Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przepraszam, ale nie ma tematu Lutego... Zatem jest LUTY!


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Fajnie macie, bo pogoda boska... Ja w robocie niestety, ale za to przyjechałem do niej na 2oo :) Wreszcie w promieniach słońca...

8ef653a900316620.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    38

  • bilety

    27

  • romeo1971

    27

  • SlawoyAMD

    26

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dziś zachęciłem do przyjazdu pod Pleciugę kierownika nowego, czarnego pcx'a ZPL. Zapraszamy! Mnie niestety znowu w czwartek nie będzie... I gul mi skacze, bo pogoda jest cudowna, a ja nie mogę pojeździć...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę zdjęcia z kiełbaski, niech też mi gul skoczy, dobrze że chociaż mój skuter pojechał z wami.

Odnośnik do komentarza

Proszę zdjęcia z kiełbaski, niech też mi gul skoczy, dobrze że chociaż mój skuter pojechał z wami.

To się wreszcie wyjaśniło jak Kunisz pojechał z Nimi skoro króla ma w serwisie, bo już się martwiłem że jako plecaczek a nie wiem czy KriSSa T-max by wytrzymał takie obciążenie ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co królowi się stało?

Królowi! jak to mówią król ma poddanych czyli warsztat i niech oni czynią swoje obowiązki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę, że coś hosting zdjęć siadł, bo ani zdjęć, ani sygnaturek nie widać...

Odnośnik do komentarza

Sławku, oddałem do servisu na mały przegląd bo na mój słuch on pracuje zbyt głośno i czekam na diagnozę servisu, mam cichą nadzieję że Maciek mechanik wypowie się na ten temat, także czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wytrzymałem i dziś po południu 1,5 godziny latałem po Szczecinie jak pies urwany z łańcucha :) napompowałem wiosennego powietrza w opony i myk do garażu.

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy.Potrzebuje oddac swojego skuta do ogolnego przegladu tj.regulacja slnika ,zaworow,sprawdzenie zawieszenia,plyny i takie tam.Mam dwa warsztaty,jeden na Studziennej Garaz Moto i drugi AZKARRA na Heyki.Moto Garaz to autoryzowany serwis Kymko,azkarra,serwis motocykli.Jakies opinie,prywatne zdanie na temat tych warsztatow,a moze jakies inne polecacie miejsce?Juz chce mi sie jezdzic

Odnośnik do komentarza

z kontaktów osobistych z ludźmi i tu i tam bardziej polecam ten drugi (aczkolwiek nie przepadają za rozbieraniem osłon...:))

Odnośnik do komentarza

Z rozbieraniem osłon jest ten problem, że

1) mechanicy często nie mają doświadczenia i posługują się metodą prób i błędów (ciągnę i ciągnę, tam coś wyskoczyło, tu coś trzasnęło, aha, tam jeszcze śrubka trzyma...)

2) przy rozbieraniu karoserii skuta w dość niskich temperaturach plastiki i zaczepy stają się kruche i ryzyko uszkodzenia przy rozbieraniu rośnie podwójnie (a jak w warsztacie pourywają to i tak się nikt nie przyzna).

Ja bym we własnym garażu sam zdjął wszystkie plastiki utrudniające dostęp do silnika. Jak coś ułamiesz to sam zawieziesz do pospawania. Chyba że masz czas stać nad mechanikiem w trakcie tej operacji. :bangin:

Odnośnik do komentarza

Jak nakedem :)

Ale możesz zachować wiarę, że zajmą się Twoim Kymco odpowiednio, nawet jeśli obok na obsługę czeka kilka Harleyów...

Wiara podobno góry przenosi...

Lepiej zapytaj Wooferaia, on tam się chyba serwisował.

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony mogę polecić Furmana na Lotnisku w Dąbiu, pracował w starym salonie Suzuki jeszcze na Huzarów, serwisował mojego Burgmana (regulacja zaworów i gaźnika), serwisował Burgmany Straży Miejskiej (mają je jeszcze?), serwisuje mojego V-Stroma (a jego rozebrać i wyregulować zawory i przepustnice to kara) i nigdy nie nawalił, ba, robił więcej niż było powiedziane (kiedyś nawet go umył i nasmarował łańcuch oraz ustawił zawieszenie - rzecz jasna gratis). Ceny też ma bardzo niskie, co powoduje, że są zapisy i długie kolejki :pile:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Symptomy nadchodzącej wiosny są coraz wyraźniejsze... Nawet nie padało dzisiaj, a i Romki zza morza już wracają :P Z Romano zrobiliśmy kółeczko wokół komina i odwiedziliśmy Robssona...

1ac0035465928c02.jpg

Odnośnik do komentarza

Garaż motor nie polecam oddawałem tam kiedyś skuter cena przy odbiorze dużo wyższa niż wcześniej ustalona, rewelacji nie było. Dużo lepszy jest Kaziu z Przestrzennej bez dwóch zdań.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...