Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2017 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • Urbi

    20

  • burgifan

    16

  • Kamil an400

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 minut temu, marekb9t napisał:

Jak to mieliście? Umarł ktoś???:D

Nie, no Marek, żartowałem, my łańcuchowcy musimy trzymać się razem ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 godziny temu, marekb9t napisał:

Trudne pytania zadajesz :D. Wybierał ten kto kasę wyłożył. Do wyboru był Burgman, BMW, Albo Vstom. Trafił się na miejscu w w miarę dobrym stanie i za rozsądne pieniądze to kierowniczka szybko podjęła decyzję.I tak oto dołączyliśmy do klubu smarujących łańcuchy.  

Suzuki Burgman - określiłeś szczegółowo, to maxi-skuter :-),

BMW - wyraziłeś się ogólnikowo.. ??? O jakim modelu myślałeś ? C 650 GT czyli maxi-skuter czy jednak jakiś inny model motocykla ???

Suzuki V-Strom - hmmm... - to bardzo dobry i ciekawy motocykl, ale niestety nie maxi-skuter... :-( mimo wszystko gratuluję.

Przepraszam za ciekawość, ale tak się pytam, bo jestem ciekawy czy brałeś pod uwagę nadal tylko maxi-skutery czy jednak kierowałeś się już w kierunku innego typu motocykla ?

Odnośnik do komentarza

Marek nie przejmuj się docinkami kolegów z GZ ;) Gratuluję zakupu! Rosniemy w siłę... hahaha

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Urbi napisał:

Suzuki Burgman - określiłeś szczegółowo, to maxi-skuter :-),

BMW - wyraziłeś się ogólnikowo.. ??? O jakim modelu myślałeś ? C 650 GT czyli maxi-skuter czy jednak jakiś inny model motocykla ???

Suzuki V-Strom - hmmm... - to bardzo dobry i ciekawy motocykl, ale niestety nie maxi-skuter... :-( mimo wszystko gratuluję.

Przepraszam za ciekawość, ale tak się pytam, bo jestem ciekawy czy brałeś pod uwagę nadal tylko maxi-skutery czy jednak kierowałeś się już w kierunku innego typu motocykla ?

Sprawa nie była prosta ja chciałem Burgaman albo BMW C650 ( co poparłem testami na Burgmani). Izabela Vstroma albo BMW GS. Jeździmy we dwoje więc ktoś musiał ustąpić. W tym wypadku padło na mnie , ale Iza też poszła na kompromis chciała litra ma 650 :D. Tak to już jest jak się jeździ z małżonką. Mam cichą nadzieję że uda mi się pająka zatrzymać bo kocham tą swoją kosiarkę. A jak wiadomo brzydszego skutera to nikt nie ma :D:D:D.  No może tylko Szymon:D

Odnośnik do komentarza

Marek9TB9TBT fajna zabawka, mam jednak nadzieję, że pająka jednak zostawisz ;) W końcu, jak napisałeś - małżonka sobie kupiła, więc ona ma swojego, a Ty swojego :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Kamil an400 napisał:

Ja też przesiadłem się na łańcuchowca

14974195299296765412.jpg

Może jakiś spocik rowerowy, w ramach solidarności z łańcuchami

Odnośnik do komentarza

Małe kulanko 4947b7ecf5d13ebd4e2a8ca27b6900af.jpg1207199f26066a7eb1f0033783f69f46.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

4ffd99435bee98ac61caece04dcaa6fd.jpgd4f5bcaf3141bb38e67f45358b71afce.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Małe kulanko 4947b7ecf5d13ebd4e2a8ca27b6900af.jpg1207199f26066a7eb1f0033783f69f46.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


4ffd99435bee98ac61caece04dcaa6fd.jpgd4f5bcaf3141bb38e67f45358b71afce.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka



6b6cf8018013b7df6afd70089c07a71a.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gregor998 napisał:

Wycieczka do Międzywodzia udana + obiad + odwiedziny u WD40 emoji41.pngemoji12.png
 

Waldek, ty masz fajnie.....nigdzie nie musisz jeździć , a i tak masz gości............

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Halo halo,

w niedzielę 18.06.2017 proponuję wyjazd do Świnoujścia w ramach lokalnej integracji oraz w celu spotkania z Piootrem z Grupy Mazowieckiej, który przyjechał w nasze rejony już przeszło 2 tygodnie temu (Międzywodzie). Pogoda ma być śliczna, ciepło, zatem warto się wybrać. Obiadek, spacerek, ewentualnie kąpiel i na koniec deser (lody).

Proponuję wyjazd o godzinie 11:00 spod Pleciugi i powrót w okolicach 20:00 - 21:00 wieczorkiem. Możemy zahaczyć np o stację paliw ORLEN w Dąbiu (11:20), gdyby komuś było bardziej po drodze. Droga powrotna może być przez NRD, chyba że pojadą z nami Koledzy bez kat.A, wtedy powrót przez Polskę. Macie ochotę? Zapraszam.

  1. KriSSo
  2. Bilety
  3. Kunisz
  4. Rzelu
  5. .....

kopiujemy listę (nie cytujemy !) i dopisujemy się na końcu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To dzisiaj nie było spotu w Międzywodziu z Piootrem?
Hmmm....
Chętnie przyłącze się do Was w niedzielę

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
jedziemy nad morze do Międzywodzia, start Orlen w Dąbiu godz. 12:30 powrót nie wiem o której.


Szkoda, że nie wiedziałem. Można było by się spotkać w Międzywodziu.


Pozdrawiam Piootr
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...