Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2017 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom za wspólnie spędzony dzień. Frekwencja pozytywnie zaskoczyła :shocking:, super !V

Piootrze, miło było się z Tobą spotkać. Ważne, że przełamałeś lekki strach i wsiadłeś na skuta. Poczułeś znów wiatr we włosach? To ważne, bo prędzej czy później, będziesz musiał poprowadzić własny skuter !scooter.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • Urbi

    20

  • burgifan

    16

  • Kamil an400

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też się ciesze ze mimo spóźnienia mogłem przybić 5 chociaż z częścią ekipy pod domem WD40. I Robssonowi za fajny powrót prawie w linii prostej przez Kamień Downów i Międzyzdroje ;). Piootrze a tobie życzę szybkiego powrotu do formy i widzimy się na Majówce już na 2oo.

Odnośnik do komentarza

Zaprzeczam stanowczo wszelkim pogłoskom jakoby coś w Hondzie się zepsuło.

W rzeczywistości poluzowała się tylko jedna śrubka, którą w czasie przeglądu dokręciłem z właściwą sobie delikatnością. Można by się pokusić o twierdzenie że za słabo, ale ponieważ odkręciła się dopiero po 200 km luzując talerze wariatora, zapewne stało się to na skutek czerwcowego upału.

Melmacie w swoim garażu dokonał fachowego przeglądu wariatora, wykorzystując zawartość rozmaitych puszek i słoiczków, których w garażu ma kilka razy więcej niż ja w swojej łazience, a po jego zabiegach pielęgnacyjnych Honda przyśpiesza jeszcze szybciej, za co mu serdecznie dziękuję.

Po za tym dziękuję wszystkim za wyjątkowo udaną niedzielę i życzę szybkiego powtórzenia grupowego wyjazdu w tak sympatycznym gronie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom dzisiejszego wyjazdu i spotkania w Świnoujściu za tak liczne przybycie. Frekwencja zaskakująca. Super. Wspaniały dzień spędziliśmy wspólnie. Nastroje i pogoda dopisały wyśmienicie. Do następnego razu.

 

P.S. Może, któryś z najbliższych, czwartkowych spotów zorganizujemy, zgodnie z tradycją "w połowie drogi", w Babigoszczy na żeberkach, albo może w Stepnicy na molo...??? Rzucam propozycje do rozważenia.

Odnośnik do komentarza

Już wiem o co tutaj chodzi.

Rozgryzłem to.

Po co ktoś pisze o wyjeździe i czeka na potwierdzenie ilu będzie uczestników? Jak myślicie? To ja Wam powiem; po to, żeby pomysłodawca miał jakikolwiek obraz tego ilu jest realnych chętnych na dany wyjazd. Dziś KriSSO dał pomysła na SN, ale chętnych nie ma. Ok, napisały 2 dodatkowe osoby które chciałyby również polatać wieczorem. Ciekawe ilu na prawdę dziś się wstawiło. Czy podobnie jak z ostatnim wyjazdem do Świnoujścia? Ciekawe... Problem polega na tym, że połowa ludków (jeśli nie większość) czyta wpisy i decyduje się na wyjazd, ale nie piszą o tym, no bo k... po co? Na co się męczyć, po prostu pojadę... To mi się nie podoba. Na spotkanie zadeklarowało się 8 osób, a było? Sami wrzuciliście zdjęcia na których widać wszystkich. Ja naliczyłem 19 skuterów. Pytanko; dlaczego do cholery ludzisika macie tak cieńko i nie napiszecie o tym skoro właśnie jesteście na forum i właśnie czytacie o tym? Zrozpaczony Krzysiu próbował już na wszystkie możliwe sposoby zachęcić nas do tego wyjazdu, ale nie wiedział biedak, że tak na prawdę sporo osób właśnie podjęło decyzję wyjazdu, lecz miału to w d..., żeby o tym napisać. Jest to delikatnie mówiąc średnie :(

Możecie mnie za to nie lubić, trudno, ja uchodzę za szczerego i nie gadam nigdy o kimś za plecami, lecz zawsze mówię co myślę!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, burgifan napisał:

Już wiem o co tutaj chodzi.

