Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2017 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej sytuacji Wojtku- jak widzę pomarańcz a za mną są samochody to po prostu ciągnę dalej. Jedyna strefa nad którą nie mam kontroli to tył, z przodu łudzę się, że sobie poradzę. Podobnie przed przejściem. Jak jadę samochodem- jestem uprzejmy, jak jadę forzą jestem uprzejmy tylko wtedy, gdy za mną nie ma samochodów. Z kolei przed światłąmi zawsze staję nie na wprost a staram się ustawić lekko skośnie, tak, aby w razie czego uciec za bok samochodu stojącego przed. Jak już nie mam wyboru i będę stawał to robię to wolno i w ruchu włączam czasem awaryjne. Współczuję Tobie naruszonej pewności. Ja czuję się na skucie niezwyciężony, żwawy, wszystkowidzący i piękny (Bo facet na skuterze może wszystko- to z cytat z Talii). Kiedy mam gorsze dni, mam doła- nie wsiadam, ponieważ boję się obdarcia z niezwyciężoności. Paradoksalnie najbardziej niezwyciężoności i agresywności czułem na xmaxie 250. Kurcze- te yamahy w sumie fajne są, ale ten serwis 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • Urbi

    20

  • burgifan

    16

  • Kamil an400

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czarny czerwiec zebrał żniwo. Dobrze że tylko straty w sprzęcie. Jak nie ten motor to następny. Dobrze że wszystko dobrze się skończyło.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No cóż Wojtku super że właściwie nic się nie stało tylko ta rysa na psychice której nie widać, ale szybko o niej zapomnisz, a sprzęt wróci do dalszej jazdy. Myślę że obrona przed uderzeniem jak w twoim przypadku może się tylko sprowadzić do jazdy w kamizelce jest szansa że kierowca wcześniej nas zobaczy. Nie pomoże ale i nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, bilety napisał:

No cóż Wojtku super że właściwie nic się nie stało tylko ta rysa na psychice której nie widać, ale szybko o niej zapomnisz, a sprzęt wróci do dalszej jazdy. Myślę że obrona przed uderzeniem jak w twoim przypadku może się tylko sprowadzić do jazdy w kamizelce jest szansa że kierowca wcześniej nas zobaczy. Nie pomoże ale i nie zaszkodzi.

Chyba tylko pomoże, z pewnością nie zaszkodzi -:)

Odnośnik do komentarza

Kurczę, chyba za długo siedziałem w garażu. Tu, na powierzchni tyle się dzieje, ulewy, gradobicia i jeszcze mamy kolejnego poszkodowanego.

Cieszę się Wojtku, że jesteś cały, a i maszyna zdaje się poniosła niewielki uszczerbek. Powiadają, na wiele rzeczy mamy wpływ, ale najlepiej mieć szczęście, czego Tobie i wszystkim życzę na resztę sezonu :)

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że Tobie się nic nie stało. Powodzenia w serwisie i żeby skuter  jak najszybciej ponownie cieszył z jazdy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...