Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przepraszam, ale nie ma tematu Lutego... Zatem jest LUTY!


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    38

  • bilety

    27

  • romeo1971

    27

  • SlawoyAMD

    26

Top użytkownicy w tym temacie

podjechałbym albo zadzwonił jeszcze na Bieszczadzką w Szczecinie zrobić wstępne rozeznanie, https://www.google.p...!7i13312!8i6656

Warsztat na Bieszczadzkiej należy do braci Adama i Rafała Długoszów i ich taty, których znam jeszcze z harcerskich czasów. Wszyscy są pozytywnie zakręceni na temat motocykli i bardzo solidni.

Najlepszym dowodem jest to że serwisuje u nich swoje motocykle Volf, który jest pedantem w takich sprawach, i wyraża się o nich z uznaniem,

Tel. do Adama Długosza z Bieszczadzkiej 534-046-362.

Odnośnik do komentarza

Warsztat na Bieszczadzkiej należy do braci Adama i Rafała Długoszów i ich taty, których znam jeszcze z harcerskich czasów. Wszyscy są pozytywnie zakręceni na temat motocykli i bardzo solidni.

Najlepszym dowodem jest to że serwisuje u nich swoje motocykle Volf, który jest pedantem w takich sprawach, i wyraża się o nich z uznaniem,

Tel. do Adama Długosza z Bieszczadzkiej 534-046-362.

a ja na temat tych Panów mam całkiem odmienne zdanie Adama i Rafała znam też z czasów harcerskich ale też miałem okazję poznać z zawodowej strony życia i nie dał bym im nawet hulajnogi do naprawy a już na pewno nie ojcu o solidności nie wspomnę

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie kochani, mój znajomy chce kupić jakiś sprzęcik do max 10 tys. Wiadomo, ma być ładny, pewny i sprawny. Najchętniej japończyk; Burek K7, SW-T, lub Majesty. Jak by ktoś z Was wiedział o jakimś fajnym skucie w tej cenie to dajcie mi znać.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz dzięki Sławek za odzew, ale niestety Król odpada. Ale jestem przekonany, że sprzedaż go za tą cenę bez problemu, poczekaj jeszcze chwilkę, wiosna zbliża się wielkimi krokami...

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynam fiksować, Pojechałem do tajemnego garażu, gdzie stoją (jeszcze wszystkie są) skutery- hm Wojtek, nie wiesz czasem kogo jest ten trzeci skuter- za ch nie mogę sobie przypomnieć). Odpaliłem- nie od razu ruszył, ale ruszył - magia ciepłego i suchego garażu zadziałała. Wojtku- Twój nowy kask jest L?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piotrze, trzeci skuter jest... Czyj on jest...??? Chyba KriSSa..., a może już nie... Zadałeś trudne i skomplikowane pytanie.

Mój nowy kask, podobnie jak Krzysia, jest w rozmiarze M.

Odnośnik do komentarza

To już teraz wiadomo jak Minimi spędza sobotnie wieczory - zakrada się cichcem do garażu, manipuluje, obmacuje, przymierza... ;)

Odnośnik do komentarza

To już teraz wiadomo jak Minimi spędza sobotnie wieczory - zakrada się cichcem do garażu, manipuluje, obmacuje, przymierza... ;)

po prostu dokonuję kanibalizacji pozostałego sprzętu w celu budowy tego jednego. Na wiosnę, przy moim braku zdolności technicznych będę miał 3 kupki złomu i jeden skuter nieznanej marki

Odnośnik do komentarza

po prostu dokonuję kanibalizacji pozostałego sprzętu w celu budowy tego jednego. Na wiosnę, przy moim braku zdolności technicznych będę miał 3 kupki złomu i jeden skuter nieznanej marki

będziesz miał jedną górkę złomu do segregacji przed wywiezieniem ...

i żadnego skutera ...

Odnośnik do komentarza

będziesz miał jedną górkę złomu do segregacji przed wywiezieniem ...

i żadnego skutera ...

Piotr- twa wizja jest prawdziwa. Jest tak prawdziwa, iż instynktownie zacząłem szukać, żeby zalajkować (tutaj jest miejsce dla naszych wodzów na propozycję zmian na Burgmanii). tak więc łapka w górę Piotrze

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotr- twa wizja jest prawdziwa. Jest tak prawdziwa, iż instynktownie zacząłem szukać, żeby zalajkować (tutaj jest miejsce dla naszych wodzów na propozycję zmian na Burgmanii). tak więc łapka w górę Piotrze

Piotrze jak co to ja zawsze chętny do pomocy, jakoś poskładamy sprzęty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...