Rozgryzłem to.

Po co ktoś pisze o wyjeździe i czeka na potwierdzenie ilu będzie uczestników? Jak myślicie? To ja Wam powiem; po to, żeby pomysłodawca miał jakikolwiek obraz tego ilu jest realnych chętnych na dany wyjazd. Dziś KriSSO dał pomysła na SN, ale chętnych nie ma. Ok, napisały 2 dodatkowe osoby które chciałyby również polatać wieczorem. Ciekawe ilu na prawdę dziś się wstawiło. Czy podobnie jak z ostatnim wyjazdem do Świnoujścia? Ciekawe... Problem polega na tym, że połowa ludków (jeśli nie większość) czyta wpisy i decyduje się na wyjazd, ale nie piszą o tym, no bo k... po co? Na co się męczyć, po prostu pojadę... To mi się nie podoba. Na spotkanie zadeklarowało się 8 osób, a było? Sami wrzuciliście zdjęcia na których widać wszystkich. Ja naliczyłem 19 skuterów. Pytanko; dlaczego do cholery ludzisika macie tak cieńko i nie napiszecie o tym skoro właśnie jesteście na forum i właśnie czytacie o tym? Zrozpaczony Krzysiu próbował już na wszystkie możliwe sposoby zachęcić nas do tego wyjazdu, ale nie wiedział biedak, że tak na prawdę sporo osób właśnie podjęło decyzję wyjazdu, lecz miału to w d..., żeby o tym napisać. Jest to delikatnie mówiąc średnie :(

Możecie mnie za to nie lubić, trudno, ja uchodzę za szczerego i nie gadam nigdy o kimś za plecami, lecz zawsze mówię co myślę!

Jesteśmy z tobą.:angry:

Odnośnik do komentarza

Zupełnie nie rozumiem jakie ma znaczenie kto napisał że jedzie a kto nie napisał.

Kto chciał to pojechał.

Mnie bardziej wkurzają wpisy typu: "pojechałbym ale będę wtedy w Pcimiu"

 "pojechałbym ale muszę psa wyprowadzić"

 "chętnie bym pojechał ale mnie noga swędzi"

 

i tyle.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rzelu napisał:

Zupełnie nie rozumiem jakie ma znaczenie kto napisał że jedzie a kto nie napisał.

Kto chciał to pojechał.

Mnie bardziej wkurzają wpisy typu: "pojechałbym ale będę wtedy w Pcimiu"

 "pojechałbym ale muszę psa wyprowadzić"

 "chętnie bym pojechał ale mnie noga swędzi"

 

i tyle.

Jacek na Ciebie zawsze można liczyć .Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza

Na zdjęciu Krisso w Świnoujściu wyraźnie targany rozpaczą:

IMG_20170618_154621.jpg

Dnia 19.06.2017 o 21:10, burgifan napisał:

Ciekawe ilu na prawdę dziś się wstawiło.

kocham to forum

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Rzelu napisał:

Zupełnie nie rozumiem jakie ma znaczenie kto napisał że jedzie a kto nie napisał.

Pewnie organizujący chciałby wiedzieć czego ma się spodziewać, Jacek spróbuj sam coś zorganizować dla grupy to się przekonasz jak to jest się przejąć sprawą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja dziś byłem w Szczecinie moto... Ale zeszło u lekarzy (badania na broń) do prawie 18-tej, więc szybko uciekałem do domu. Ale za to kupiłem na poczekaniu olej Motula i filtr, więc po powrocie, na gorącym silniku wszystko wymienione, plus inspekcja po Bieszczadach i nie tylko, czyszczenie napędu i wymiana oleju w przekładni... I noc mnie prawie dopadła :P 

 

IMG_20170620_212050.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, kunisz napisał:

Ja jestem w podróży do Wilna, więc  mnie nie będzie .

Motórem???

Odnośnik do komentarza

No patrz, a u mnie było pogodnie i żałowałem, że nie przyjechałem na spota:(  Dopiero teraz zaczęło lać. Dużo Was było, gdzie pojechaliście, na tosty czy pierogi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...