Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przepraszam, ale nie ma tematu Lutego... Zatem jest LUTY!


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Martwy sezon jeszcze niestety, a my na końcu świata... Ale u mnie w poniedziałek ma przyjść kupiec na oględziny, więc trzymajcie kciuki....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    38

  • bilety

    27

  • romeo1971

    27

  • SlawoyAMD

    26

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze, ale się tych wymian sprzętowych u Was narodziło.

Czyli to prawda :

UWAŻAJ O CZYM MARZYSZ, BO MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ :clapping: .

Gratulacje dla wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratulację wszystkim posiadaczom nowych skuterów żeby was tak dobrze woziły jak mnie mój skuter i szczególne gratulacje dla KriSSa że po błędach wrócił na dobrą ścieżkę.

Odnośnik do komentarza

"i szczególne gratulacje dla KriSSa że po błędach wrócił na dobrą ścieżkę" Właśnie, właśnie nie wiem dlaczego dzisiejsza młodzież nie potrafi uszanować rady starszych, bardziej doświadczonych- nie ukrywajmy tego- mądrzejszych kolegów. Jak Piotruś mówił- to nie

Odnośnik do komentarza

"i szczególne gratulacje dla KriSSa że po błędach wrócił na dobrą ścieżkę" Właśnie, właśnie nie wiem dlaczego dzisiejsza młodzież nie potrafi uszanować rady starszych, bardziej doświadczonych- nie ukrywajmy tego- mądrzejszych kolegów. Jak Piotruś mówił- to nie

"Lubię to!"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacuś, o 11:00 jestem u Minimi w garage club i do 12:45 mam czas. Możemy gdzieś się przejechać w tym czasie. Nie wiem, do Burgifana i z powrotem, albo nie wiem :).

Odnośnik do komentarza

o 11 to jeszcze może być nieprzyjemnie chłodno.

Przestaw szybko skuter do siebie i może później albo jutro uda Ci się wyrwać.

tel. 665-710-111

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiejszy spontaniczny spot pod Garaż Club, zorganizowany w celu przekazania skutera i zamiany miejsca w garażu

a7bf9671f659759af0703bb9b57f3c42.jpg

ad39dc1446b220df6e4bed227f7b47ac.jpg

9dba0664a7aff62ad399083dc7cdf244.jpg

77e08d9d4508f68d3abc0f357527a5eb.jpg

62a1f518282e504c7d1342783ca97763.jpg

P.S. Wszystkie skutery KriSSa :)

Odnośnik do komentarza

o 11 to jeszcze może być nieprzyjemnie chłodno.

Przestaw szybko skuter do siebie i może później albo jutro uda Ci się wyrwać.

tel. 665-710-111

Ja jutro chętnie do Was dołączę ;-) Śledzę temat...

Ps. KriSSo niezła "stajnia"... pozazdrościć ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Normalnie Krisso kolekcjoner :D Ładne fotki. Mnie wczoraj też kusiło, by rano do pracy pojechać na dwóch kółkach, ale o piątej jak zobaczyłem na termometrze -4 i grubą warstwę szronu na ulicy, to wsiadłem w 4oo...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiejszy spontaniczny spot pod Garaż Club, zorganizowany w celu przekazania skutera i zamiany miejsca w garażu

ad39dc1446b220df6e4bed227f7b47ac.jpg

P.S. Wszystkie skutery KriSSa :)

Krzyś SZACUN

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aleś Robercie smaka narobił, o kurdę. Pycha.

Tzn u mnie też coś tam na obiad się piecze ...... ale ta goloneczka - miodzio.

Mięsko w rękawku już dochodzi :).

2016-02-27%2014.43.44.jpg

i przystaweczka - farsz to tuńczyk z orzechami

2016-02-27%2014.46.53.jpg

oraz muszelki faszerowane mięskiem z soczewicą i polane sosem grzybowym.

2016-02-27%2014.58.11.jpg

Czy są chętni na jutrzejszą (niedzielną) przejażdżkę?

13:00 Trzy Orły? Jakieś 2-3 godzinki jazdy pewnikiem wystarczą przy takich temperaturach. Kierunek do ustalenia na miejscu.

1. KriSSo

2. .....

Odnośnik do komentarza

Czy są chętni na jutrzejszą (niedzielną) przejażdżkę?

13:00 Trzy Orły? Jakieś 2-3 godzinki jazdy pewnikiem wystarczą przy takich temperaturach. Kierunek do ustalenia na miejscu.

1. KriSSo

2. .....

Ja chętnie jutro polatam jak pogoda pozwoli ;-) Mam czas wolny od 11:00 do nawet 17:00, wiec jak dla mnie mozemy zaczac wczesniej tj. juz od 12:00 ;-)

1. KriSSo

2. Joshua_77

3. .....

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do kierunku Międzyzdroje ok.12:30, w okolicy 10:00 jestem umówiony z Maćkiem mechanikiem na wymianę paska, pogoda podobno ma być. Chętnych zapraszam na kulanko.

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do kierunku Międzyzdroje ok.12:30, w okolicy 10:00 jestem umówiony z Maćkiem mechanikiem na wymianę paska, pogoda podobno ma być. Chętnych zapraszam na kulanko.

kusisz mnie a o której powrót?

Odnośnik do komentarza

W końcu i przyszedł czas na mnie :ninja: Bo kilku latach pobytu w podziemiu, zawirowaniach, zmianach pracy przyszedł czas wrócić. Kiedyś mówiłem, że jeśli powrót do maxi to tylko w jednym przypadku. Zakupiona w niedzielę, ale dziś dopiero do mnie przyjechała: Honda Integra z 2013 roku. Chwila testów była, ale grad czy coś innego co padało nie dało mi zrobić więcej niż kółka :frusty: Kupiona z Włoch z przebiegiem 81 000 km, więc wszystkie choroby wieku dziecięcego ma za sobą :baby: Mam nadzieję, że teraz w pracy mi się tak grafik ułoży, że będę miał więcej czasu by choć raz się pojawić na spotkaniu!

25e2adb686331917gen.jpg

Sent powiedz mi proszę co tak naprawdę zadecydowało że zmieniłeś Suzi na Honi. V-storm to fajne moto przecież, zawsze mi się podobało, przypomina ni troche nc700x a to ta sama rodzinka co Integra. Ja sam dołożyłem podnóżki i moja obecna pozycja jest bardziej zbliżona do moto niż maxi.

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie jutro polatam jak pogoda pozwoli ;-) Mam czas wolny od 11:00 do nawet 17:00, wiec jak dla mnie mozemy zaczac wczesniej tj. juz od 12:00 ;-)

1. KriSSo

2. Joshua_77

3. .....

1. KriSSo

2. Joshua_77

3. Rzelu

Chętnie polecę na Wolin zobaczyć okopy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...