Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Sym GTS Evo 125 zdjęcia, opinie, porady


ArturSYM

Pytanie

motory.png

Wraz z kolegą Marko7 oraz Jerales postanowiliśmy założyć temat zbiorczy dotyczący modelu SYM GTS/Joymax/RV Evo 125. W polskim internecie jest bardzo mało informacji na tego skutera, a przydałoby się jedno, duże kompendium wiedzy nt. tego modelu.

Także dzielcie się informacjami jeśli macie jakieś ciekawostki, porady, linki do akcesoriów, tuningu i napraw.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

  • Wombat

    73

  • ArturSYM

    67

  • Marko7

    57

  • Jerales

    41

Top użytkownicy dla tego pytania

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

szum w tylnym kole i wał ? No nie wiem. A co do naprawy. SYM w PL zbyt popularny nie jest więc pewnie zamienników nie będzie, a ile kosztuje oryginalny?

 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Oryginał 908 zł, znalazłem dwie używki(o ile będą pasować, za 300 i 500 zł), wał i tak jest do wymiany( a podobno przy tym stanie w którym jest mogły się takie objawy pojawić), ewentualnie potem dalej będą szukać dalej przyczyny, inne tropy to łożysko wahacza, lub łożysko w przekładni.

 

IMG_0188.jpg

IMG_0187.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 0

Skuter kupiony w tamtym roku w lipcu, teraz miał być robiony przegląd i ewentualne naprawy przed sezonem, od lipca do listopada wszystko w porządku, poza tym szumiącym kołem i lekkim luzem na tylnym kole który zlikwidował mechanik.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...