Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco AK550 nowość 2017 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bigboykr napisał:

Może warto by było zmierzyć jaki rzeczywiście prąd w spoczynku jest pobierany? Miernik wpiąć w obwód i będzie wszystko jasne.

Wytaptalkowane na Atari
 

Tak zrobię jak tylko będzie mi się chciało znów pół skutera rozebrać aby dostać się do akumulatora. Albo też sytuacja mnie do tego zmusi jak znów nie odpalę...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 8.07.2019 o 16:18, bigboykr napisał:

Może warto by było zmierzyć jaki rzeczywiście prąd w spoczynku jest pobierany? Miernik wpiąć w obwód i będzie wszystko jasne.

Wytaptalkowane na Atari
 

Było kiedyś mierzone i publikowane w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak, chyba nawet ja (lub Ty Piootr) zamieszczaliśmy fotki z wynikami pomiarów.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

Tak, chyba nawet ja (lub Ty Piootr) zamieszczaliśmy fotki z wynikami pomiarów.

Tak. Ale nie robiliście tego po akcji serwisowej,  której założeniem było rozwiązanie problemu. 

Idea nowego pomiaru jest taka,  aby wykazać czy coś się rzeczywiście zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja, ze zrozumiałych względów już takiego pomiaru nie zrobię, ale wy właściciele AK550 - mierniki w dłoń !

Odnośnik do komentarza

Po co robić jakieś pomiary ?, nic nie zastąpi regularnego używania motocykla...

Ja już też po akcji serwisowej. Zauważyłem że teraz przez kilka, kilkanaście minut miga czujnik pomiaru ciśnienia.

W serwisie stwierdzili że tak ma być ?

Odnośnik do komentarza

Panowie decyzja zapadła kupuje AK 550.

Teraz poszukiwania elastycznego Dilera który ma model 2019 i bedzię gotowy zrobić dobrą ceną.

Możecie polecić z Mazowieckiego ?

Planowany termin zakupu początek Sierpnia.

Odnośnik do komentarza

cześć.

Dobra decyzja:) Wydaje mi się że tu jest dobra opcja(cena zapewne do negocjacji):

https://www.otomoto.pl/oferta/kymco-ak-550-stan-salonowy-nowy-i-wl-najtaniej-w-pl-burgman-tmax-xmax-ID6C5zvz.html?

No chyba że chcesz koniecznie fabrycznie nowy to polecam MUDDY z Chotomowa. Jak kupowałem swoje AK to obdzwoniłem wszystkich dealerów i on dał mi najniższą cenę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, kamatosek napisał:

Panowie decyzja zapadła kupuje AK 550.

Teraz poszukiwania elastycznego Dilera który ma model 2019 i bedzię gotowy zrobić dobrą ceną.

Możecie polecić z Mazowieckiego ?

Planowany termin zakupu początek Sierpnia.

Zuch!!!? Ostatnio miałem przyjemność jechać na cztero dniową wyprawę moto Szwecja Dania Niemcy. Staliśmy przed promem około 2godzin, motocykli było około 200, niektóre nawet po 150k zł, zgadnijcie do którego sprzętu podchodzili najczęściej ?

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, kamatosek napisał:

Panowie decyzja zapadła kupuje AK 550.

Teraz poszukiwania elastycznego Dilera który ma model 2019 i bedzię gotowy zrobić dobrą ceną.

Możecie polecić z Mazowieckiego ?

Planowany termin zakupu początek Sierpnia.

Zadzwon do  Motoholików na Modlinskiej. 

Odnośnik do komentarza
Dnia 16.07.2019 o 10:46, rafiklegia napisał:

Po co robić jakieś pomiary ?, nic nie zastąpi regularnego używania motocykla...

Ja już też po akcji serwisowej. Zauważyłem że teraz przez kilka, kilkanaście minut miga czujnik pomiaru ciśnienia.

W serwisie stwierdzili że tak ma być ?

Też jestem po akcji serwisowej. Odebrałem moje AK wczoraj i chwilę po rozruchu miga lampka czujnika ciśnienia - po ok. 30s jazdy znika. Wyświetlane wartości ciśnienia mieszczą się w przedziale prawidłowym. 

Co do samej akcji serwisowej - zajmuje mechanikowi cały dzień - trzeba rozebrać połowę motocykla aby poprowadzić jakiś kabel. 

Poza tym na razie zero nowych problemów. AK śmiga. 

Odnośnik do komentarza

Ja coraz poważniej myślę nad zakupem wydechu do swojego AK. Tak wiem, że fabryczny i tak bije na głowę konkurencję ale chcę czegoś ekstra ?

Jestem praktycznie zdecydowany na Mivva.

Wiem że już w Polsce chyba 2 Akacze są w niego wyposażone. 

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z inną marką wydechów do naszego skutera ?

Cena pełnego zestawu oscyluje nieco ponad 2000zł.

mivv-oval-kymco-ak-550-o-008-lnc.jpg

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma jakiś kontakt do Motorlandu? Nie mogę się dodzwonić na numery w wezwaniu do akcji serwisowej. Mail „gwarancje” nie odpowiada również. A w piątek mam przegląd i uzgodniłem miesiąc temu z Panem Pawlem z pisma, ze jak będę miał przegląd to mam zadzwonić to podeśle moduł do ASO... i zonk.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.08.2019 o 09:07, Belmond napisał:

Ktoś ma jakiś kontakt do Motorlandu? Nie mogę się dodzwonić na numery w wezwaniu do akcji serwisowej. Mail „gwarancje” nie odpowiada również. A w piątek mam przegląd i uzgodniłem miesiąc temu z Panem Pawlem z pisma, ze jak będę miał przegląd to mam zadzwonić to podeśle moduł do ASO... i zonk.

 

 

 

 

Ale chodzi o motorland w wawie ??

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, rafiklegia napisał:

Ale chodzi o motorland w wawie ??

Rafik dziękuję za zainteresowanie, tak motorland w wawie. Próbowałem się od zeszłego czwartku dodzwonić na numery podane w wezwaniu stąd mój post tutaj. 

Ale wczoraj dodzwoniłem się w końcu, więc już jest ok. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza

Panowie,

Fabryczna szyba AK 550 jest mocno średnia czy ktoś z was używa akcesoryjna wyższą szybę ?

Na allegro znalazłem 2 które pasują ale niestety w internecie niema testów ani opini szyb pod AK 550

https://allegro.pl/oferta/givi-szyba-d6110st-przezroczyst-kymco-ak-550-17-18-8224765635

https://allegro.pl/oferta/puig-szyba-v-tech-touring-przezr-kymco-ak550-17-8155911676

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...