Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2017 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Naszego nadwornego kronikarza nie ma - wyjechał, więc chyba mi przyszło założyć, trochę spóźniony temat czerwcowy.

Czerwiec to bardzo fajny i radosny miesiąc... 

Dziś 1 czerwca - Dzień Dziecka - więc wszystkim nam życzę samych pogodnych dni, prostych dróg, a przede wszystkim uśmiechu na co dzień, szczęścia i spełnienia wszelkich marzeń.

Początek czerwca, to coroczne, największe święto Burgmanii - od jutra oficjalnie rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Zlot Maxi-skuterów Burgmania 2017. Nasza delegacja już wyjechała w kilku podgrupach. Życzymy Im, przede wszystkim aby bezpiecznie dojechali i wrócili oraz doskonale się bawili. Czekamy oczywiście na szczegółową fotorelacje we właściwym wątku.

Czerwiec to pierwszy miesiąc kalendarzowego lata, więc i pogoda w końcu powinna być dla nas łaskawsza, co umożliwi nam na częstsze przejażdżki i różnego rodzaju wycieczki na naszych ukochanych skuterach.

Czerwiec to również ostatni miesiąc nauki - w szkołach i na uczelniach kończy się rok szkolny i zaczynają się wakacje. Życzę wszystkim naszym dzieciom, wnukom - jak najlepszych ocen na świadectwach i w indeksach, a później jak najbardziej udanych i najprzyjemniejszych wakacji.

Mam nadzieję, że w tym miesiącu inaugurujemy nasze nocne spotkania - Szczecin Nocą, ale to omówimy we właściwym temacie.

Wszystkim nam życzę w tym szczęśliwym miesiącu czerwcu jak najlepszych humorów, serdecznych relacji międzyludzkich i wielu wspólnie spędzonych chwil w gronie GZ w jak najlepszych, przyjacielskich nastrojach.

A tymczasem pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia na dzisiejszym spocie pod Pleciugą o godz. 18.00. Bo przecież spotkanie, pomimo nieobecności kilkunastu z nas, musi się odbyć. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • Urbi

    20

  • burgifan

    16

  • Kamil an400

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Spotkanie dzisiejsze odbyło się w siedmioosobowym składzie. Cieszę się że mogliśmy się zobaczyć i chwilkę porozmawiać.

Do zobaczenia za tydzień. 

Odnośnik do komentarza

Jakiś rozpędzony motocyklista wbił się dziś w drzewo na ul. Pomorskiej w Świnoujściu i zginął na miejscu. Czy ktoś z kolegów z nad morza coś wie?

Odnośnik do komentarza

Witajcie Drodzy Koledzy. Zamierzam sprzedać mojego T-maxa. Osoby zainteresowane kupnem proszę o kontakt na priv lub pod nr tel 600-255-030.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To moj dobry kolega z poprzedniej pracy był... Patryk. Szerokich winkli na niebieskiej drodze [*] Nie cały rok po ślubie, córka prawie trzy latka... Tragedia.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Jest pomysł na sobotni wyjazd pozwiedzać bunkry.Miedzyrzecki rejon umocniony oczywiście turystycznie, I w bezdeszczową pogodę jeśli ktoś będzie chętny to na spocie ustalimy szczegóły lub na forum. 

Odnośnik do komentarza
co wy z tym deszczem, ma padać?

Hahahaha..."Nie wydaaaje mnie się"!
Oni tak po prostu już mają... :) :) ;)
Oczywiście ja na 2oo ;)

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...