Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2017 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • Urbi

    20

  • burgifan

    16

  • Kamil an400

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. Co do jutrzejszego wyjazdu - strasznie Wam zazdraszczam, myślę o tym non stop. Podoba mi się ten cały wyjazd. To, że jedziecie przez Stepnicę, na miejscu małe zwiedzanko i oczywiście spotkanie z naszymi (jeszcze raz napiszę) przesympatycznymi braćmi z nad morza :). I tak to miało właśnie zabrzmieć. Do tego zapowiada się super pogoda. Zapewniam Was, że gul mi chodzi, myślałem o tym, żeby jednak poinformować swoją panią, że jutro znów nic nie zrobię, bo sobie jadę na wycieczkę. U mnie i tak jest już napięta sytuacja i nie chcę słyszeć kolejnych docinek. Trudno, nie można mieć wszystkiego. Zapewniam jednak, że to jest prawdziwy powód.

2. Co do małego konfliktu pomiędzy Wojtkiem, a Mirkiem, bo tak to trzeba nazywać - muszę powiedzieć, że nie lubię się kłócić, żreć z kimś, nie lubię obgadywania itp, itd, ale najbardziej to nie lubię być między młotem, a kowadłem; po prostu jednakowo bardzo lubię zarówno Wojtka, jak i Mirka. Myślę, że chłopaki muszą się spotkać, podać sobie ręce, nawiązać kontakt wzrokowy i wyjaśnić sobie pewne kwestie. Wydaje mi się, że Elvis czasami w żartach coś napisze, żeby było wesoło, nie każdy to odbiera jak miał to odebrać, a z czasem przeobraziło się to powoli w to co wszyscy widzimy. Musicie drodzy koledzy metodą kompromisu dojść do porozumienia, bo nie wyobrażam sobie, żeby któregoś z Was zabrakło tutaj z nami.

Dalej uważam, że jesteśmy wszyscy zajebiści ! ;) 

Odnośnik do komentarza

Burgifan, zaproś nas kiedyś na weekend, to Ci te kafelki od ręki położymy... ;)

A ja właśnie wróciłem z małej jazdy testowej do Płoni i z powrotem, po czyszczeniu napędu. Muszę tylko sprawdzić jakie powinienem mieć obroty przy 160 km/h :)

Odnośnik do komentarza

 Witam pozytywnie zakręconych tak jak ja skuteromaniaków o 5:30 zameldowałem się w szczecinie po za zimną nocą sarnami i lisami na drodze  obyło się bez niespodzianek życzę udanego wyjazdu nad morze

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Aż miło widzieć tak liczną ekipę :thumbsup:

Pozdrowienia z Mazowsza dla całej GZ !piwko 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze w drodze na prom, i już w drodze powrotnej do Międzywodzia.

Bardzo dziękuje za spotkanie. Pokazaliście moc GZ, a Wasza liczna obecność była przykładem jak fajną i zgraną paczkę tworzycie.

Dla mnie to też chwila przełomowa, bo dzięki KriSSo i Urbiemu przejechałem swoje pierwsze kilometry na maxi od 11/06/2016.

Dzięki za pamiątkowe fotki Wojtek, i tobie Krzysiek za bezpieczne powożenie podczas parady po Świnoujściu.

Do zobaczenia we wrześniu na "Majówce GZ". LwG

 

62dfd451a48c638fb6d15be90e72ad4c.jpg

 

Pozdrawiam Piootr

 

Odnośnik do komentarza

Co ja źle zrobiłem?ale wszystko dobrze się skonczyło Szymon

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Marek zjadłeś wszystko?02def540caf7f0ffdc08f6c4f03a5a92.jpg65575eb4df22c20bb7a757da37ce0a4d.jpg82e481e3a7ff287bc74273a381913090.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Piootr zdażyłeś przed 18stą, pielęgmiarka zołza Cie dopadła?


Idealnie na styk, ale jak by się krzywiły to miałem na w razie czego czekoladki.

Teraz siedzę i podziwiam

829abeb5b8ffe6f0148dddcbeff04128.jpg


Pozdrawiam Piootr
Odnośnik do komentarza

Droga GZ dzięki za spotkanie i cenne opinie na temat mojego skuta. Koledzy jeśli to możliwe proszę przesłać mi foto na WhatsApp. Mam galerię naszych spotkań i chciałbym dołączyć również tych foto. Pozdro

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...