Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przepraszam, ale nie ma tematu Lutego... Zatem jest LUTY!


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Garaż motor nie polecam oddawałem tam kiedyś skuter cena przy odbiorze dużo wyższa niż wcześniej ustalona, rewelacji nie było. Dużo lepszy jest Kaziu z Przestrzennej bez dwóch zdań.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Znam ich i lubię, ale nie polecę ze względu na to co napisał YAMAHAFAN

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    38

  • bilety

    27

  • romeo1971

    27

  • SlawoyAMD

    26

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktos dzisiaj pisze sie ok.17:00 na mala polatanke? Pogoda oraz warunki sprawiaja wrażenie przyjaznej do jazdy ;-)

Właśnie jem zupę, zaraz wkładam aku i mogę polatać. Gdzie będziesz ? Jak Cię znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Się kurczę zdziwimy :). Spotkamy Elvisa i nie poznamy- taki będzie "fit" :). Brawo Mirku, popieram, dopinguję i staram się robić to samo kilka km na nogach - mi wychodzi 45 km tygodniowo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wsadzilem dzisiaj aku,jeden strzal i zagadal.Jako to muzyka,szelki opadaja.W tygodniu umawiam sie na regulacje i powoli zaczynam sezon.Taki plan

No niestety dzwonilem na Przestrzenna i gosc mi odmowil.Moze ktos kogos poleci uczciwego zdolnego rzetelnego?

Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie zadzwoniłeś Krzysiu, przekonany byłem że i tak nikt więcej nie podjedzie. Pewnie odjechałem o 17, 26 znając życie :)

Trochę mi ulżyło, banan na ryju cały czas - bezcenne :D

Jak jutro nie będę w robocie tak jak dzisiaj i nie będzie padać to podjadę pod pleciugę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak jutro nie będę w robocie tak jak dzisiaj i nie będzie padać to podjadę pod pleciugę.

Mnie jutro na 99,99% nie ma na spocie, przepraszam siła wyższa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie też nie będzie. Ale jakby pojawił się nowy kolega na czarnej 125 ZPL, to go pozdrówcie ode mnie (jakby co, rozmawiałem z nim na stacji 123 na Bezrzeczu).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mnie również nie będzie. Siły wyższe. Najpierw obowiązki zawodowe, później rodzinne a przyjemności na samym końcu, ale nie ma kiedy. Cierpię ostatnio na chroniczny brak wolnego czasu, co więcej nie mam nawet czasu w międzyczasie.

Artur, ten spotkany przez Ciebie jegomość, jak się nie mylę i dobrze kojarzę, to posiada w swoim gospodarstwie jeszcze jednego PCX-a w kolorze białym, którym jeździ jego żona.

Odnośnik do komentarza

Dzieki pacark.Dzwonilem chetnie wezmie za tydzien.Jakies opinie teraz musze zebrac o nim.Duzo pozytywnych opinii jest tez o azkarra na heyki

Odnośnik do komentarza

Grzesiek jak chcesz to moge podjechac do Azkarra podpytac to i owo. Pracuje na Celnej wiec mam 200m do nich. Jutro mam wolne ale w poniedzialek mozemy ogarnac temat ;-) Daj znac tylko na priv co chcialbys sie dowiedziec ;-)

Odnośnik do komentarza

Spocik dzisiaj bardzo skromny my i Qkrzychu

Szkoda że po prostu nie napisaliście wcześniej że będziecie, byłem przekonany że nikogo nie będzie, bo nikt nic nie pisał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...