forum, a jak ta tendencja wzrostowa będzie dalej tak postępować, to jeszcze trochę i w ogóle już nikt nie będzie nic pisał na forum i tak właśnie umrze nasza Grupa Zachodniopomorska. Bynajmniej na forum, bo na szczęście na mieście się wszyscy widzimy. Dlaczego tak jest? Niech sobie Administracja sama odpowie.

No cóż, na prawdę szkoda, że komuś (i tak większość wie komu) przeszkadzał Arek i Mirek, bo razem tworzyliśmy fajną grupę, a tak zostaje żal i chęć opuszczenia jednak tego co było do niedawna fajne. Zastanawiam się nad tym i nic mi nie przychodzi do głowy oprócz tego, że absolutnie nie mogę się z tym pogodzić. Chyba musimy się spotkać i porozmawiać o tym co z tym robimy. Myślę, że pewne sprawy można załatwiać w zupełnie inny sposób. Piszę to mam nadzieję, że nie tylko w swoim imieniu, jestem przekonany, że nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat, różnie się od innych tym, że nigdy nie owijam w bawełnę, lecz mówię i piszę co myślę. Nigdy nie obgaduję innych za plecami. 

Mam nadzieję, że Administracja przeczyta ten wpis. Póki co, dopóki nie wróci Elvis, ja wypadam również z gry, bo mi się to po prostu nie podoba, choć również do dziś nie mogę pogodzić się z wywaleniem Arka.

 

p.s.

Czy już mam zrywać nalepki Burgmani ze skutera, samochodu, ciuchów motocyklowych ? Czy już mam ściągać flagę Burgmani z garażu ?

Odnośnik do komentarza

To znaczy wylaczamy mozliwosc pisania durnot pozbawionych sensu i mnozenia 0 wynoszącym postów Inaczej spamu. Można czytać logować się ale nie można pisac 

 

 

Będę o 20 pod Orłami tak z 10 minut poczekam może ktoś chce się poszwendać?

Odnośnik do komentarza
Dnia 24.06.2017 o 06:29, bilety napisał:

na Podlasiu blisko Hajnówki

Mam nadzieję, że macie lepszą pogodę niż my, u nas jak u Czerwonych Gitar "Ciągle pada, asfalt mokry jak brzuch ryby...";)

Odnośnik do komentarza

!piwkoPrzerwij urlop i wracaj do pracy , zobacz co się porobiło cały czas przerwy w dostawie prądu bez Ciebie ani rusz, a o pokalapulkowaniu pomyślimy po niedzieli ma być ładnie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Co to znaczy "włączamy spamera" ?
I kto dokładnie to zrobił? Administracja, czyli kto ?
Sypie się nasza grupa i coś mi się wydaje, że wkrótce się rozsypie całkowicie.
Najpierw wyleciał Arek, teraz Elvis, a wiem, że zarówno jednego jak i drugiego wszyscy lubimy, no prawie wszyscy, bo jak widać komuś oni przeszkadzali. Na szczęście mamy telefony komórkowe i whatsapp dzięki czemu możemy się dalej porozumiewać. Zauważyłem również, że właśnie coraz więcej wpisów mamy na telefonie, zamiast na forum, a jak ta tendencja wzrostowa będzie dalej tak postępować, to jeszcze trochę i w ogóle już nikt nie będzie nic pisał na forum i tak właśnie umrze nasza Grupa Zachodniopomorska. Bynajmniej na forum, bo na szczęście na mieście się wszyscy widzimy. Dlaczego tak jest? Niech sobie Administracja sama odpowie.
No cóż, na prawdę szkoda, że komuś (i tak większość wie komu) przeszkadzał Arek i Mirek, bo razem tworzyliśmy fajną grupę, a tak zostaje żal i chęć opuszczenia jednak tego co było do niedawna fajne. Zastanawiam się nad tym i nic mi nie przychodzi do głowy oprócz tego, że absolutnie nie mogę się z tym pogodzić. Chyba musimy się spotkać i porozmawiać o tym co z tym robimy. Myślę, że pewne sprawy można załatwiać w zupełnie inny sposób. Piszę to mam nadzieję, że nie tylko w swoim imieniu, jestem przekonany, że nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat, różnie się od innych tym, że nigdy nie owijam w bawełnę, lecz mówię i piszę co myślę. Nigdy nie obgaduję innych za plecami. 
Mam nadzieję, że Administracja przeczyta ten wpis. Póki co, dopóki nie wróci Elvis, ja wypadam również z gry, bo mi się to po prostu nie podoba, choć również do dziś nie mogę pogodzić się z wywaleniem Arka.
 
p.s.
Czy już mam zrywać nalepki Burgmani ze skutera, samochodu, ciuchów motocyklowych ? Czy już mam ściągać flagę Burgmani z garażu ?

Grupę tworzą ludzie, spotkania, rozmowy, dyskusje a Forum jest tylko dodatkową płaszczyzną do podtrzymywania kontaktów, umawiania się, prowadzenia wirtualnych dyskusji i rozmów. Jeśli wśród ludzi zapanowała obojętność, bezczynność, stagnacja i marazm to nad tym trzeba popracować i o tym porozmawiać, właśnie w naszej grupie. Potrzeba nowych inicjatyw, pomysłów, żeby pobudzić towarzystwo do życia, tchnąć nowe zasoby pozytywnej energii, znaleźć receptę na poprawienie nastrojów, a nie biadolić i narzekać na Forum i Administracje, które działają wg określonych zasad.
Maciuś, myśle że patrząc na wspólną ubiegłą niedziele w Świnoujściu, nie możemy mówić o jakimś rozpadzie GZ. Był pomysł, była inicjatywa, która łatwo i szybko doprowadziła do fajnej przejażdżki i super spotkania w dużym gronie i bardzo sympatycznej atmosferze. To pokazało jak niedużo potrzeba, żeby pokazać siłę i wyjątkowość GZ.
Wszystko zależy od nas samych.
Niech każdy z nas spojrzy na siebie i swoją postawę, niech zrobi rachunek sumienia... Może warto czasami dać coś od siebie, wyjść z jakimś pomysłem czy inicjatywą i konsekwentnie doprowadzić je do końca...
Kiedyś było nas kilka może kilkanaście osób, więc było łatwiej obudzić i podtrzymać ducha GZ. Teraz jest nas trzy razy więcej i potrzebujemy dużo większych nakładów pozytywnej energii oraz zaangażowania większej ilości osób. Więc przestańmy się rozczulać tylko zaangażujemy się w naszą burgmanijną, maxi-skuterową społeczność i weźmy się wspólnie do pracy, a na pewno będzie wiele okazji dalszego integrowania się, poprawy stosunków oraz budowania jak najlepszych relacji, zarówno w GZ jak i całej, ogólnopolskiej Burgmanii.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale fajne klimaty... Lud pracujący nie może niestety na razie (do kolejnego urlopu na Mazury), zwiedzać dalszych rubieży kraju, więc dziś odwiedziliśmy Marka "Siorbaka" w naszej jachtowej marinie. Łódka "Beti" gotowa do wodnych wojaży..

 

IMG_20170626_155825.jpg

IMG_20170626_160205.jpg

IMG_20170626_162146.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...