Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przepraszam, ale nie ma tematu Lutego... Zatem jest LUTY!


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    38

  • bilety

    27

  • romeo1971

    27

  • SlawoyAMD

    26

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Osiem kilo!!! Teraz to trzeba przeliczyć na zysk w spalaniu Burgmana... :D

Odnośnik do komentarza

Mirek gratki utraty wag,i całe szczęście ze nie mieszkasz w Szczecinie nie uczestniczysz w czwartkowych spotach bo twoja praca szybko poszła by na marne, :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj była rekordowa frekwencja pod Pleciugą, biorąc pod uwagę porę roku, wszyscy się zjechali obejrzeć nowego konia prezesa. Było co oglądać, jest moc i szyk, jeszcze raz gratki i pociechy z zakupu Marek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koniec wywczasu w Choszcznie ... dzisiaj wróciłem do domu ... :)

Ogólny bilans wygląda tak:

- najważniejsze że poprawiła się motoryka i sprawność ręki ... ćwiczyć trzeba ale są tez efekty ...

- oprócz zaleconych przez medyków zabiegów i ćwiczeń, przepłynąłem w tamtejszym basenie 13,5 kilometra oraz szybkim marszem pokonałem dystans około 170 kilometrów

- efekt: przez 4 tygodnie spuściłem z mojej opony 8 kilogramów zbędnego powietrza ... można? ... można ... :)

Pozdrawiam całą brać GZ ... :)

Brawo Mirku !!!

Teraz tylko utrzymaj ten tryb i aktywny wypoczynek niech towarzyszy Tobie na codzień i stanie się częścią każdego Twojego dnia.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirku,

odzew jest taki, że po przejażdżce naszego Prezesa skutem dostałem na jego punkcie zajoba, dlatego póki co odpowiedzi nie ma - wróciłem do stanu sprzed tzw "kombinacji" i wiem co kupię następne ..... :). Jeszcze nie w tym sezonie, ale wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Mówiłem Ci już wcześniej Krzysiu o C650GT to nie chciałeś nawet o niej słuchać, a to serwis, a to coś tam, jesteś jak dziecko, nie słuchasz starszych, żeby uwierzyć musisz dotknąć. To będzie bardzo dobra decyzja ;)

Odnośnik do komentarza

Już, koniec tego kadzenia. Wszyscy wiemy jak jest. Chińczyki mieli wolną linię i trochę części po xcitingu 500 to posklejali i nazwali to BMW. jak to Chiczyki- nawet śmigło wygląda na oryginalne. Mącicie wodzowi w głowie i jeszcze uwierzy- a jak Artur dotknął lekko szyby zaraz zaczęła się giąć. Ja jak kopnąłem w plastiki to łoł, myślałem, że rezonans od blaszanego tłumika (taki dziwnie krótki- nawet na rurce metalowej cieli koszty) rozwali lusterka- zresztą takie jak w najmniejszym kymco. A teraz Krzysio się podjarał ogrzewaną kanapą- inaczej zapiszczy jak mu spodnie i d....pe zwęgli te chińskie kable bez izolacji. A widać, że chińskie bo lepiej mi się siedziało niż na tym drugim takim przereklamowanym t maxie -:). Marku- fajny sprzęt- to tylko zazdrość- zawsze chciałem mieć BMW (nawet Hondę nazywam japońskim BMW)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już, koniec tego kadzenia. Wszyscy wiemy jak jest. Chińczyki mieli wolną linię i trochę części po xcitingu 500 to posklejali i nazwali to BMW. jak to Chiczyki- nawet śmigło wygląda na oryginalne. Mącicie wodzowi w głowie i jeszcze uwierzy- a jak Artur dotknął lekko szyby zaraz zaczęła się giąć. Ja jak kopnąłem w plastiki to łoł, myślałem, że rezonans od blaszanego tłumika (taki dziwnie krótki- nawet na rurce metalowej cieli koszty) rozwali lusterka- zresztą takie jak w najmniejszym kymco. A teraz Krzysio się podjarał ogrzewaną kanapą- inaczej zapiszczy jak mu spodnie i d....pe zwęgli te chińskie kable bez izolacji. A widać, że chińskie bo lepiej mi się siedziało niż na tym drugim takim przereklamowanym t maxie - :). Marku- fajny sprzęt- to tylko zazdrość- zawsze chciałem mieć BMW (nawet Hondę nazywam japońskim BMW)

I jeszcze sprzęgła nie da się do końca wcisnąć. Jakieś takie twarde... No i regulacja lusterek - jak w Kymkaczu. Tak jak tylne światła, takie jakieś sprężynki żarowe. I zakamarki, gdzie na pewno liście będą się zbierać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mareczku, ja widzę, że bez kolejnej flaszeczki się nie obejdzie :). Nie dadzą Ci spokoju hehe.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi gratki nowego sprzętu :)

Czas zatem zaktualizować listę GZ... Przynajmniej w części sprzętowej :)

Odnośnik do komentarza

Mareczku, ja widzę, że bez kolejnej flaszeczki się nie obejdzie :). Nie dadzą Ci spokoju hehe.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja kolejnej????? To była już flaszka???? Tak sami, bez reszty???

