Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2017 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
2 minuty temu, Robsson napisał:

To dzisiaj nie było spotu w Międzywodziu z Piootrem?
Hmmm....
Chętnie przyłącze się do Was w niedzielę

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

To wyjazd do Międzywodzia nie miał na celu odwiedzenia kolegi z Warszawy... ?!? Byłem święcie przekonany, że dzisiejsza wycieczka ma takie właśnie założenie... :-/ Tym bardziej, że biedaczek stęskniony i wygłodniały tam siedzi za burgmanijną bracią... 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • Urbi

    20

  • burgifan

    16

  • Kamil an400

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Panowie, dzień minął, nie ma sensu tematu drążyć. Rzuciłem propozycję niedzielną. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się z Piootrem jednak spotkać ;). Dlatego ponawiam komunikat.:

Halo halo,

w niedzielę 18.06.2017 proponuję wyjazd do Świnoujścia w ramach lokalnej integracji oraz w celu spotkania z Piootrem z Grupy Mazowieckiej, który przyjechał w nasze rejony już przeszło 2 tygodnie temu (Międzywodzie). Pogoda ma być śliczna, ciepło, zatem warto się wybrać. Obiadek, spacerek, ewentualnie kąpiel i na koniec deser (lody).

Proponuję wyjazd o godzinie 11:00 spod Pleciugi i powrót w okolicach 20:00 - 21:00 wieczorkiem. Możemy zahaczyć np o stację paliw ORLEN w Dąbiu (11:20), gdyby komuś było bardziej po drodze. Droga powrotna może być przez NRD, chyba że pojadą z nami Koledzy bez kat.A, wtedy powrót przez Polskę. Macie ochotę? Zapraszam.

  1. KriSSo
  2. Bilety
  3. Kunisz
  4. Rzelu
  5. .....

kopiujemy listę (nie cytujemy !) i dopisujemy się na końcu

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KriSSo napisał:

.Oczywiście, że Świnoujście zawsze gościne, chętnie się spotkam i może jakąś wycieczkę zaproponuję...........

  1. KriSSo
  2. Bilety
  3. Kunisz
  4. Rzelu
  5. Czemil

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, Urbi napisał:

To wyjazd do Międzywodzia nie miał na celu odwiedzenia kolegi z Warszawy... ?!? Byłem święcie przekonany, że dzisiejsza wycieczka ma takie właśnie założenie... :-/ Tym bardziej, że biedaczek stęskniony i wygłodniały tam siedzi za burgmanijną bracią... 

Niestety nie było to na celu, mam też życie prywatne i spotkałem się z innymi osobami. Ale w niedzielę mam czas dla kolegi Piotra.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, spoko, bez napinki luz.
W niedziele to ja się chcę gdzieś w końcu ruszyć i będzie miło spotkać w Świnoujściu, a potem zdecydujemy co dalej.


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, Piootr napisał:

Panowie, spoko, bez napinki luz.
W niedziele to ja się chcę gdzieś w końcu ruszyć i będzie miło spotkać w Świnoujściu, a potem zdecydujemy co dalej.


Pozdrawiam Piootr

Piotr spiny nie ma, jesteśmy w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, bilety napisał:

Niestety nie było to na celu, mam też życie prywatne i spotkałem się z innymi osobami. Ale w niedzielę mam czas dla kolegi Piotra.

Nie, no spoko, po prostu pomyślałem, że skoro została rzucona propozycja czwartkowego wyjazdu konkretnie do Międzywodzia, w dniu spotu, to  korzystając z okazji, zrobicie Mu niespodziankę i odwiedzicie Piootra... 

A jeśli chodzi o życie prywatne, to doskonale rozumiem, mnie również często krzyżuje plany ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, romeo1971 napisał:

Jutro ktoś ma jakieś plany z polataniem?

Ja rano nach Berlin motórem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, ja przyjadę 4oo i jako, że nie jestem z tych stron napiszcie gdzie mam się stawić. McDonalds Świnoujście ? Jak tak to o której godzinie. O 12:00 ? Pozdro


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli koledzy wyruszą o 11.20 z Dąbia to na 12.20 będą na promie a pod MC'D ok 12.35.
Piotr przyjedz jak Ci pasuje. Daj znać, że jesteś na promie i leć na Maca

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Oczywiście chętnie bym pojechał, lecz w przeciwieństwie do szanownych kolegów, mam cholerne obowiązki w postaci wiecznego remonta :( Pozdrufcie ode mnie sympatyczną grupę ze Świnoujścia!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, co jest? 6 osób w tym 2 ze Świnoujścia? :shocking:. Tak tragicznie jeśli chodzi frekwencję, to jeszcze nie było, masakra jakaś. Nikt więcej nie chce/nie może pojechać? :surprise:

Piotruś minimi? Piotruś, czy Ty jeździsz już tylko do pracy?

Ludziska, ma być piękna pogoda, będzie wesoło (jak zawsze), warto się przejechać. Spróbujcie zebrać chęci lub jutrzejsze obowiązki odpracujcie już dziś :). Też zaraz gonię umyć kibelki :D.

P.S. 

Dziś wrócił Melmacie i z pewnością chętnie z nami pojedzie. W ciemno wpisuję go na listę :thumbsup:

  1. KriSSo
  2. Bilety
  3. Kunisz
  4. Rzelu
  5. Czemil
  6. Darecki
  7. Melmacie
  8. .......
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja to rozumiem. Czasami obowiązki nie pozwalają nam na przyjemności.
Jutro będzie piękna pogoda, spotkanie z kolegą z GM. Podobnie jak 2 lata temu spotkanie z Jerry'm.
Jak napisałem na wstępie "rozumiem" ale...
( mawiają, że wszystko przed słowem "ale" jest nieważne) większość z nas nie może się wyrwać w tygodniu bo obowiązki. Mamy weekend a frekwencja żenująca. Przecież jesteśmy tak liczną grupą, że chyba stać nas na więcej.
Chyba się nie mylę, że jesteśmy pozytywnie zakręconymi ludźmi z pasją do maxi i lubimy swoje towarzystwo i wspólnie spędzać czas.
Zabierajcie więc żony, kochanki, dzieci i kogo tam jeszcze chcecie i przyjeżdżajcie do Świnoujścia.
Gregor - na latarnie nie będziemy wchodzić ;) Marek z Izą- pochwal się nowym nabytkiem, Maciuś- remont nie ucieknie, będzie czekał;)...


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...