Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przepraszam, ale nie ma tematu Lutego... Zatem jest LUTY!


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dziś czwartek. Możemy odwiedzić Artura i potem pojechać na kawkę np McD koło Ster, ewentualnie Przyjaciół Żołnierza. Są chętni na taki scenariusz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    38

  • bilety

    27

  • romeo1971

    27

  • SlawoyAMD

    26

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dziś czwartek. Możemy odwiedzić Artura i potem pojechać na kawkę np McD koło Ster, ewentualnie Przyjaciół Żołnierza. Są chętni na taki scenariusz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Śledzę rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Dziś czwartek. Możemy odwiedzić Artura i potem pojechać na kawkę np McD koło Ster, ewentualnie Przyjaciół Żołnierza. Są chętni na taki scenariusz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

KriSSo rozumiem ze bedziesz 4oo? Mi po ostatniej naszej przejazdzce troche palce skostnialy u rak ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam na wlewy. Ale tylko zdrowych. Każdy przeziębiony niech nie wazy mi się przychodzić! :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję mocnej ekipie za odwiedziny! W Świnoujściakom za dobre wibracje.

A co się pośmialiśmy to nasze! :D

PS

Ta łysinka na mojej głowie to taka naturalna, nie po chemii. Być może mi wypadną, a być może nie :) W końcu wiek zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patrząc na zdjęcie, jeszcze przynajmniej dwóch jedzie na ostrej chemii :P Nie przejmuj się, ja też w nocy świece łysiną i dobrze mi z tym :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Artur 3m się - dobrze Cie widzieć w takim gronie ☺

Powoli libido mi odrasta (bo po operacji i początku chemii - to już trzecia, jeszcze 9 przede mną). Tzn. mowię o libido skuterowym jeszcze niedawno mi to zwisało, skuter stał, no i co z tego. A teraz już mi się chce! Wszedłbym do garażu i podokręcali te znienawidzone przez Kota tylne kierunki. Już jak widzę Marka, który swojego Malaguta rozebrał do kości i wszystko w nim powymieniał i zakonserwował, to mi gul skacze! Aby do wiosny!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arturze i to jest dobry kierunek, bo już trochę Ciebie znam i wiem, że dusiłeś wszystkie problemy w sobie i pewnie stąd teraz te problemy zdrowotne... Proponuję zdrowy objaw zainteresowania zieloną trawą i właśnie powrót do marzeń i wyższych stanów świadomości, zwłaszcza że okres wiosennego wypalania traw się zbliża, więc wszystko będzie na legalu :P

Odnośnik do komentarza

Powoli libido mi odrasta (bo po operacji i początku chemii - to już trzecia, jeszcze 9 przede mną). Tzn. mowię o libido skuterowym jeszcze niedawno mi to zwisało, skuter stał, no i co z tego. A teraz już mi się chce! Wszedłbym do garażu i podokręcali te znienawidzone przez Kota tylne kierunki. Już jak widzę Marka, który swojego Malaguta rozebrał do kości i wszystko w nim powymieniał i zakonserwował, to mi gul skacze! Aby do wiosny!

Twój też mogę rozebrać jak byś chciał trening czyni miszcza

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja dziś w ramach terapii zajęciowej wybrałem się odwiedzić Silvię w garażu. Skuter został umyty, a skoro jest w miarę sucho to pojechałem zatankować, przypadkowo na drugim końcu Szczecina :) , bo bliżej żadna stacja mi się nie podobała... Właściwie to mogę rozpoczynać sezon. A co u Was?

Odnośnik do komentarza

Ja dziś w ramach terapii zajęciowej wybrałem się odwiedzić Silvię w garażu. Skuter został umyty, a skoro jest w miarę sucho to pojechałem zatankować, przypadkowo na drugim końcu Szczecina :) , bo bliżej żadna stacja mi się nie podobała... Właściwie to mogę rozpoczynać sezon. A co u Was?

gdybyś napisał to też bym sie zatankował

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurczę, też bym zatankował. Hm... jedziesz ktoś? :D

EDIT:

A jednak nie. Zaraz po 15:00 ma lać, także odpuszczam.

Odnośnik do komentarza

Obecnie cały czas staram się być w ruchu ...

Forma oczywiście rośnie ... rośnie z każdym dniem ... podobnie jak z każdym dniem ubywa mi powietrza w mojej oponie :)

Nie wiem jak długo dam radę utrzymać taki stan ale ... na dzień dzisiejszy pozbyłem się 7 kilogramów ...

Ot i tyle ... pozdrawiam ... :)

Gratki tak trzymaj JA też próbuje walczyć z nadwagą ale mnie nie wychodzi,gubi mnie PIWO!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratki tak trzymaj JA też próbuje walczyć z nadwagą ale mnie nie wychodzi,gubi mnie PIWO!!!

Piwo nie gubi, tylko apetyt po piwie... Ja jestem straszny piwosz (uwielbiam jasne gatunki), ale przestrzegam jednej zasady, jak piwo, to nie ma posiłków i podżerania "piwnych" kąsków... Może nie chudnę, ale trzymam wagę :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...