Odnośnik do komentarza

I jeszcze sprzęgła nie da się do końca wcisnąć. Jakieś takie twarde... No i regulacja lusterek - jak w Kymkaczu. Tak jak tylne światła, takie jakieś sprężynki żarowe. I zakamarki, gdzie na pewno liście będą się zbierać.

To prawda- Artur ciągle wskazywał na to miejsce z tyłu- chyba ktoś niezupełnie pełny rozumu to zrobił- z pewnością będą się tam liście no i kupy ptasie zbierać- no i śruby, śruby tylko z jednej strony są- pewnie po skasowaniu szkody całkowitej i wyrzeżbieniu niby BMW ze złomu już srub zabrakło

Odnośnik do komentarza

W końcu i przyszedł czas na mnie :ninja: Bo kilku latach pobytu w podziemiu, zawirowaniach, zmianach pracy przyszedł czas wrócić. Kiedyś mówiłem, że jeśli powrót do maxi to tylko w jednym przypadku. Zakupiona w niedzielę, ale dziś dopiero do mnie przyjechała: Honda Integra z 2013 roku. Chwila testów była, ale grad czy coś innego co padało nie dało mi zrobić więcej niż kółka :frusty: Kupiona z Włoch z przebiegiem 81 000 km, więc wszystkie choroby wieku dziecięcego ma za sobą :baby: Mam nadzieję, że teraz w pracy mi się tak grafik ułoży, że będę miał więcej czasu by choć raz się pojawić na spotkaniu!

25e2adb686331917gen.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo Ty :) Przebieg słuszny, ale uczciwy, a na Hondzię, to w zasadzie ledwie dotarty. Niech Cię wozi... na zloty do Świnoujścia :D

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się Twoje podejście do tematu i wnioskuję z niego, że w przyszłym sezonie Twoja Hądzia będzie szukała nowego właściciela ... jeśli jest tak jak napisałem, to ja sobie tę HĄDZIĘ ZAKLEPUJĘ ... :)

Zaraz zaraz, spokojnie, tą Hądzię to ja już sobie wcześniej zaklepałem, więc Elvis wypad z baru bo byłem pierwszy, ona jest dla mnie ;)

a i tak Sw-t to najlepszy skuter

I z tym się zgadzam w 101%, dodać trzeba, że szczególnie 600-tka :)

-----------------------------------------

Urbi - gratki stary, właśnie spełniłeś swoje marzenie, sprzęt jest piękny i dbaj o niego, bo jest o co :)

A swoją drogą to i tak od początku wiedziałem że to było kupione dla Ciebie ;)

Marzenia trzeba spełniać i to jak najszybciej, bo później to nie wiadomo co będzie. Ja też już nareszcie wiem co chcę, a to już połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również chciałbym pogratulować wszystkim szczęśliwym nabywcom, którzy zdecydowali się na zmiany skuterów. Szczerze i serdecznie gratuluje i cieszę się razem z Wami, życząc bezpiecznego, komfortowego i bezawaryjnego użytkowania.

P.S. Dziękuje za gratulacje dla mnie, ale zapewniam Was, że nie miałem wyjścia i musiałem tak postąpić, spełniając swoje marzenie... :)

Odnośnik do komentarza

Tyle piszecie o tych swoich maszynach przez to się napaliłem i jadę na nockę swoją hondzią

jutro ładna pogoda też się pokręcę troszeczkę,Gratuluję wszystkim nowych sprzętów no i ja będę musiał się za czymś rozejrzeć ale to dopiero w 20017r :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy i koleżanki, jak zapewne zauważyliście oprócz zmiany skutera, wystawiłem na sprzedaż swoją wyjątkową Majesty. Od dziś obowiązuje nowa cena, która jest jeszcze do negocjacji dla zdecydowanego i poleconego przez Was nabywcy. Jak by ktoś z Was słyszał o kimś, kto chce kupić dobry i niedrogi skuter to polecam się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...